Şimdi Ara

Yeni Tanışılmış Kızdan Telefon numarası İstemek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
35
Cevap
0
Favori
28.467
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Yeni Tanışılmış Kızdan Telefon numarası İstemek
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    3439 Mesaj
    Arkadaşlar yeni tanışılmış bir kızdan telefon numarası yahut facebook , messenger adresi gibi şeyler istemek bana biraz abes geliyor. Şimdiye kadar hiç ama hiç istememişimdir. Apaçilik ve rezillik gibi geliyor bana. Acaba nasıl halledebilirim. Hiç bir ortak arkadaşımız falan da yok. Başkasından alma imkanım yok yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Johnny Bravo -- 13 Mart 2010; 0:40:35 >

|
    |
    |
    |
    |
    |
  • Çavuş
    62 Mesaj
    yeni taşındığı için ev hediyesi fln götür hoşgeldinize gitmiş gibi yaparsın 1-2 kere daha hal hatır sormaya gidersin daha sonra istersin msn adresini veya kızın facebook unu bul ekle ordan ilerlet işi
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: bilm-i yorum

Bulunduğunuz ortam neyse ona göre bi şekilde konuş.Saçma bişey de olsa konuş devamı gelir.

Ağzı laf yapan biriyimdir. Ayıptır söylemesi güzel konuşurum. Ama ne bileyim saçma geliyor bana. Msnini versene falan durumları. Telefon numarasını alacağım ilk önce. Ondan sonra mesaj atarım alırım diğerlerini artık. Lafa nasıl girsem acep.
    |
    |

Orijinalden alıntı:

quote:

Orijinalden alıntı: arD.

quote:

Orijinalden alıntı: ccandan

Başlık sakat

Bunu demek için girmiştim

Harbi ya bende sırf onu yazmak için girmiştim.

Yoksa arkadaşın neyden bahsettiği umrumda değil.

Alıntıları Göster
    Hit yapmak ya da konuya bakılmasını sağlamak için imalı başlıklar atmayınız lütfen. Tekrarında konu dışı bölümü cezası kaçınılmaz olacaktır.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    |
    |

Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir

Ne mutlu Türküm Diyene

• Teğmen
    218 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Johnny Bravo

Arkadaşlar yeni tanışılmış bir kızdan telefon numarası yahut facebook , messenger adresi gibi şeyler istemek bana biraz abes geliyor. Şimdiye kadar hiç ama hiç istememişimdir. Apaçilik ve rezillik gibi geliyor bana. Acaba nasıl halledebilirim. Hiç bir ortak arkadaşımız falan da yok. Başkasından alma imkanım yok yani.

apaçilik gibi geliyorsa alma apaçilik kötü şeydir eğğ o kaka kaka pis. Allah'ım yarabbim ya ne bu herşeye apaçi der oldunuz kardeşim ya anlamıyorum ki yahu. İstemiceksin olucak biticek ortak arkadaş olsa ondan alıcaksın o da apaçiliğin daniskası senin dediğine göre.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pasaliyiz.biz -- 13 Mart 2010; 0:40:30 >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

Hit yapmak ya da konuya bakılmasını sağlamak için imalı başlıklar atmayınız lütfen.

İlk defa yaptım ; o da içimden geldi
    |
    |

Hit yapmak ya da konuya bakılmasını sağlamak için imalı başlıklar atmayınız lütfen. Tekrarında konu dışı bölümü cezası kaçınılmaz olacaktır.

benimde dikkatimi çekiyo böyle şeyler.
    |
    |
    Xbox One GT:madman1436 - BESIKTAS- Romanya Bukres ! Oracle Ucretsiz deneme surumu icin pm atabilirsiniz. Tum urunleri 60 gune kadar bulut uzerinden kullabilirsiniz, ogrenciler, kisisel meraki olanlar ve isi icin test etmek isteyenler buyrun
  • Binbaşı
    1682 Mesaj
    quote:

quote:

Hit yapmak ya da konuya bakılmasını sağlamak için imalı başlıklar atmayınız lütfen.

İlk defa yaptım ; o da içimden geldi

Alıntıları Göster
    yazılımcı online iş başı yapmış editlenmiş mesajlardan konu başlıklarından anlıyabiliyoruz
    |
    |
    İşlemci: Intel i7 [email protected][4.5GHZ] | Anakart: ASUS Maximus VI Extreme Z87 | İşlemci Soğutucu : Corsair Hydro H110 | Ekran Kartı : EVGA GeForce GTX 980 Superclocked ACX 2.0 | Ram : GSKILL 32GB (4x8GB) RipjawsX DDR3 2133MHz Dual Kit Ram | SSD : Corsair 120GB Force 3 GT | Kasa Güç Kaynağı : Corsair C70 | SILENT PRO GOLD 80PLUS 1000W | Klavye Mouse : Logitech S510 | İşletim Sistemi : Windows 10 Pro (Orjinal)

• Yarbay
    3886 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ccandan

yazılımcı online iş başı yapmış editlenmiş mesajlardan konu başlıklarından anlıyabiliyoruz

Alıntıları Göster
    Valla ben hiç çekinmem bu tür konularda, çekinilecek bişeyde yok zaten.. FaceBook'a ekle, online oldugu zaman facebook chattan msn ini istersin.. Telefon konusuna gelince, kıza ver telefonunu, numaranı yazsana ya filan bişeyler de.. Al kaydet :d çekinilecek bişey yok.
    |
    |

• Yarbay
    3439 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Akçalı.

Valla ben hiç çekinmem bu tür konularda, çekinilecek bişeyde yok zaten.. FaceBook'a ekle, online oldugu zaman facebook chattan msn ini istersin.. Telefon konusuna gelince, kıza ver telefonunu, numaranı yazsana ya filan bişeyler de.. Al kaydet :d çekinilecek bişey yok.

Kızın face i yok sanırsam. Çok aradım bulamadım. Numarasını alıcam bu gidişle. Tanışmaktan çekinmem. İlk defa buluştuğum kızla gün sonunda sarmaş dolaş olmuşluğum vardır . İnsani ilişkilerde bi problemim yok. Bu suni olaylara karşı çekince değilde bi tavrım var. Çok saçma geliyor iletişim aletleri kullanmak.
    |
    |

Orijinalden alıntı: benjamin.franklin

yeni taşındığı için ev hediyesi fln götür hoşgeldinize gitmiş gibi yaparsın 1-2 kere daha hal hatır sormaya gidersin daha sonra istersin msn adresini veya kızın facebook unu bul ekle ordan ilerlet işi

Kız yenimi taşınmış..
    |
    |

LAPTOP TAMİRİ-YEDEK PARÇASI

[email protected]

• Binbaşı
    1101 Mesaj
    quote:

quote:

Kızın face i yok sanırsam. Çok aradım bulamadım. Numarasını alıcam bu gidişle. Tanışmaktan çekinmem. İlk defa buluştuğum kızla gün sonunda sarmaş dolaş olmuşluğum vardır . İnsani ilişkilerde bi problemim yok. Bu suni olaylara karşı çekince değilde bi tavrım var. Çok saçma geliyor iletişim aletleri kullanmak.

Kızı nerden tanıyosun?
    |
    |

gözlükleri çıkarmak hiç aklımıza gelmedi.

• Yarbay
    5106 Mesaj
    quote:

quote:

Öyle biri olsa idin.Gelip buraya başlık açmazdın.Ağzım laf yapıyor diyorsun.Şimdiye kadar almış olman gerekirdi.
    |
    |

than loved for who I am not"

• Yüzbaşı
    343 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Blonde

quote:

quote:

Öyle biri olsa idin.Gelip buraya başlık açmazdın.Ağzım laf yapıyor diyorsun.Şimdiye kadar almış olman gerekirdi.

Alıntıları Göster
    Direkt olarak istemek saçma olur. Lazımsa bir bahane uydurup almak lazım. Ne bileyim, "bir şey olunca sana çağrı atarım/bana çağrı atarsın" ya da "şu şarkıyı bana internetten yolla" falan diyerek alabilirsin. Ben olsam böyle yapardım herhalde.
    |
    |

• Yüzbaşı
    805 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: coder61

Direkt olarak istemek saçma olur. Lazımsa bir bahane uydurup almak lazım. Ne bileyim, "bir şey olunca sana çağrı atarım/bana çağrı atarsın" ya da "şu şarkıyı bana internetten yolla" falan diyerek alabilirsin. Ben olsam böyle yapardım herhalde.

Alıntıları Göster
    telefonumu bulamıyorum cagrı atsana nereye koydum offffffffff

sonrada tamam buldum kaydediyorum seni paslasırız telefonda
    |
    |

Orijinalden alıntı: NosWagen

telefonumu bulamıyorum cagrı atsana nereye koydum offffffffff

sonrada tamam buldum kaydediyorum seni paslasırız telefonda

Alıntıları Göster
    telefonunu alma çay içmesine git
    |
    |

Orijinalden alıntı: Panamalı Hasta

telefonunu alma çay içmesine git

Alıntıları Göster
    Kızın ad soyad bilmiyomusun ekle işte
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: drknkrc

Kızın ad soyad bilmiyomusun ekle işte

Alıntıları Göster
    yahu nevar git kıza

"msn ve telefon ver kadın" de

hemen verir.
    |
    |
Sayfa:
Reklamlar
Bey Azura
SEO
son dakika
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.