Şimdi Ara

Yeni Tablet Alacaklara Tavsiyeler (Rehber) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
1
Favori
3.156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

eyvallah hocam ama tab A7 biraz pahalı ben lite olanı düşünmüştüm, bide huawai android programları yükleme sorun olmuyor mu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evohan -- 7 Aralık 2021; 22:34:33 >
  • Lenovo m10 bakıyorumda mediamarkt vs de satılanlar hep mkt işlemci snapdragon versiton galiba satışta yok 2000Tl ye bu ürün değer mi? Aynı paraya veya daha uyguna daha iyisi varsa değerlendirebilirim.

M10 4gb ram olduğu için dikkatimi çekti 1500-2000tl ye alınabilecek tabletlerde 2-3gb genelde ramler...

Tablet kullanım amacı ; günlük sosyal medya kullanımı, tv plus uygulaması tv izleme gibi şeyler. Oyun oynansa bile basit oyunlar dışında oyun oynayan olacağını sanmam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende samsung t290 vardı 800 tl'ye satmıştım şu aralar zamlanmış

şimdi huawei mediapad x2 gem701L var bunuda şansa arkadaşın tel tezgahından aldım...

samsung hiç güzel degildi çok kabaydı... bu tablette tel özelligide var 3gb ram 32gb hafıza 8 çekirdek batarya hiç bitmiyor..yek eksi tarafı android 5.0 eski biraz

samsungun daha yeni olmasına ragmen bu tablet onu ona katlar.

yani tablette marka olarak huawei düşünülebilir...hız konusunda direk apple'ye bakın samsunga bulaşmayın

• Huawei ler de google play çalışmıyor, uygulamalar olmuyor diyorlar. Bende kararsız kaldım. Çocuk oyun oynasın, ebaya girsin, youtube de video izlesin amaç.

Lenovo m10 64 gb 10.1" sepete ekledim

Birde sizin söylediğiniz samsung galaxy tab a8

Araştırıyoruz bakalım hangisi denk gelirse artık.

• Oncelikle konu sahibine yardim icin tesekkurler. Dukkanda kullanilmak uzere tek bir uygulama acik olacak 10 inch bir tablet almam gerekiyor 4 5 adet. Surekli sarja bagli olacak. Sorun cikartmayacak uygun fiyatli onerisi olan var mıdır?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 1500 bütçem var, 4 yaşındaki kızıma alacağım en azından 4-5 yıl sorunsuz çalışsın istiyorum. Kırılan eski tableti 11,6 inç idi bu sefer daha küçük olsun istiyor o yüzden 8 inç tavsiyesi verebilecek var mı?

• ibo83 kullanıcısına yanıt

Hocam konu hort olacak ama bu önerilerinizde güncel misiniz?

Yeğenime almak için araştırma yapıyorum.

Sizin yazınıza denk geldim.

Huawei alsak play store muhabbetinden dolayı üzer mi?

6.sınıf öğrencisine alacağız

• kaiserx K kullanıcısına yanıt

Ben mağazada baktım. Apk pure var. bütün uygulamaların exe leri mevcut bakabildiğim kadar. Sadece google play yok. İnstagram yükleyip açtım sorunsuz açıldı huawei de. Ben lenovo ekledim sepete 10 inçlik 64 gb ama daha alamadım

• ne_demek kullanıcısına yanıt

O konu biraz karışık.

Ben şahsen olan Google Play kaldırmak devre dışı bırakmak ile uğraşıyorum.

Böyle cihaza mecbur kalmadıkça Google Play aktif etmez yuklemezdim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ibo83 kullanıcısına yanıt

Çocuk kullanacak hocam. Bildiği sadece google play. Çocuk oyunları hep. En basit olanı o. Doğal olarak o da ona alıştı. Elbet başkasına da alışır ama yine de kolaylık gibi.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.