Şimdi Ara

Yeni symbol aldık..fotoları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
28
Cevap
0
Favori
726
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Markalar >> Renault >> Yeni symbol aldık..fotoları
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    3356 Mesaj
    arkadaşlar foto koymayı unutmuşum hangi linki vericektim..bilen varsa sölesin

neyse sonunda aracmız gelmiş gitik aldık ve baya fark gördüm..yani konsol tamemenb farklı cdçalar/yol bilgisayarı/klima standart 1.4 8v aldık 24 430 sanırım bu fiyatı ön farlarıo biraz şişirmişler arkda bagaj halı kaplanmış 2 hoparlör var baya ii ses var giderken otomoatik kapanan kapıalrı var 250 ibre var şimdilik bu kadar sorularınızı yöneltebilirsiniz...
    http://img528.imageshack.us/img528/8990/03112006007za5.jpg
    http://img73.imageshack.us/img73/2651/03112006008tb1.jpg
    http://img288.imageshack.us/img288/9889/03112006005ku8.jpg
    http://img104.imageshack.us/img104/9074/03112006011ix1.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GT_500 -- 5 Kasım 2006; 23:30:05 >

|
    |

• Yarbay
    3184 Mesaj
    Allah kazasız belasız kullanmak nasip eylesin.

Güle güle kullan.

Diğer topictede belirtmiştim bizde ya bunu ya 3ü alıcaz.

Nasıl çok yakıyormu.Ağır arabamı.Direksiyon nasıl.Ben kullanmadım sadece bindim.

Abs varmı acaba arabada.Bizden abs için yani güvenlik paketi için 2000 Ytl istiyorlar.

Birde kaç günde arabayı aldınız.Yani işlemler ne kadar sürdü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _ahmet_ -- 5 Kasım 2006; 23:25:14 >
    |
    |
  • Yarbay
    3356 Mesaj
    vala ahmet biz gittik araba yoktu elinde gelcek var dedi yani zaten gelcekmiş 2 gün sürdü en fazla kredi olayı vardı çünkü aslında fazla şeye gerek yok fortolara bida bak direksyon haifif bizde clio symbol var 2001 onu verdi,k gene symbol aldık abs için evet fark ister bizde abs yok ama olsun dedikleirim standart yani gök gri rengi buda işte içinde clio symbol görüntüsünden kurtulmuş başka araba gibi clio II hb konsolu aynısı 940 kg:: memnunuz bende 3 istedimde işte bagaj lazım oluyo diye almadı baam olsun işimiz olunca clio 3 alırız...
    [email protected] burdan ulaşabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GT_500 -- 5 Kasım 2006; 23:41:54 >
    |
    |
    |
    |

EKONOMİ + PERFORMANS = İYİ ARABA !!
  • Yarbay
    3356 Mesaj
    saol ii valla baya fark var alırsanız far edceksiniz piyasa düşük ama zorlayınca yine en iyi takas fiyatını renault veriyor yine symbol piyasaası oludğundan satılıyor...2000 takas indirimi var klima yoktu bizde 11+2 13000 e falan aldılar sanıyorum 10 ytl krediye 36 ay 390 ytl ödüyorsun donanım olrakta fena değil bu fiyata
    |
    |
    |
    |

Alışveriş yaptıklarım : VIP06,amdlinux,basaran86,TimeSLoRD
  • Binbaşı
    1258 Mesaj
    Bu arabanın aynısını anyalyada renault bayii 21000 peşin bırakırız diyor. ben son 20000 ytl olursa alırm demiştim vermediler.
    acaba yakıt nasıl teknik değerlere göre bana çok yakıyo gibi geldi. acaba ileride tüp taktırısak nasıl olurki ?
    |
    |
    |
    |
    |
    |
  • Binbaşı
    1714 Mesaj
    Hayırlı olsun..
    |
    |
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: eren9090

HAYIRLI OLSUN içinde degişiklik varmı ?

mazmı canım içinde değişiklik ollmasa almazdık clio II hb içinin aynısı yani güzel
    |
    |

Orjinalden alıntı: _ahmet_

Sevgili shellby ,Abs hakkında ne diyorsun.Abs için ekstra 2000 istiyorlar sence değermi,Arabanın duruşu fren mesafesi nasıl,Sende abs yoktu sanırım.

valla ben o farkı vermedim ki sadece abs içinmi 2000 yoksa birde yolcu airbag var sanırım ama yani abs yok diye durmuyo anlamına gelmiyo yine gayet süper frenleri köklemezsen kaymaz bay durduruyo yani baya iyi kısıtlıysan fln gerek yok sana kalmış bana yetiyo
    birde sinir oldum herkes clio mu aldın gene falan abi sixzene yani ben vermişim parasını ben biniyim parann varsa golf alırsın bu araba ne var anlamadım 2001 i sattım 2007 sini aldım demekki memnunum...
    |
    |
    |
    |
    Allah kaza bela vermesin kardes.
    rengi cok guzelmis aracinizin.
    hemen bi nazar boncugu asmak sart.

|
    |
    EVet abs ve yolcu hava yastığı 2000 ekstra istiyorlar.O kafama takıldı.
    quote:

Orjinalden alıntı: shelby_88

quote:

Orjinalden alıntı: _ahmet_

Sevgili shellby ,Abs hakkında ne diyorsun.Abs için ekstra 2000 istiyorlar sence değermi,Arabanın duruşu fren mesafesi nasıl,Sende abs yoktu sanırım.

valla ben o farkı vermedim ki sadece abs içinmi 2000 yoksa birde yolcu airbag var sanırım ama yani abs yok diye durmuyo anlamına gelmiyo yine gayet süper frenleri köklemezsen kaymaz bay durduruyo yani baya iyi kısıtlıysan fln gerek yok sana kalmış bana yetiyo
    birde sinir oldum herkes clio mu aldın gene falan abi sixzene yani ben vermişim parasını ben biniyim parann varsa golf alırsın bu araba ne var anlamadım 2001 i sattım 2007 sini aldım demekki memnunum...
    |
    |

• Yüzbaşı
    895 Mesaj
    güle güle kullanın.Allah kazadan beladan korusun.hayırlı olsun.
    |
    |
    |
    |

"Ben bir Türküm, dinim, cinsim uludur." Duyar duymaz içim titremişti. Şair bu şiiriyle 'Diril Ey Türk!' diye bağırıyor ve bizi uyanmaya çağırıyordu. Bu bağırışı duyduk, bu çağrıya uyduk. Bir arayış, uyanış ve sonunda diriliş başladı. Bir kuru kalabalık değil bir millet olduğumuzu anlamaya başladık. İbrahim Binbaşı doğru söylemiş, yeniden doğuyoruz, canlanıyoruz, diriliyoruz. Türk geri geliyor! Tarih bir millete bir kez dirilme hakkı verir. Yeniden uyursak, oyuna gelirsek, bir daha dirilemeyiz. Biz olmaktan çıkar, kaybolur gideriz. Bu sözümü unutmayın!
    Yüzbaşı Kadri Bey
    22 Nisan 1915

Dokuz Eylül Üniversitesi-2011

• Binbaşı
    1129 Mesaj
    Hayırlı ugurlu olsuuunnn, kazasız keyifli surusler
    |
    |
    |
    |
Reklamlar
Orjinal Laptop Yedek Parça
son dakika
SEO
Mobilya Takımları
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,437
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.