Şimdi Ara

Yeni Suzuki Vitara (ANA KONU) (39. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
9 Misafir (2 Mobil) - 7 Masaüstü2 Mobil
5 sn
8.823
Cevap
176
Favori
934.812
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Arkadaşlar çalışmıyor diyordum çözdüm olayı. Bayii sistemin çalışması için aracın ön sensörlerin herhangi bir cismi algılaması gerektiğini söyledi. Sonra aracı biraz inceledim içerden ve direksiyonun sol altında kontrol düğmeleri var. Onlardan üzerinde FAR/NEAR olana bastım NEAR (YAKIN) yazdı. Sonra onu FAR'a (UZAK) aldım. Çalışmaya başladı. Frene nazikçe basıp aracı durduruyoruz, ortalama 1.5 saniye sonra stop ediyor. Frenden çektiğimiz zaman ayağımızı, çalışıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu konuyu başlatan arkadaşdan rica etsek de bir düzenleme yapsa fena olmaz. Donanımlar gl+ ,glx ve S olarak değiştirse daha güzel olur.

• https://youtu.be/EqJWogKtWB0

Arkadaslar vitara s ile ilgili performans karsilastirma videosu.uzun yolda turbo farki ve ara hizlanmalarda hissedilecektir ancak 1.6 gayet yeterli bir performans sunuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hayabusaking

https://youtu.be/EqJWogKtWB0

Arkadaslar vitara s ile ilgili performans karsilastirma videosu.uzun yolda turbo farki ve ara hizlanmalarda hissedilecektir ancak 1.6 gayet yeterli bir performans sunuyor.

Güzel karşılaştırma. Araç zaten hafif olduğu için 1.6 120 HP bile oldukça yeterli. Çok atak bir araba.

• Güzel ama ben 1.6 atmosferik motorun 8 Sn de 100 km sürate çıkacağını zannetmiyorum.. Çıkar mı sizce ?

• İstanbul Antalya seyahati yaptım, bilgi aktarayım istedim.
    4 yetişkin bir bebek bagaj tavana kadar dolu 721 km ortalama yakıt 5.2 klima yaklasık2-3 saat açık.
    dönüş aynı şekilde klima devamlı açık 736 km ortalama yakıt 5.4
    Sürat hız sınırları içinde , bölünmüş yollarda 110 otoyolda 125 km/saat. Bu yük ile üzmedi, rahatsız etmedi, keyifliydi.
  • zman Z kullanıcısına yanıt
    Tam olarak vitaranin versiyonu nedir?glx mi gl+ mi. Manuel mi otomatik mi. Degerler çok guzel. Haha once 10L yakiyor diyen arkadasin yorumundan sonra vazgecmiştim almaktan.

• Yakit tuketimi rodajdan sonra duser arkadaslar.10lt dyen arkadaslar tucsonla ya da sportage la karistiriyo olabilirler.suzuki marka olarak yakit tuketimi katalog degerlerinde tutturan bir markadir.

• quote:

Orijinalden alıntı: oktaydemirdemir

Tam olarak vitaranin versiyonu nedir?glx mi gl+ mi. Manuel mi otomatik mi. Degerler çok guzel. Haha once 10L yakiyor diyen arkadasin yorumundan sonra vazgecmiştim almaktan.

Sıfırlamak lazım. Sıfırlamadan 14 bile gösteriyor ama sıfırlar ve yeniden ölçüm yaparsak 6-7 veya 5 litre oluyor.

• Surus ozelliklerinize gore yakit tuketimi degisiklik gosterir.Klima acik/kapali,surekli gaz pedalina basarak,ani hizlanmalar yapmak ya da surekli fren sikmak.Zamanla yakit dusecektir bu konuda endiselenmeyin.

• Vitara aracım yok,
    ancak bu bilgi biraz yanlış.....
    o bahsettğiniz fa/near düğmeleri adaptif cruise controlün ayar düğmeleri,
    start/stop bununla hiç alakası yok,
    diye biliyorum.

kullananlar bir ilgilensin derim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mimleon

Vitara aracım yok,
    ancak bu bilgi biraz yanlış.....
    o bahsettğiniz fa/near düğmeleri adaptif cruise controlün ayar düğmeleri,
    start/stop bununla hiç alakası yok,
    diye biliyorum.

kullananlar bir ilgilensin derim.

İşte bende tam bilmiyorum belki de denk gelmiş olabilir. Çünkü bir türlü anlamadım olayı. Gerçi zamanla tecrübe ediniriz.

• eKullanım Kılavuzu 3-44 den 48 e kadar bu konu var,
    3-48 den sonra ise adaptif cruise kontrol kısmı
    bir okuyun derim.

• oktaydemirdemir O kullanıcısına yanıt
    Araba Gl+ otomatik. Aldığımın ertesigünü19 Mayıs ta ataşehir Sarıyer 4.8 ile gittim. dönüş 5.1 idi. yani öncesi sonrası diye bir şey yok, bende zaten inanmıyorum.
  • Belirtmek isterim, alacak arkadaşlar yakıtı dert etmesin. Piyasadaki muadillerinden az yakan bir araç.

• yine de fabrika ölçüm yakıta 1lt eklemekte fayda var.
    Civicde 8.9lt/km yazıyor, bende 40.000 km sonrası ortalama 9.1lt oldu.

• Arkadaslar disardan uygulama nasil yukleniyor mutimdyaya? Yardimci olablecek var mi konuyla ilgili?

• quote:

Arkadaslar disardan uygulama nasil yukleniyor mutimdyaya? Yardimci olablecek var mi konuyla ilgili?

usb belleğe kurmak istediğiniz apk dosyasını
    atın sonra aracın usb girişine taktıktan sonra uygulamalardan es file (ES Dosya Yöneticisi) girip usb belleği şeçip uygulamayı kurun hepsi bu kadar
    Not:usb bellek yok ise araçla birlikte verilen USB belleği kullanabilirsiniz
    tablet arayüzüne girmek için ekrandaki yuvarlak simgeye dokunuyorsunuz
  • Cevap için teşekkürler.Bu sekilde denedim ancak kurulumdan sonra acmıyor.apk yı nerden indirdiniz spotify vs. kuruluyor mu?

• quote:

Cevap için teşekkürler.Bu sekilde denedim ancak kurulumdan sonra acmıyor.apk yı nerden indirdiniz spotify vs. kuruluyor mu?

ben burdanhttps://apkpure.com/spotify-music/com.spotify.music
    indirip kurmuştum çok kullanmadığım için sildim
  • 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.