Şimdi Ara

Yeni Suzuki Vitara (ANA KONU) (341. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: carenfly , carenfly
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü2 Mobil
5 sn
8.824
Cevap
176
Favori
934.529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 339340341342343
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Parçadeğişiminden sonra hiç olmamıştı. Yağmur da ve takip mesafesi boşluğuna aniden girenler olduğu zaman yapıyordu. Uzun zaman kullanılmayan araba da yapması garip. Servis Kalibrasyon yapacak gönderecek eğer olmazsa bir daha demek ki kullanmadığı için diyecem. Yine de yaparsa bir daha değişiklik isteyeceğim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • redloves kullanıcısına yanıt
    Tugmaner e gideceğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muzi_ko -- 4 Eylül 2019; 14:1:54 >
  • muzi_ko kullanıcısına yanıt
    İyi servis bayram öncesi yola çıkmadan bakımları orda yaptırdım servis sorumlusu Ali bey di yanlış hatırlamıyorsam ilgileniyor. 4 Kapı gergilerini de garantiden değiştirdim şuan kapılar 1.kademe de duruyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: redloves

İyi servis bayram öncesi yola çıkmadan bakımları orda yaptırdım servis sorumlusu Ali bey di yanlış hatırlamıyorsam ilgileniyor. 4 Kapı gergilerini de garantiden değiştirdim şuan kapılar 1.kademe de duruyor.
    hocam kapı gergilerini neden değiştirdiniz?

benim aracında arka kapıları durmuyor, hep kapanıyor çok zor oluyor elinde bebekle inerken illa birinin tutması lazım kapıyı.
    bu bir arıza mıdır bende gidip değiştirmeli miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kvadankpakal

hocam kapı gergilerini neden değiştirdiniz?

benim aracında arka kapıları durmuyor, hep kapanıyor çok zor oluyor elinde bebekle inerken illa birinin tutması lazım kapıyı.
    bu bir arıza mıdır bende gidip değiştirmeli miyim?

Alıntıları Göster
    Evet maalesef kronik bir sorun garantiniz varken mutlaka gidip söyleyin garantiden değiştirsinler. Arka kapılar şuan 1 kademe de çok rahat duruyor. Tam açık 2. Kademe. Ben gittiğimde ön kapılarıda kontrol ettiler, onlarda da azda olsa sorun olduğunu 4 kapıyı da değiştirelim dediler bende tamam dedim. Önce sipariş veriyorlar 15-20 günü buldu benim bayram tatilide araya girdi vs.

• quote:

Orijinalden alıntı: redloves

Evet maalesef kronik bir sorun garantiniz varken mutlaka gidip söyleyin garantiden değiştirsinler. Arka kapılar şuan 1 kademe de çok rahat duruyor. Tam açık 2. Kademe. Ben gittiğimde ön kapılarıda kontrol ettiler, onlarda da azda olsa sorun olduğunu 4 kapıyı da değiştirelim dediler bende tamam dedim. Önce sipariş veriyorlar 15-20 günü buldu benim bayram tatilide araya girdi vs.

Alıntıları Göster
    eyvallah hocam, çok iyi oldu bunu öğrendiğim.
    Bunu da kontrol edeceğim

• 2019 Vitara'lardan haberi olan var mı?
    1.6 otomatik olanlar sanirim 1 Ekimden sonra Euro6d-Temp normlarina uymadigi icin satistan kalkacak.
    1.0 otomatiklerin gelmesi gerek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar,

1.6 glx 4x4 almayı düşünüyorum , hangi bayileri önerirsiniz.

Araç ile ilgili tavsiye ve önerilerinizide almak isterim
  • Selam arkadaşlar. Bende 2019 Vitara almayı düşünüyorum ve yıl başından beri ha bugün gelecek ha yarın gelecek diye bekledim. Yeni gelecek vitaralarin iç malzeme kalitesi daha iyi olacak ayrıca yol bildirimlerini okuma, kör nokta uyarı sistemi, şerit takip sistemi olacak diye duydum. Bu yüzden bekledim almak için. yeni vitaralar önümüzdeki ay sonu Kasım başı gibi gelecekmiş bugün Kadıköy suzukiden öğrendim. 1.6 motoru kaldırıldığını biliyorum (yanlışım varsa düzeltin).

• quote:

Orijinalden alıntı: krm_group

Merhaba arkadaşlar,

1.6 glx 4x4 almayı düşünüyorum , hangi bayileri önerirsiniz.

Araç ile ilgili tavsiye ve önerilerinizide almak isterim
    Yenibosna yükselen oto

• krm_group kullanıcısına yanıt
    Avrupa yakasında Yükselen Oto
    Anadolu yakasında Tugmaner.

• Atalay80 A kullanıcısına yanıt
    Evet 1.6 artik yok. 1.0 Turbo ve 1.4 Turbo motorlar olacak.

• Carsever kullanıcısına yanıt
    Bu sefer cam tavanda olacak bu araçlarda. Bizim 1.4'lerde yoktu maalesef.

• Sarı sitede yayınlanan 2016 ilanları çok az,hep 2017 2018.neden acaba

• Ultrasaray0643 U kullanıcısına yanıt
    2016 da alanlar vitara'yı seven bilen kişiler. Bundan sonraki yıllarda alanlar vitara'yı merak edip denemek için alanlar.:)))

ibretlik tespit olmuş. Atasözü olarak bu sözü nesilden nesile aktaralım.

kesinlikle haklısın, 2016'da alanlar, aracın gelmesini min 30 gün bekleyipte alanlardır,

Youtube'dan sürekli aracın Rusya'daki test videolarını izleyip izleyip, şafak sayar gibi aracın gelmesini beklemiştim :)
  • alpcvs A kullanıcısına yanıt
    Bende öyle. Benim sipariş zamanına birde darbe teşebbüsü oldu. Biraz aksamalar olsada aracıma kavuşmuştum:)

• Ultrasaray0643 U kullanıcısına yanıt
    Belki ilk çıktığı sene takip eden senelere göre daha az satılmıştır.
  • Herkese merhabalar son 1-2 hafta her fırsatta forumu okuyarak sonuna geldim nihayet :) 1 hafta oldu 1.4 4*4 çift renk ile aranıza katıldım. Kullandıkça ben de yeni alacaklara ışık olması amacıyla izlenimlerimi paylaşmaya çalışacağım. Bahsettikleri kadar varmış gerçekten seri ve keyifli bir araç. Burayı okuyunca pek bir sürpriz kalmadı açıkçası :) bahsedilen gibi ben de süspansiyonları çok sert buldum ama yol tutuş ve viraj kabiliyeti için verilen tavizlerden maalesef. Önceki aracım egea 1.6 launge benzinli otomatik o da duruyor, anladım ki turbo sürüş keyfi açısından çok önemli bir şey. Çok düşük devirlerde harika hızlanmalar elde edilebiliyor. Bilgi ekranında hızımızı dijital göremiyormuşuz maalesef, keşke olsaydı. Ayrıca geçmiş sayfalar da dışarı çıkında anahtarı kullanmadan kapıyı kitleme gibi bir konu olmuştu ama onu anlayamadım, var mı bir yöntemi? Aracı almadan tucsona çok yakındım ama şu şanzıman ısınma sorununu çok fazla kişinin yaşadığını duyunca soğudum araçtan, umarım doğru karar vermişimdir. Şimdilik son olarak da aracı kol dayama, kaput filmi, cam filmi, far kaşları, kapı koruma plastikleri ve seramik boya koruma ile birlikte 168 bine aldım, sizce nasıl fiyat? iş işten geçti ama insan merak ediyor kazıklandım mı diye :) Herkese güvenli sürüşler.

• 
Sayfa: önceki 339340341342343
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.