Şimdi Ara

Yeni Suzuki Vitara (ANA KONU) (305. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
8.824
Cevap
176
Favori
933.983
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 303304305306307
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: redloves

Fiyat uygun gibi duruyor sahibinden ilanlara bakılınca.

https://sahi.io/s/EkXxQhYG
    Teşekkürler almayı düşünüyorum 110 sanırım normal bir fiyat
  • Aracı "0" almıştınız sanırım. Multimedya da muhtemelen 3. nesildir. 3. Nesil cihazlarda henüz bu sorun aşılabilmiş değil yanlış hatırlamıyorsam.
    Bendeki 2.nesil cihaz ve normalde 16 gb. kart takmıştım. Kamerada bulunan 64 gb.lık (samsung evo plus) kartı da okuyabiliyor.
  • atakan84 kullanıcısına yanıt
    Evet, araç sıfır. O zaman biraz daha bekleyeceğiz veya kurcalamaya devam
  • gclk1453 G kullanıcısına yanıt
    Araç kaç model? benimkinde hiç bir yüklemeye izin vermiyor. Hatta kendi güncellemesini bile indirdi ama yükleyemedi.
  • arkadaşlar, daichii medyaya sd kart takacaksınız, kendi iç hafızası işlem yapmak için yeterli değil.
    bir başla çözümde tüm mp3 ve filmlerinizi dvd/cd ye kaydedin oradan izleyin...
    bende, 4_5 dvd/cd var, uzun yolda daha kolay kullanılıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: silverdream

Teşekkürler almayı düşünüyorum 110 sanırım normal bir fiyat

Alıntıları Göster
    110 bin icin baska yorum yapacak var mi yarin almayi düşünüyorum aracı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: silverdream

Arkadaşlar 2017 1.4s 4x4 16bin km de bir arkadaş aracını satıyor. Bana 110 a veririm sana dedi fiyat için ne diyorsunuz ?
    Makul hocam.1 2 bin belki indirim yapsa güzel olurda bildiğin arabaysa al gitsin.degisensiz kazasiz temiz olduğunu var sayıyorum.

• silverdream kullanıcısına yanıt
    Bencede uygun bir fiyat..

Aracın hasar durumunu bilmiyoruz tabii..

Ama ekspertiz yaptirirsiniz zaten...

Sorun yoksa 16 bin km deki bur 4*4 1.4s için iyi fiyat

• Arkadaşlar merhaba. Vitara kullanıcıları olarak 1.6 4x2 otomatik için en uygun fiyati hangi bayiler veriyorlar yardımcı olabilir misiniz? 105 bin tl ye suan sifir km satan varmi?acul cevap luften 1 haftaya kadar alicam

• Selamlar bende takas yolu ile 2017 4*2 glx alarak aranıza katıldım.
    Aracın hantal olması; zaten genel olarak şehir içinde kullanılacağından çok bir sorun teşkil etmiyor benim için.
    Şu an benim için en önemli sorun multimedya kısmından sesler gelmesi. Cızırtı şeklinde bozuk yolda ses geliyor. Bu sorun ile karşılaşan elbet olmuştur, çözüm önerilerinizi öğrenmek isterim. Servis bu konuda çözüm sağlayabiliyor mu?
    Diğer yandan yılda ortalama 20.000 km yapıyorum, önceki aracımı da dizel aracın bakım maliyeti, 10.000 de bir bakım olması, olası dpf sorunları, dizel-benzin arasındaki pompa farkının artık olmaması gibi nedenlerle elden çıkarmak istemiştim.
    Şimdi yılda yapılan 20 bin km nedeniyle araca lpg taktırmayı düşünüyorum. Aracın motorunun lpg ye uyumlu olduğu yönünde bilgiler almıştım. Kaldı ki bayiler de garanti bozmadan landirenzo lpg takıyorlar.
    Kullananlar, lpg taktıranlar Hangi marka lpg yi önerirsiniz? Fiyatlar konusunda bilginiz var mıdır?
    İki önceki aracım civic te brc vardı, 2015 yılında takılan bir kit ti ve enjektör sesi olduğunu tahmin ettiğim çıt çıt sesi kesilmiyordu araçtan. Yeni brc kitlerinde de bu ses var mıdır?
    LPG takıldığı zaman arıza ışığı yanar mı? Ve asıl önemlisi şehir içi yakıt tüketim değerleri lpg de ne olur? LPG sisteminin kendini kaç kmde amorti edeceğini merak ediyorum.
    Cevap verecek arkadaşlara şimdiden teşekkürü borç bilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: taylor1956

Cuma günü alacağım bir aksilik olmazsa tabi expertiz yaptıracağım.
  • Şu lpg işini yavaş yavaş bende düşünmeye başladım. Şehir içi 25km ortalama 9,5L tüketimi var. Aracı Allahtan bir aksilik çıkmazsa 3 yıl daha kullanırım. 2016 model 1.4S 4x4. Hafta sonu ist Anadolu yakasında birkaç bayii dolaşacağım. Bakalım uygun bir sistem bulabilirsem yaptıracağım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Şu lpg işini yavaş yavaş bende düşünmeye başladım. Şehir içi 25km ortalama 9,5L tüketimi var. Aracı Allahtan bir aksilik çıkmazsa 3 yıl daha kullanırım. 2016 model 1.4S 4x4. Hafta sonu ist Anadolu yakasında birkaç bayii dolaşacağım. Bakalım uygun bir sistem bulabilirsem yaptıracağım.
    1.4S turbo destekli ve direk enjeksiyon sistemine sahip bir motor, daha önce 1.4S'e LPG uygulatan görmedim. Siz ilk olabilirsiniz, sonuçları, arızaları, çıkaracağı masrafları görmek isteriz. (yaptırmayın)

Zaten direk enjeksiyon motora LPG kitleri yaklaşık 10.000 TL'den başlıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kvadankpakal

1.4S turbo destekli ve direk enjeksiyon sistemine sahip bir motor, daha önce 1.4S'e LPG uygulatan görmedim. Siz ilk olabilirsiniz, sonuçları, arızaları, çıkaracağı masrafları görmek isteriz. (yaptırmayın)

Zaten direk enjeksiyon motora LPG kitleri yaklaşık 10.000 TL'den başlıyor.

Alıntıları Göster
    Evet turbo olduğu için aracı dönüşüm merkezinde görmek istediler. En azından gidip görmek istiyorum. Uygulamayı yapacak ustalardan yorum ve fikirlerini alırım işime gelirse fiyatıda 6-7 civarı olursa yaptırırım. Hafta sonu bakacağım artık hayırlısı.

• arkadaşlar bi arkadaşa düşünüyoruz GL+ otomatik 4x2 nasıl araç sizce özellikle şanzıman durumu nasıl hangi şanzıman kullanılıyor
  • redloves kullanıcısına yanıt
    Henüz vitara sahibi değilim ama yaptığım araştırma ve görüşmelerden öğrendiğim kadarıyla, 1,4 S e lpg taktığını iddia eden ankara ve istanbulda firmalar var, en bilinen markalar. Fiyat olarak 7 bin olarak belirtiyorlar. Vitara kullanıcılarının araç hakkında çok daha ayrıntılı bilgi paylaşmasını temenni ediyorum. Nette yedek parça temininden müzdarip olan şikayetler var. Bunu merak ediyorum mesela. En beğendiğiniz servis neresi mesela? Bakım masrafları ne kadar? Güncel tüketim bilgisi paylaşsanız. 1,6 yerine aradaki farkı verip 1,4 almak mantıklı mı değilmi? Malum motor versiyonu farketmiyor araç 1200 kg civarı. Uzun yolda yan rüzgarlardan etkileniyor mu mesela? gibi, gibi, gibi.......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi knopix2626 -- 6 Aralık 2018; 1:0:21 >
  • hakan_cilbirci kullanıcısına yanıt
    Şanzıman olarak aisin marka tork konvörtörlü şanzıman var diye biliyorum. Aynı şanzıman Pegout'da eat6 olarak isimlendirilen şanzıman. Bu bilgiyi geçen sene bu zamanlar bilseydim, 1yıllık vitara sahibi olacaktım. Şimdi fırsat kovalıyorum, hayırlısı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi knopix2626 -- 6 Aralık 2018; 0:59:23 >
  • quote:

Şu lpg işini yavaş yavaş bende düşünmeye başladım. Şehir içi 25km ortalama 9,5L tüketimi var. Aracı Allahtan bir aksilik çıkmazsa 3 yıl daha kullanırım. 2016 model 1.4S 4x4. Hafta sonu ist Anadolu yakasında birkaç bayii dolaşacağım. Bakalım uygun bir sistem bulabilirsem yaptıracağım.
    http://www.prinsautogas.com/nl/producten/vsi-systeem/vsi_systeem.html

Bu linki inceleyiniz. Eğer aracınızın motor kodu uyarsa kesinlikle Prins tavsiye ederim. Pahalı olur ancak sorun çıkarmayacağını düşünüyorum.
    Yeni Suzuki Vitara (ANA KONU)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ccecy -- 5 Aralık 2018; 22:21:41 >

• quote:

Orijinalden alıntı: taylor1956

Sol arka kapida lokal boya varmış sürtme den dolayı resimleri gördüm hala 110 eder mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-7E2A7C465

Arkadaşlar merhaba. Vitara kullanıcıları olarak 1.6 4x2 otomatik için en uygun fiyati hangi bayiler veriyorlar yardımcı olabilir misiniz? 105 bin tl ye suan sifir km satan varmi?acul cevap luften 1 haftaya kadar alicam
    15 gün önce 107bin, 1 hafta önce 108,500, ve aralık girmesiyle beraber 113,500 en uygun görebildiğim fiyatlar. 3 gün yeni fiyat listesini açıklayamadılar, bugün açıklandı, bir değişiklik yok fiyatlarda, ama kredi kapmanyası hakkında bir bilgi yok, ayın 15'ine kadar açıklamazlarsa yanlış yaparlar. Kasımda 364 adet vitara satılmış, inşallah tok satıcıyı oynamazlar.

• 
Sayfa: önceki 303304305306307
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.