Şimdi Ara

Yeni Suzuki Vitara (ANA KONU)

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (5 Mobil) - 2 Masaüstü5 Mobil
7.562
Cevap
145
Favori
682.815
Tıklama
Giriş
    1655 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: solidgrind

Kış lastiklerine bakayım dedim bakmaz olaydım. Daha önceki aracımda Nokian WR D4 kullanmış ve çok beğenmiştim. Son fiyatlara baktınız mı bilmiyorum ama aşırı pahalı değil mi? Artık beğenime değil fiyata bakmak zorunda kalacağım gibi.
    Aracı aldığımda Continental kendi lastiği vardi.gecen sene kışlık için Michelin alphin 5 aldim.600 kusur TL para verdim tanesine icim gitti.ki geçen sene kış ta olmadı.yerde kar görmedik tüh dedim.yalandan 2500 verdim(kış lastikleri sadece karda iş gormezden bağımsız).

Hafta sonu aynı lastiğin yazligini sordum.tanesi 1100 TL dediler.vay babam vay

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |

Ne elbiseler gördüm, içinde insan yok.

Kefen'in imzamızdakileri koyacak cebi yok,

Bundan dolayıdır ki, gösterişe gerek yok...
  • Yüzbaşı
    437 Mesaj
    Aracınızın değerini biliniz. 1 milyonluk otomobilde çıtırtı varmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ersinguven -- 4 Ekim 2018; 17:6:29 >
    |
    |

Ne elbiseler gördüm, içinde insan yok.

Kefen'in imzamızdakileri koyacak cebi yok,

Bundan dolayıdır ki, gösterişe gerek yok...
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    2019 lar gelmedi mi yav daha?

Orijinalden alıntı: imGr8

2019 lar gelmedi mi yav daha?
    Aykon servis martta gelmesi planlanmaktadır diyordu

hiç getirmesinler daha iyi o zaman.
    |
    |
    deliyurek569 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
    Bugün ilk defa(yedek anahtarla) pil zayıf uyarısı verdi.araba çalıştıktan bir süre sonra uyarı kalktı ekrandan.gun içinde her arabayı kapatip açmada yapti

2 yaşında aracın anahtar pili bitermi normalmidir?

Hanımın anahtarı kullanırım sorun değil ama.yolda giderken birden pil biter ve araç okuyamazsa ne olur?

Ankara'ya 2 haftaya gideceğim 2 haftada zayıf pil bitermi ?

Normal bir pilci takar dedi servis ama anahtarı kirmasin dikkat et dedi.burdaki pilcilere guvenemedim.yada sanayi yaparmi?

Ben pilden olmayabilir bide servis görsün istiyorum acikcasi

|
    |

Hocam merhaba, ben de aracı 2016 Mayıs ayında almıştım 2 gün önce uyarı verdi. Öncelikle araç çalıştıktan sonra fob anahtarının pili tamamen bitse bile bir sıkıntı olmaz durana kadar araç gider, ilk çalıştırma için pil önemli komple biterse zaten aracı çalıştıramazsınız. Ben pili kendim çok rahat değiştirdim sizde kendiniz değiştirebilirsiniz, duracell cr 2032 pil aldım 2 tane birini taktım birini de her ihtimale karşı torpidoya attım olur ya günün birinde hiç olmadık yerde birşey olur yedekte böyle şeyler bulundurmakta fayda var.

Aşağıdaki video linkinde nasıl değiştirebileceğiniz yazıyor, epeydir konuya girmemiştim bi faydamız olsun

https://youtu.be/3maugZYg6ys

|
    |
    Ultrasaray0643 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
    1655 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: hollywood29

Hocam merhaba, ben de aracı 2016 Mayıs ayında almıştım 2 gün önce uyarı verdi. Öncelikle araç çalıştıktan sonra fob anahtarının pili tamamen bitse bile bir sıkıntı olmaz durana kadar araç gider, ilk çalıştırma için pil önemli komple biterse zaten aracı çalıştıramazsınız. Ben pili kendim çok rahat değiştirdim sizde kendiniz değiştirebilirsiniz, duracell cr 2032 pil aldım 2 tane birini taktım birini de her ihtimale karşı torpidoya attım olur ya günün birinde hiç olmadık yerde birşey olur yedekte böyle şeyler bulundurmakta fayda var.

Aşağıdaki video linkinde nasıl değiştirebileceğiniz yazıyor, epeydir konuya girmemiştim bi faydamız olsun

https://youtu.be/3maugZYg6ys
    Teşekkürler hocam çok iyi oldu

|
    |

• Yüzbaşı
    609 Mesaj
    Arkadaşlar merhaba. Bu ilanı daha yeni gördüm. Araç 1.6 GLX DDIS modeli.Vitese dikkatlice bakın.Normalde vitese dikkat ederseniz D konumunun altında M olması gerekirken(benim araçta öyle ve baktığım diğer 2018 modellerde de) bu araçta yan tarafında yer alıyor. Acaba bu özelleştirme ile alakalı bir şey mi? Çok ilginç doğrusu,bu konu hakkında aydınlatan arkadaşlar olursa dinlemek isterim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Teğmen
    197 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: S.A.M.C.R.O

Arkadaşlar merhaba. Bu ilanı daha yeni gördüm. Araç 1.6 GLX DDIS modeli.Vitese dikkatlice bakın.Normalde vitese dikkat ederseniz D konumunun altında M olması gerekirken(benim araçta öyle ve baktığım diğer 2018 modellerde de) bu araçta yan tarafında yer alıyor. Acaba bu özelleştirme ile alakalı bir şey mi? Çok ilginç doğrusu,bu konu hakkında aydınlatan arkadaşlar olursa dinlemek isterim.

Dizel versiyonları tam otomatik değil çift kavramalı şanzıman ondan olabilir.

• Yüzbaşı
    609 Mesaj

Doğru söylüyorsunuz hocam genellikle hep benzinli olduğundan ona dikkat etmemiştim👍🏻

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    deliyurek569 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    59 Mesaj
    Selam arkadaşlar, Hanıma 2 ay önce aldığımız Vitara S 4X4 araçla 1.000 km'yi tamamladık. Sürekli şehir içi kısa mesafeler olmakla beraber, 9 litrenin altını hiç göremedik. Hanımın önceki düz vitesten kalan alışkanlıklarından dolayımı, yoksa sürekli kısa mesafe yaptığından dolayımı anlyamadım. Sizce bu tüketim normalmi ?

Orijinalden alıntı: bekotime

Selam arkadaşlar, Hanıma 2 ay önce aldığımız Vitara S 4X4 araçla 1.000 km'yi tamamladık. Sürekli şehir içi kısa mesafeler olmakla beraber, 9 litrenin altını hiç göremedik. Hanımın önceki düz vitesten kalan alışkanlıklarından dolayımı, yoksa sürekli kısa mesafe yaptığından dolayımı anlyamadım. Sizce bu tüketim normalmi ?
    İstanbul içi bence normal. Benimde 25km hız ortalama ile 8.5-8.7 arası. Araç 30 bin km'yi geçti. Sizin araç henüz yeni araca biraz daha alışınca bir miktar daha düşer.

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: bekotime

Selam

Bence de kısa mesafeden kaynaklanan bir durum. Biz de çok kısa mesafede kullanıyoruz. Evden Ankaray istasyonuna kadar inişli çıkışlı birkaç kilometre. Dolayısıyla bizde de ortalama yüksek çıkıyor. Ama araçla işe gidip geldiğimde sıkışık trafikte bile 8-9 litreye düşüyor.
    |
    |
    Ortalamam şuan 6.2 :)

Resim çekip yollayabilirim.

Paso Kütahya Ankara yapıyoruz .haftada şehir içi 25 km felan yapıyor

|
    |
    Yanıtlar için teşekkürler. Genel durum aynı demekki yakıt tüketiminde. Araçla ilgili ilk 1.000 km'de gördüğüm bir iki sıkıntı var. Servise sorucam ama sizlerede sormak isterim. Birinci problem yağmur sensörü ile ilgili. Silecekleri otomatik konuma aldığımızda ıslak olmasa bile sürekli çalışıyor genelde. Hassasiyet ayarını düşürsek bile fayda etmiyor bazen o yüzden kapalı konumda tutuyoruz. İkinci problem far sensörü hava alacakaranlık bile olmadan devreye giriyor gibi geldi bana. Hava 8 gibi kararırken 6 gibi devreye giriyordu. Etrafa baktığımda aydınlık olduğunu diğer araçların otomatik yanmadığını görebiliyordum. Genel yaşanan bir problemmi merak ettim açıkcası.

Silecekler için bişey diyemeyeceğim fakat bizim farlar da erken açılıyor sanırım bu şekilde ayarlanmış

|
    |
    bekotime kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

DH Motorola Moto G Kullanicilari

Reklamlar
bankalar.org
Media Sözlük
kolayoto.com
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,641
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.