Şimdi Ara

Yeni Suzuki Vitara (ANA KONU) (296. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.823
Cevap
176
Favori
933.544
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 294295296297298
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sahibindene ilk 2. El 155bin TL düştü.rekor şuan kendisinde :)

5. Ay çıkışlı 2018.135 e felan almistir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ultrasaray0643

Sahibindene ilk 2. El 155bin TL düştü.rekor şuan kendisinde :)

5. Ay çıkışlı 2018.135 e felan almistir
    155 e zor satılır bence ne kadar yeni olursa olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: deliyurek569

155 e zor satılır bence ne kadar yeni olursa olsun.

Alıntıları Göster
    Bence de zor ama ille kafayı taktım bu aracı alicam.diyelimde bayiler 160 dan assagi vermiyor(şuan ne çekiyorlar bilmiyorum) alırdım ben 5 bin TL fark birazda pazarlık.3 aylık arabanın 0 dan farkı yok.7 8 binde iyi para

Hatta şuan 160 binim olsun.ille bunu alayım 120 bandında 2017 ler var 7 8 bin km de.direk onları alır 40 bini cebe atarım.su arabayı 1 yaşında alsan ne 0 alsan ne

• 155 bine mercedes var,
    alınır yıllarca komforla binilir....

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2. elde 2018 glx ler kaçtan alınabilir peki.? bir tanıdık alcak sıfır alamıyo fiyat çok diye
  • adam 155 e mutlaka pazarlık payı koymuştur.Biliyorsunuz Türk milleti pazarlıksız çöp almaz.
    150 ye bıraksa bence alınabilir.2bin km bişey değil.sıfır sayılır.
    bayiler indirim yapmıyorlar.. çünkü yeni zam kapıda.
  • 138.000 TL+ekstralı 2018 Suzuki Vitara 1.4 S 4x4 ile aranıza katılmış bulunmaktayım 👍🏻 Bugün aracı teslim alacağız inşallah...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hayırlı olsun üstad güle güle kullanın.

• Sıfır araca gelen zam ikince ele böyle hemen yansır mı? Bu 155 binlik ilanı açan arkadaş aracını muhtemelen 130 bin civarlarında aldı(çünkü 5. ay çıkışlıymış). Ben bu arkadaştan sonra aldım aracımı ama şimdi satacak olsam böyle fiyatı yazmaya vicdanım el vermez. İyi satışlar kendisine.
  • deliyurek569 D kullanıcısına yanıt
    Çok sağol hocam inşallah hayırlısı ile...

• quote:

Orijinalden alıntı: PanicAtTheDisco

138.000 TL+ekstralı 2018 Suzuki Vitara 1.4 S 4x4 ile aranıza katılmış bulunmaktayım 👍🏻 Bugün aracı teslim alacağız inşallah...
    Hayırlı olsun. Birebir aynı araca sahibim, çok memnun kalacağınıza inanıyorum. Bu fiyata aldığınıza göre sitelerinde yazan 160 bin küsürlü fiyatları uygulamıyorlar demektir değil mi?
  • solidgrind S kullanıcısına yanıt
    Hocam yaklaşık 3 hafta önce yazdığım fiyattan fiyat almıştık. Yüksek faiz oranları nedeni ile beklemeye almıştık. 1 hafta sonra bizim istediğimiz konfigürasyonda(gri-siyah çift renk) araçların İstanbul’dan geleceğini ve ona göre aynı fiyattan zamdan etkilenmeden isteteceklerini öğrendik. Malumunuz kurlar ve aracın tam f/p olması nedeni ile sipariş verdik. Araç ekstra 6.000₺ dolaylarında ekstra ile geldi bir tanıdık vasıtası ile. Önde VITARA yazılı ön koruma-arkaya yine çift egzoz çıkışlı difüzörlü koruma-camlara Nıxen marka güneşlikler ve ortaya orta kolçak ile birlikte 138.000 tl gibi bir fiyata aldık. Allahtan almışız araç 1 hafta sonra dendiği gibi zam gördü.

• Anladım, tekrar hayırlı olsun. Aksesuarlı Vitara çok görmüyorum. Eğer mümkün olur da fotoğraflarını paylaşırsanız biz de taktırmak istediğimiz bu aksesuarları araç üstünde görmüş oluruz. İyi günlerde kullanın.
    Tabiki tabiki hocam açıkça söylemek gerekirse ben de çok görmüyordum ilk defa kendi aracımızda gördüğümü söylersem doğru olur 😂 Akşama mutlaka buraya fotoğraflarını sizi de etiketleyerek atarım. Çok teşekkür ediyorum tekrardan sizin de tekerinize taş değmesin bir kardeşiniz olarak 🙏

Önde Vitara yazılı koruma demiri(plakalığa entegre reflektör ile)
    Arkada Vitara yazılı çift egzoz çıkışlı difüzör
    Camlara NIXEN marka rüzgarlıklar
    Ortaya da kolçak takıldı.
    Aksesuarlı nasıl oluyor diyen arkadaşlara yardımcı olabildiysem ne mutlu bana aklımda yanlara korumalar ve ön gündüz farlarına kaş taktırmak var bakalım hayırlısı ile ayarlayabilirsek taktıracağız.

Yeni Suzuki Vitara (ANA KONU)

• benim kırmızı-siyah dan sonra en beğendiğim renk ikilisi buydu.
    hayırlı olsun, kazasız belasız sürüşler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • mimleon kullanıcısına yanıt
    Kırmızı-siyah olan çok can alıcı duruyor fakat aracı çoğunlukla büyüklere bırakacağım eğitim durumumdan dolayı o yüzden trafikte fazla dikkat çekici olmaması açısından en yakın kombinasyonu seçtik 😂
    Çok teşekkür ediyorum hocam,tekerinize taş değmesin kazasız belasız inşallah 🙏

• Hayırlı olsun Allah kaza bela göstermesin. Benim araçta kırmızı-siyah vitara s aracım. Aksesuarlar la daha bir güzel duruyor.

• redloves kullanıcısına yanıt
    Gerçekten çok güzel bir renk kombinasyonuna sahipsiniz hocam Allah kaza bela vermesin 👍🏻
    Evet,araç aksesuarlı olunca daha kaslı ve daha bir jip gibi duruyor özellikle turbo model için arka çift egzoz çıkışını çok sevdim diyebilirim 👍🏻

• Güzel olmuş, iyi günlerde kazasız belasız sürüşler dilerim. Bu renk zaten S modelin lansman rengi sanırım. Daha önce kırmızı aracımla yaşadığım tatsız tecrübelerden ötürü, mümkünse beyaz, o yoksa da sizin renginizden alacaktım. Aslında beyaz renkten başta nefret ederdim ama çok fazla fotoğrafa bakarak beyazda karar kıldım. Fakat kırmızı da çok şık ve popüler, zaten şu an sahibinden 'de görülen 7 tane S model ilanının 5 tanesi kırmızı. Kaşları yan sanayi olarak yapan bir yer var. Bu forumda konuşuldu mu bilmiyorum ama yenivitara.com forumunda gördüm. Yan koruma da yapacaklarmış. Fiyatları orijinale göre epey hesaplı oluyor, isterseniz bir bakın.
  • 
Sayfa: önceki 294295296297298
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.