Şimdi Ara

Yeni Suzuki Vitara (ANA KONU) (158. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
8.824
Cevap
176
Favori
934.716
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Buna benzer durum bmw de vardi diye hatirliyorum, yanlisim olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haunt54 -- 10 Kasım 2016; 22:07:37 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence vitara motoruna alisamadiginiz içindir.

Henüz 600 km.de.

Hele bi km artsın alışkanlık da başlar...

Eğer tahmin ettiğim ses ise fırsat bulursam ben de çekerim videoya.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni model stop lambası...
    https://www.youtube.com/watch?v=r4UpFgHSIYY
  • eeb00 E kullanıcısına yanıt
    Vitara Çin'de bu şekilde satılıyor.

https://goo.gl/images/QOycW0

Neden başka bölgede farklı tasarım yapmışlar anlamak zor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HesaplayanAdam -- 10 Kasım 2016; 23:3:36 >
  • HesaplayanAdam kullanıcısına yanıt
    Aynı model araç sahibi olarak elbette siz daha iyi bilirsiniz ama dış görünüşüyle bana aynısıymış gibi geldi. Araya serpiştirilmiş birkaç eski model fotosunu kastetmadiğinizi anlıyorum tabi...

Konsolda filan farklılıklar var da ondan mı bahsediyorsunuz?...
  • quote:

Orijinalden alıntı: doncivan

Aynı model araç sahibi olarak elbette siz daha iyi bilirsiniz ama dış görünüşüyle bana aynısıymış gibi geldi. Araya serpiştirilmiş birkaç eski model fotosunu kastetmadiğinizi anlıyorum tabi...

Konsolda filan farklılıklar var da ondan mı bahsediyorsunuz?...

Pardon hocam fazla özet geçmişim
    Sadece arka stop farının, bagaj bölümünden bahsetmiştim.
    Eski mesajımı tekrar düzenledim, teşekkürler.
  • Burada satılan araçlardaki 10.1 inch dokunmatik ekran, aşağıdaki videodaki araçtaki ekrandan farklı gibi duruyor...ne dersiniz?
    http://youtu.be/XRwZzE5FVhE

Bence bu model lamba daha güzel.İlerde değiştiririm ben.
    Ses yüksek derecede gelmiyor gaza yüklenince oluyor. Bir kişi yorumlarda şunu söyledi acaba ne kadar doğru bilmiyorum. Kaporta üzerindeki plastik aksamlar ile rüzgar sürtmesi olabilir mi? Mekanikten olsaydı düşük hızlarda da gelmesi lazımdı. Bence hava ile sürtünmeden oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haklısınız sonuçta kimse daha yeni almış olduğu aracın rengine boyasına zarar gelsin istemez. En son araştırmamda Plasti dip uygulamasına yoğunlaştım. Eğer gerçekten aracın Orjinal boyasına zarar vermediğine inanırsam bu uygulamayı düşünebilirim. Çünkü olumsuz bir yorum şuana kadar görmedim tam aksine yorumlar aracın Orjinal boyasının dış etmenlere karşı koruduğu yönünde. Ancak sertifikalı ve usta ellerde bu uygulama yapılmalı ki güzel sonuç alınabilsin. Henüz birşey yaptırmadım. Zaten bir gelişme olursa sizlerle paylaşırım. Ziebartta çalışan arkadaşınıza Plasti dip sprey kaplama hakkında yorumları nedir? Eğer bir bilgisi varsa ve bizimle paylaşırsanız sevinirim. Ayrıca konu ile ilgili yorumlarınız için teşekkür ederim. Allah kazasiz belasız araciniza binmek nasip etsin. Görüşmek üzere.. @gezgin350

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi goksel006 -- 11 Kasım 2016; 1:23:49 >
  • El Gato Negro kullanıcısına yanıt
    Türkiye dışında tüm vitaralarda bosch 8" winCE ekran var sanırım.
    Bizimkilerde android 4.4.4 ve 10.1" ekran.
    Sebebide, bizim ülkenin gümrük kanunları,
    androidli, gps li tablet gümrük kolayca ve bedeli az halloluyor.
    diğerlerinde banfdrol alma zorunluğu ve kayıt ettirme zorunluluğu varmış.

Yani, o ekran bu ekran arası dağlar fark var.

• quote:

Orijinalden alıntı: mimleon

Türkiye dışında tüm vitaralarda bosch 8" winCE ekran var sanırım.
    Bizimkilerde android 4.4.4 ve 10.1" ekran.
    Sebebide, bizim ülkenin gümrük kanunları,
    androidli, gps li tablet gümrük kolayca ve bedeli az halloluyor.
    diğerlerinde banfdrol alma zorunluğu ve kayıt ettirme zorunluluğu varmış.

Yani, o ekran bu ekran arası dağlar fark var.

teşekkürler bilgi için.
    ama ben 8 inch olanı tercih ederdim. bence görüntüsü çok daha güzel. buradaki aşırı büyük, aracın içerisinde orantısız ve emanet gibi duruyor. kullanım konusunu bilmiyorum hangisi daha iyidir.

• BRAVEHEART11 kullanıcısına yanıt
    Bahsettiğiniz konu ile alakalı gelişmeleri merakla takip ediyorum. Eğer farklı mecralarda bu konuyla alakalı bilgi alırsanız buraya da yapıştırır mısınız.
    Yılda en az 25bin km yol yapıyorum. Tabiri caizse burnumu sokmadığım yer mekan kalmıyor yola çıktık mı, lpg siz mümkün değil hakkından gelemem yakıtın.
  • El Gato Negro kullanıcısına yanıt
    Bence android nedir neler yapılır ile wince nedir onları bir sorgulayın...............

10.1" olması, 8" "güzel" olmasından iyidir,
    bu arada vitara sahibimisiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mimleon

Bence android nedir neler yapılır ile wince nedir onları bir sorgulayın...............

10.1" olması, 8" "güzel" olmasından iyidir,
    bu arada vitara sahibimisiniz?

Valla android mutlaka iyidir ama ben alışamadım, telefonda ios favorim
    Ama evde android tv var resmen sinir ediyor bazen.
    Bu arada vitara sahibi değilim ama eğer istediğim rengi bulabilirsem turbo olanını almayı ciddi olarak düşünüyorum. Hanımın kullandığı imzadaki jazzı yenileme saati geldi çünkü. Geçenlerde 1.6 olanı kullandım, aracı detaylı inceledim. Bazı kalite sıkıntıları yok değil ama araç güzel genel olarak.

Yedek anahtarın araca tekrar tanıtılmasının ardından aracı arızadan sonraki 6.günde teslim aldık. İzmir Özdemirler servis yetkilisi Kubilay bey yakından ilgilendi. Parça, acil olarak yurt dışından getirilmiş. Kök nedeni hakkında bir şey söylenemiyor ancak merkeze rapor edilmesi sonucunda dosya açıldığı ve araştırılacağı söylendi. Elektronik sistemleri kontrol eden devrede herhangi bir sebeple tetiklenmiş olabilir diyorlar ve bunun bizim başımıza gelmesini 10binde bir rastlanabilecek bir şanssızlık olarak adlandırıyorlar. Umarız kimse benzer bir sorun yaşamaz. Herkese iyi günler, saygılar.
  • Vitaralara 2.500 TL zam geldi arkadaşlar. Hayırlı uğurlu olsun...
  • Fiyat Listesi

Model Vites Tipi Yakıt Tipi Motor Gücü Çekiş Sistemi Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Fiyatı (TL) Takas veya İlk Suzuki Araç Alım Desteği (TL)
    Swift 1.2 GL MT Düz Benzinli 94 HP 4x2 49.900 47.400
    Swift 1.2 GL AT Otomatik Benzinli 94 HP 4x2 52.900 50.400
    Jimny 1.3 JLX Benzinli 4x4 AT Otomatik Benzinli 85 HP 4x4 62.500
    Jimny 1.3 Style Benzinli 4x4 AT Otomatik Benzinli 85 HP 4x4 64.900
    Baleno 1.2 GL MT Düz Benzinli 90 HP 4x2 53.750 51.750
    Baleno 1.2 GL AT Otomatik Benzinli 90 HP 4x2 58.750 56.750
    Yeni Vitara 1.6 GL+ Benzinli AT (Tek Renk) Otomatik Benzinli 120 HP 4x2 74.900
    Yeni Vitara 1.6 GL+ Benzinli AT (Çift Renk) Otomatik Benzinli 120 HP 4x2 75.900
    Yeni Vitara 1.6 GL+ Benzinli 4X4 AT (Tek Renk) Otomatik Benzinli 120 HP 4x4 82.900
    Yeni Vitara 1.6 GL+ Benzinli 4X4 AT (Çift Renk) Otomatik Benzinli 120 HP 4x4 83.900
    Yeni Vitara 1.6 GLX Benzinli AT (Tek Renk) Otomatik Benzinli 120 HP 4x2 86.900
    Yeni Vitara 1.6 GLX Benzinli AT (Çift Renk) Otomatik Benzinli 120 HP 4x2 87.900
    Yeni Vitara 1.6 GLX Benzinli 4X4 AT (Tek Renk) Otomatik Benzinli 120 HP 4x4 93.400
    Yeni Vitara 1.6 GLX Benzinli 4X4 AT (Çift Renk) Otomatik Benzinli 120 HP 4x4 94.400
    Yeni Vitara 1.4 S Benzinli 4X4 AT (Tek Renk) Otomatik Benzinli 140 HP 4x4 94.900
    Yeni Vitara 1.4 S Benzinli 4X4 AT (Çift Renk) Otomatik Benzinli 140 HP 4x4 95.900

• Yaa tam da araç ararken oldu mu şimdi bu!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi El Gato Negro -- 11 Kasım 2016; 17:20:39 >
  • Herkes elini çabuk tutsun döviz vs. yükselişte..

• 
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.