Şimdi Ara

Yeni Suzuki Vitara (ANA KONU) (134. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
8.824
Cevap
176
Favori
934.716
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 132133134135136
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4x4 opsiyonu dahi olmayan bir araca SUV demeyiz
  • karakabus_ K kullanıcısına yanıt
    Evet uygun görünüyor. Nissan da bunun sadece birkaçı için aynı parayı istiyorlardı.
    Ama dediğim gibi 3008 de ki acc nin stop&go özelliği yok. Vitara daki gibi frene bastığınızda acc iptal oluyor sonra tekrar aktif etmek için bir tuşa basıyorsunuz.
  • Yeni konu acamadim, umarım buradan yanıt alabilirim;
    Kizimin %95 engelli raporu var, 0 arac alacagim. Dacia duster ile suzuki vitara arasinda kaldim. Dister az yakiyor suziki otomatik ve daha konforlu. Vitaraya tüp taktirsam yakit ne kadar düşer? Şuan 2003 crvye biniyorum, konforlu ama cok yakıyor. Cevaplarinizi alabilirim??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HesaplayanAdam kullanıcısına yanıt
    doğru söylüyorsunuz 4x4 seçeneği olan araçlara suv olmayanlara ise crossover deniyor bildiğim kadarıyla

• yasinozturk1 Y kullanıcısına yanıt
    Su ana kadar LPG taktıran yok, tahmin yürütmek zor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat-0059

Geçen benim sorduğum bi soruya cevap vermiştiniz ama cevabınız silinmiş yada silmişler okuyamadan ne yazmiştiniz acaba

Ne sormuştunuz? Hatırlıyamadım şimdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: yasinozturk1

Yeni konu acamadim, umarım buradan yanıt alabilirim;
    Kizimin %95 engelli raporu var, 0 arac alacagim. Dacia duster ile suzuki vitara arasinda kaldim. Dister az yakiyor suziki otomatik ve daha konforlu. Vitaraya tüp taktirsam yakit ne kadar düşer? Şuan 2003 crvye biniyorum, konforlu ama cok yakıyor. Cevaplarinizi alabilirim??

Dusterla , vitara kısyaslanamaz bile bence. Vitara konfor , guvenlik, sanzıman( tam otomatik aishin marka japon)s aglamlık acısından dusterdan 4 gomlek yukarıdadır bence. Siz engelli raporu işe alacagınız icin uzun sure satma sansınızda yok. Vitara alınıp ustune birde BRC lpg taktırırsanız hem ekonmik hem guvenli hemde konforlu saglam bir arabaya binmis olırsunuz. Kesinlikle vitara

• Teşekkürler cok saolun

• quote:

Orijinalden alıntı: yasinozturk1

Yeni konu acamadim, umarım buradan yanıt alabilirim;

Bence vitara 1.6 glx alın,birde lpg taktırın gayet ekonomik olur şehir içi en yoğun trafikte bile 0.21 krş geçmez?brc daha ekonomik olsun derseniz atiker gold taktırabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ajf39 -- 24 Ekim 2016; 12:58:42 >
    Ben de ötv indirimli aldım. Duster ı hiç düşünmedim bile.
    Facebook grubunda lpg taktıran bir arkadaş vardı. Bir depo ile 1200 km yapabiliyorum diye yazmıştı hatırladığım kadarıyla. Belki dizelden daha tasarruflu bile olabilir.
    Tabii lpg nin ilk maliyet ve bakım masraflarını da hesaba katın.
  • Siz nekadara aldınız ötv indirimli bende almayı düşünüyorum salı günü gitçem görüşmeye

• murat-0059 M kullanıcısına yanıt
    Hiç indirim yapmadılar. Liste fiyatı üzerinden aldım. Sadece ekstra olarak ön kaşlık ve yan kapı korumaları verdiler.
  • Yani kaça aldınız hangi modeli sormak istemiştim kaç paraya geldi yani

• TheBlindWatchmaker T kullanıcısına yanıt
    Hangi marka uygun olur, brc iyi tabii, bir de hangi modelini tavsiye edersiniz, teşekkürler

Lpg kitleri hakkında bilgim yok. Suzuki ile anlaşmalı bir marka olup olmadığını bayilere sorarsanız daha sağlıklı bilgi alırsınız.
  • murat-0059 M kullanıcısına yanıt
    Liste fiyatlarını suzuki nin sitesinden görebilirsiniz veya bayiden ötv-kdv-mtv-ruhsat masraflarını gösteren listeyi isteyebilirsiniz.
    Normalde çok az indirim yapıyorlar, ötv indirimli aldığım için hiç indirim yapmadılar.
    Sadece bilmeniz gereken; mtv ödemeyeceğiniz için bunu da düşmesi gerektiği. Maliye-ötv işlerini kendiniz yapmayacaksanız muameleci ücreti ve vakaletname ücretini de hesaba katın.
  • Bu aracın bagajı üzer mi arkadaşlar kac litre tam olarak ve ilerde lpg takarsak nasıl olur acaba
    Alakasız iki aracı karşılaştırıyorum ama ne biliyim yav dünyaya bir daha gelmeyeceğiz....

• OyunaGelenAdam kullanıcısına yanıt
    Birinci kademede 375 litre ikinci kademede 410 litre simit tüp takarsanız daha da büyüyor
  • Vitara fiyat performans olarak benimde dikkatimi çekti.Bir kaç sorum olacak
    Yol bilgisayarı sadece gösterge panelindeki çubuklardan mı değiştiriliyor? Birde 90 binlik arabada kol dayama olmaz mı ya
  • martin palermo M kullanıcısına yanıt
    Evet sadece çubuklarla değiştiriliyor. Kolçak olayı gerçekten ayıp. Standart değilse bile hediye olarak verilmeliydi.
  • 
Sayfa: önceki 132133134135136
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.