Şimdi Ara

YENİ SUPERB (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
235
Cevap
0
Favori
37.225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: GöKHaN 35

Bir dergide okumuştum. 1.4 TSI 45.000 Ytl den başlıcakmış.

demek istediğimde buydu.eğer tsı seçeneği bile 45 bin olursa ne daha pahalı olan hantal mondeo satılır ne de yüzü eskimiş passat.
  • quote:

Orjinalden alıntı: rocky_m5

quote:

Orjinalden alıntı: GöKHaN 35

Bir dergide okumuştum. 1.4 TSI 45.000 Ytl den başlıcakmış.

demek istediğimde buydu.eğer tsı seçeneği bile 45 bin olursa ne daha pahalı olan hantal mondeo satılır ne de yüzü eskimiş passat.

Yalnız bu başlangıç fiyatında deri direksiyon simidi ve vites topuzu yok.Ayrıca klimada manuel skodanın sitesinde okuduğuma göreMotor çok iyi olabilir ancak donanım olarak eksiklikleri var gibi görünüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FletneR_ -- 10 Ekim 2008; 0:55:56 >

• bu sınıf bir aracın baz donanımında bile otm klima olmalı.passat ve mondeonun baz modellerinde klima otm. baz donanımda deri vites ve direksiyon beklemek biraz yanlış olur.

edit:şimdi sitesinden baktımda manuel klimasıda varmış dediğiniz gibi.sanırım o klimaları soğuk ülkelere giden ve klimanın fazla kullanılmadığı araçlara takıyolar galiba.çünkü bazı bmw lerde bile görüyoruz bu manuel klimaları.

manuelde olsa tasarmı hoş.yani dikkatli bakılmazsa anlaşılmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rocky_m5 -- 10 Ekim 2008; 8:59:15 >
  • eğerwww.skoda.co.uk sitesine girerseniz orada broşür halinde ingilteredeki donanım listesi var

evet baz donanımda klima manuel fakat diğer özellikleri pek de düşük değil

mutlaka passat insignia c5 laguna mondeo gibi modellere rakip olacaktır.

türkiye distribütörü Yüce oto nun stratejisi bu yarışta superb'in gidişatını belirleyecektir.

passat'ın d segmentinde ezici bir üstünlüğü var fakat yüzü eskidi ve bir çok kişi için araç sıradanlaştı.

passatın artıları (TSI DSG ) artık superb de de var kasada değişti ve büyüdü

arka koltuklardaki diz mesafesi
    devasa bagajı 565 litre ve çift açılan kapağı
    ayrıca orta modelde 17 üst modelde 18 inç jant standart ingilterede

superbin artıları bunlar

birde markadan dolayı prestij kaybını fiyatlara yansıtırlarsa iyi bir satış grafiği görebilir.

almanya ve ingiltere fiyatları passat'ta göre daha uygun olacağını işaret ediyor

fiyatları umutla bekliyorum

benim tahminin 1.4 passat fiyatlarına 1.8 superb alınabilir ise benim tercihim superb olur

edit imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uergun -- 10 Ekim 2008; 9:34:31 >

• yeni superbin fiyatları konusunda resmi bir bilgi yok
    sadece Tidus1'in birkaç mesajı geldi türkiye fiyatlarına ulaşan arkadaşların mesajını bekliyorum
  • Acaba bayilere ne zaman dağıtmaya başlarlar?
  • 160 hp tsi motora ilk kez 7 ileri dsg şanzuman eklenmiş
    passatta dahi yok
  • quote:

Orjinalden alıntı: DH-ALEMDAR

Acaba bayilere ne zaman dağıtmaya başlarlar?

Sakaryadaki bayide var araç..
  •  YENİ SUPERB

YENİ SUPERB

YENİ SUPERB

YENİ SUPERB

YENİ SUPERB

YENİ SUPERB

YENİ SUPERB

YENİ SUPERB

Yurt dışında bir vatandaşın aracının resimleri.

YENİ SUPERB

YENİ SUPERB

YENİ SUPERB

YENİ SUPERB

YENİ SUPERB

YENİ SUPERB

YENİ SUPERB

• quote:

Orjinalden alıntı: uergun

eğerwww.skoda.co.uk sitesine girerseniz orada broşür halinde ingilteredeki donanım listesi var

evet baz donanımda klima manuel fakat diğer özellikleri pek de düşük değil

Her zaman yurtdışı donanımıyla Türkiye donanımı aynı olmuyor.Elegance de büyük ekran navi standart gözüküyor ama ben geticeklerini hiç zannetmiyorum.

Bu arka diz mesafesine hastayım
     YENİ SUPERB

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eczman2000 -- 11 Ekim 2008; 12:17:42 >

• Baktıkça bakasım geliyor ya.Alabilirmiyim acaba,belki 2 sene sonra 2. elini
  • Allah herkese nasıp eder bır gun inş. arkadaslar...gercekten guzel bi arabas olmus...fıyatını sonuna kadar hakedecek bır araba...
  • tsi sitede gözükmüyor.sadece dizel motor var
  • Tr'ye navigasyon opsiyonu koyarlar mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GöKHaN 35 -- 11 Ekim 2008; 20:00:19 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: drberti

tsi sitede gözükmüyor.sadece dizel motor var

o zaten eski kasa
  • 45 milyar gibi bir fiyata alınabilirse ozaman golf alacak olanları çekebilir nede olsa ikiside aynı firma sayılır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LTBA_36R -- 11 Ekim 2008; 21:01:25 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: LTBA_36R

45 milyar gibi bir fiyata alınabilirse ozaman golf alacak olanları çekebilir nede olsa ikiside aynı firma sayılır

Ne Golf'ü yaa saçmalamayın!
  • bugün autoshowda inceledim , gerçekten çok beğendim bu aracı , laguna 3 alınmamış olsaydı ki keşke alınmasaydı , bu aracı kesinlikle kaçırmazdık. Ben araca tek kelimeyle hayran oldum. Skodanın bugüne kadar yaptığı en güzel iş.
  • ben de zaten o paraya ozaman golf alınmaz demek istedim.45 milyara olursa ozaman birçok kişiyi golf almaktan vazgeçirecektir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Alfisti159

bugün autoshowda inceledim , gerçekten çok beğendim bu aracı , laguna 3 alınmamış olsaydı ki keşke alınmasaydı , bu aracı kesinlikle kaçırmazdık. Ben araca tek kelimeyle hayran oldum. Skodanın bugüne kadar yaptığı en güzel iş.

Resim çektiysen koyabilirmisin ? :)
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.