Şimdi Ara

YENİ SUPERB (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
235
Cevap
0
Favori
37.225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • canlısını görmek lazım.içi güzelde dışı konusunda tam emin olamadım.
  • skoda aştı kendini aştı
  • Ben cok begendim.Güzel olmus.Bi de fiyatları iyi yaparlarsa cok satacagına eminim.
  • şimdi yüce motoru arayıp sordum, araç ekim kasım ayında fuarda sergilenecek dedi. yani bu yıl içinde satışa çıkmayacakmış.
  • ön kısım superb arka kısımda iyi ama arka kısımı arka kapı ve bagaj birlesim gogus kısmını daha spor birlestirebilirlerdi
  • quote:

Orjinalden alıntı: bosverbe

ön kısım superb arka kısımda iyi ama arka kısımı arka kapı ve bagaj birlesim gogus kısmını daha spor birlestirebilirlerdi

Benimde dikkatimi çeken yer orası oldu.Gerçekten en kötü gözüken yeri!Ama konforlu olacağa benziyor.Limuzin gibi araç vallahi
  • çoğu kişinin aksine aracın en çok arka tasarımını beğendim. sınıfına yarışacak kadar oturaklı bir tasarım...( sonuçta herkes mondeo gibi keskin hatları sevmeyebilir, özellikle de suberb'in hedef kitlesi)
  • biraz bmw cizgileri gibi geldi bana.
    farklı be guzel olmus.bekleyelım gorelim bakalım
  • quote:

Orjinalden alıntı: DH-ALEMDAR

copy-paste bmw 7 serıes

Sen de bir yerlerden 1 çift göz alıp kendine copy-paste yapsan hiç fena olmaz. Çünkü alakası yok...

Bu tarz yorum yapacaksanız önce karşılaştırmalı foto koymalısınız. Ondan sonra yorum yapın ki, insanlar yorumunuzun akıbeti yerine kendi yorumlarını yapabilsin...
  • Geçen hafta bir dergide okudum ekim ayında Türkiyede 43.000 YTL'den başlayan fiyatlarla satışa sunulacakmış.Fotoğraflarını gördükten sonra aracı sabırsızlıkla bekliyorum.Konuyla ilgili link

http://www.sabah.com.tr/haber,641C68F262724C0492DC58D86DB84779.html
  • arka taraf pek hoş değil ama asıl önemli olan ön taraf. Bmw yi andırıyor bence, hafif passat esintisi olsa da farlarda, genel olarak bmw'yi anımsatıyor araç. Sırf bu yüzden bile alınabilir.
  • Gerçekten soruyorum yanlıs anlamayın nerede yaşıyorsunuz?

quote:

Orjinalden alıntı: obgyn

skoda gibi markalar bence üst gelir düzeyine hitap eden araçlar üretmekte çok doğru bir iş yapmıyorlar,
    nedeni skoda markası her ne kadar kalite olarak önemli mesafe kat etmiş olsada bilinç alıtında hala 2. kalite ve lüks araçları alan kişiler parayı birazda prestije veriyorlar. yani bence kimse şöför tutup v6 superb nin arkasına oturmaz, yani adamın zaten parası 1. sınıf arabalara yeter.
    bence skoda octaviada pazar aramalı
  • passat almanın bana göre bir anlamı kalmadı :)
  • Alman olmayan Passat verelim ?
  • passat alman, alaman...
    onun yerine c5 alanzi
  • bence de skoda amblemini değiştirmeli. bu satışları bile artırır.
    artık her arabanı bi yeri başkasına benziyor. o kadar olacak. ayrıca bu spesifik bi tasarım olmaması (opel ya da ford gibi) istenilen bişey olabilir. gerçekten de bölyle bi kesim var. esnek karakterli sivrilmeyi sevmeyen.
  • Araç tek kelimeyle süper.. Fakat Skoda'nın maalesef adı başına bela.. Bazı markaların imajı ne yaparsanız yapın zihinlerde hep aynı kalıyor. Skoda denince aklıma çarpık tekerlekli döküntü pikaplar birde lisedeyken çarpık bacakları yüzünden skoda lakabı taktığımız kızlar aklıma geliyor.
  • çok satar bu araç
  • Tasarımı herkesin hoşuna gidecek bir tasarım değil bence..Mesela bana farları transporterleri filan modiye edince farlara çatık kaş imajı vermek için yapılan eklentilere benzettim.Arkasıda çok çok güzel olmuş diyemiyorum,hele rüzgarlıkla çok basit durmuş..
    tabi bunlar şehsi yorumlarım,bu arabyı inanılmaz güzel bulanlarda olabilir.beğeni ve tarz meselesi
  • önden görünüşü oldukça iyi.Ama arka tasarım ve kocaman kelebek camı karizmayı yarmış.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.