Şimdi Ara

YENİ SUPERB (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
235
Cevap
0
Favori
37.225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kim ne derse desin iyi bir çalışma olmuş
    makam aracı olarakda alınabilir.
  • fiyatı çok merak ettim
  • The new Superb comes with the following engines:

Petrol Diesel
    1.4 TSI/92 kW 1.9 TDI PD DPF/77 kW, also without DPF
    1.8 TSI/118 kW, also 4x4 and AT 2.0 TDI PD DPF/103 kW, also AT
    3.6 FSI V6/191 kW 4x4 AT 2.0 TDI CR DPF/125 kW, also 4x4 and AT
  • konu acılmıstı aslında bizzat kendim yeni suberble ilgili topic acmıstım biraz arastırma yapıp konu acarsak daha iyi olur...
  • SUPERB

YENİ SUPERB

YENİ SUPERB

YENİ SUPERB

• SUPERB

YENİ SUPERB

YENİ SUPERB

YENİ SUPERB

• copy-paste bmw 7 serıes
  • 92kw tsi 122 bg olanmı 140 olanmı
  • tek kelimeyle nitelikli...
    özellikle far stop grubu bence çok güzel
  • bu araba çok süperb
  • anlamadığım birşey var
    ilk fotolarda araba liftback olarak sergilenmiş ancak bir üstteki fotolarda araba sedan olarak görünüyor

sanırım cam ve bagajın birlikte açılıp açılmamasını sağlayan bir mekanizma var

yoksa cidden sedanmı oldu sadece ?

genel itibari ile arka kısım kapılardan sonra daha ince tasarlansaydı sanki daha iyi olurdu ama şu şekilde en azından arkadakilerin çoğu sedandaki kafa değme sorunu kalmaz
    yapısı itibari ile biraz garip olsada bence zamanla gözümüz alışacaktır vede güzel görünecektir
  • hocam skoda mühendisleri bu bagaj işinin patentini almışlar...anladığım kadarı ile,2 tane düğme var.Biri camlı bölmenin açılmaması için,diğeri de açılması için.

yani araç hem sedan hem liftback.

quote:

Orjinalden alıntı: desiya

anlamadığım birşey var
    ilk fotolarda araba liftback olarak sergilenmiş ancak bir üstteki fotolarda araba sedan olarak görünüyor

sanırım cam ve bagajın birlikte açılıp açılmamasını sağlayan bir mekanizma var

yoksa cidden sedanmı oldu sadece ?

genel itibari ile arka kısım kapılardan sonra daha ince tasarlansaydı sanki daha iyi olurdu ama şu şekilde en azından arkadakilerin çoğu sedandaki kafa değme sorunu kalmaz
    yapısı itibari ile biraz garip olsada bence zamanla gözümüz alışacaktır vede güzel görünecektir

•  YENİ SUPERB

sistemin ismi Twindoor imiş... güzel fikir..
  • önü başka arkası başka.Bence uyumsuz..
  • Araç fotoğraflarda çok güzel duruyor fakat net bir fikir sahibi olmak için aracı çıplak gözle görmek lazım. Arkadaşlar benim merak ettiğim konu wv grubunun passata koyduğu 1.4 TSI motor bu araçta olacak mı ? ve 1.4 motora sahip bu aracın fiyatı ne civarlarda olur
  • arkası hariç oldukça güzel
  • bu aracın fotoğraflarını ilk gördüğüm zaman hiç beğenmemiştim ve dilerim böyle çıkmaz demiştim fakat öyle oldu süper-b ilk çıktığı yıllarda çok beğeniyordum halada beğeniyorum oturaklı ağır abi havası var ama bu araç çok klasik oldu çabuk eskiyecek bir tasarıma sahip yeni mondeo gibi tasarımların yanında çok sönük kalacak yeni insignia ve makyajlı passatda gelecek süper-b hiç olmadı ön tampon tasarımı çok kötü sis farları çok basit tasarlanmış tasarımında bi akıcılık yok arkası ise hiçmi hiç hoşuma gitmedi..

bence bu otomobil tasarımından çok kalite, konfor, donanımı ile ön plana çıkacaktır birde güçlü vw grubu tsi ve yeni common-rail dizel motorlarıyla ama tasarım olarak güncel passat kadar bile şık değil ne yazıkki..
  • quote:

Orjinalden alıntı: TİDUS1

YENİ SUPERB

YENİ SUPERB

YENİ SUPERB

Gerçekten güzel bir otomobil.Fotoğraflardan anlaşıldığı büyük bir araba olacak.Skoda bu modeli ile büyük başarılara imza atacaktır.

• quote:

Orjinalden alıntı: TİDUS1

YENİ SUPERB

YENİ SUPERB

YENİ SUPERB

Yeni SuperB piyasaya çıktığı ilk anlardan itibaren çok tutulacağına eminim.Skoda bu modeli ile büyük başarılara imza atacaktır.
    Yeni SuperB fotoğraflarından anlaşılacağı gibi büyük,konforlu ve şık bir otomobil.İnşallah büyüklüğü,konforluğu ve şıklığı kadar donanımı,performansı,sessizliği ve yol tutuşu çok iyi olur.
    Yeni SuperB'de bazı modellerden alıntı yapılmışa benziyor.Bana göre en çok alıntı yaptığı model Volkswagen'in en lüks sınıfta bulunan efsane otomobili Phaeton'dur.
    Yeni SuperB kesinlikle yamana atılacak bir otomobil değil.Otomotiv dünyasında çok yankı uyandıracağa benziyor.Bu durumda rakiplerinin işi zor.
    Son olarak ben yeni SuperB yerine Volkswagen Passat 2.0 FSI Higline alıp otoyolda bu muhteşem otomobilin keyfini sürerdim.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.