Şimdi Ara

YENİ SUBARU XV ÇIKTI ALDINIZ MI? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
1
Favori
19.569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

bende beklesemmi demiştim ama iyiki beklememişim zira çok pahalı ve boş geldi. benim aldığım araç yani Hyundai İX 35 style plus hem tasarım olarak daha güzel hem kendini ispatlamış avustralya,hırvatistan vb ülkelerde yılın aracı seçilmiş,kronikleri giderilmiş,servisi bol,ucuz,garantisi 5 yıl vsvs çok daha avantajlı bir araç.zaten İX 35 style plusla yarışabilecek donanımdaki XV 92bin tl yani 30bin cik kadar daha pahalı

şimdi tek korkum Mazda CX 5 umarım beklemediğime pişmam olmam gerçi skyactiv motorun 2.2 olanını koyucaklarmış oda bizim ülkemizde haram olduğu için direk eleniyor. ve yine style plus ix 35 kadar dolu olabileceğini sanmıyorum... abi gerçekten yok yok arabada bazen diyorum madem bu kadar şey koydunuz kendi kendinede gitse bari yormasa beni

• Yalnız konu başlığı bomba... Gazete-dergi reklamı gibi olmuş...
  • O para verilecek araç değil keslnlikle.

Adamlar 1000 tane satip yanesinden 2.000 tl kazanacaklarina
    100 tane satip tanezinden 20.000 kazanmak istiyorlar.

Yemezler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reanimate

eğer zengin olursam alıcaklarım arasında artık...

zengin olsam herhalde sırf araba alırım. O yüzden allah vermiyor bize. ...

Çok mühim bir noktaya temas ettin kardeşim bilemezsin.Hayal kuruyorum bazen, şöyle ucu bucağı olmayan bir servetin.Aklıma gelen ilk ve tek imaj arabalar.Kulübe kadar büyük ev olsun ama yan tarafta açık kapalı garajın içinde 100'lerce araba olsun.Kıyafetime göre araç değiştiririm vallaha
  • Jantlar beni benden aldı Ama ön konsol hoşuma gitti

YENİ SUBARU XV ÇIKTI ALDINIZ MI?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gökhan G. -- 25 Ocak 2012; 0:38:11 >

• Bu arabayı sırasıyla focus,mondeo,qq ve juke'a benzettim (not:iyi değilim ) Edit:V60 ve tiguani da unutmayalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yavuz. -- 25 Ocak 2012; 0:51:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrAssassin

Bu arabayı sırasıyla focus,mondeo,qq ve juke'a benzettim (not:iyi değilim )

Focus a benzetmek zor olmuştur
  • quote:

Orijinalden alıntı: gorkemuse

quote:

Hangi acıdan bakıp benzettigimi unuttum :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim hoşuma gitti fakat yarı fiyatına satsalar bu ülkede Subaru tutmaz tutmasını isterim açıkcası adamlar tam bir 4x4 uzmanı
  • quote:

quote:

quote:

valla ben de ilk gördüğümde kuga mı bu dedim demek ki forddan bi tasarım aşırması yapılmış

• quote:

Orijinalden alıntı: mufat

quote:

quote:

quote:

valla ben de ilk gördüğümde kuga mı bu dedim demek ki forddan bi tasarım aşırması yapılmış

Aynen hocam var bı is burda :)

• quote:

Orijinalden alıntı: deserthawk

Akşam eve gelirken aldım hemen. Arkadaşım araba yahu bu, tv'deki reklamlar gibi aldınız mı demişsiniz

Yani diyorum ki ; iyi ki çıkarttın subaru bu arabayı hemen alıyorum... beklediğime değdi... diyemiyorum... arabanın güç-tork-fiyat-tipi rekabete elverişli değil bunu demek istiyorum.. tecahülü arif yapayım dedim... anla.. şifre :-)
  • Her yeni aracın Türkiye yollarına ilk adım attığı yerlerden biri olan Florya'da bugün grisini gördüm ancak araba kullandığımdan dolayı inceleyemedim.

Buradaki Subaru Beka da Florya'nın biraz dışına taşındı.Bilgi olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yasakpınar -- 25 Ocak 2012; 3:44:19 >
  • 114 beygirlik Subaruya 92.000 TL vereceğim ve 100 KM hıza 13 saniyede ulaşacağım! Yuh! derler adama arap atı alıp binsen daha hızlı gidersin!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ohara -- 29 Ocak 2012; 18:13:03 >
  • Almanya'da başlangıç fiyatı 21600 Euro.
    Türkiye'de başlangıç fiyatı 70.861 TL.
    Türkiye'de bu arabayı bu fiyata satabilirlerse bravo :)
  • Bu araçla sıfır yüz yapmaya çalışmak saçmalık.suv la drağ yapmaya çalışanlara şaşırıyorum.70000 baz modelde bence yeterli donanım var.Üzerindeki simetrik dört çeker tüm rakiplerini saf dışı bırakmaya yeter.Sağlam motoru da bence artı bir özellik.bana göre tek eksiği var yerden yükseklik.Bununla kıyaslanan araçların 4 çekerim arazi özellikleri bence çok zayıf.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pascuu

70binden 90 bine 1.6 motor.kaç 115 hp mi.Dalga mı geçiyorsun subaru?

bu 1.6 crossover serisi sportage ile başladı ki 132 hp ve 50bin tlydi.
    hyundai ix 35 1.6 style plus full oglu full 62bin tl.

sırf 4*4 ve boxer diye 70bin baz.Oldu..

sırf simetrik dört çeker 20000tl fark atmasına yeter.biri binek araç diğeri deyim yerinde ise cip.Elmalarla armutları karşılaştırmayalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpmax

Yeni Tiguan 1.4 TSI 160 PS 4MOTION Sport&Style 31.700,00 EUR +834,00 TL** 2,19 69.423,00 TL + 834,00 TL** metlik renkle 80.000 TL hemde 160 beygir. Gene VW önde gibi.. araştırınca üzüldüm doğrusu...
    Tiguan 200 ve 240 tork...
    subaru xv 150 tork... üüüf üüf .... heyecanım bitti. Aynı özelliklerde olsaydı bile subaru düşünürdüm... ama nafile..

haldexle simetrik dört çeker bir araç kıyaslanmaz.her koşulda subaru üstün gelir.her şey güç ve tork değildir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dermeister01

güzel araç

bende beklesemmi demiştim ama iyiki beklememişim zira çok pahalı ve boş geldi. benim aldığım araç yani Hyundai İX 35 style plus hem tasarım olarak daha güzel hem kendini ispatlamış avustralya,hırvatistan vb ülkelerde yılın aracı seçilmiş,kronikleri giderilmiş,servisi bol,ucuz,garantisi 5 yıl vsvs çok daha avantajlı bir araç.zaten İX 35 style plusla yarışabilecek donanımdaki XV 92bin tl yani 30bin cik kadar daha pahalı

şimdi tek korkum Mazda CX 5 umarım beklemediğime pişmam olmam gerçi skyactiv motorun 2.2 olanını koyucaklarmış oda bizim ülkemizde haram olduğu için direk eleniyor. ve yine style plus ix 35 kadar dolu olabileceğini sanmıyorum... abi gerçekten yok yok arabada bazen diyorum madem bu kadar şey koydunuz kendi kendinede gitse bari yormasa beni

Sevgili arkadaşım.ix 35 almışsın hayırlı olsun.yalnız hatırlarsan kardan şikayet ediyordun.Eğer altında bir subaru'n olsaydı.karı heyecanla bekler, sevinçle keyfini çıkarırdın.bizi zamanında bu kadar yormazdın.

• quote:

Orijinalden alıntı: longlion

Bu araçla sıfır yüz yapmaya çalışmak saçmalık.suv la drağ yapmaya çalışanlara şaşırıyorum.70000 baz modelde bence yeterli donanım var.Üzerindeki simetrik dört çeker tüm rakiplerini saf dışı bırakmaya yeter.Sağlam motoru da bence artı bir özellik.bana göre tek eksiği var yerden yükseklik.Bununla kıyaslanan araçların 4 çekerim arazi özellikleri bence çok zayıf.

bir hata yapmışım özür dilerim.aracın yerden yüksekliğini eksiklik olarak yazmıştım.kafama takıldı araştırdım yerden yükseklik 220 mm yani 22 cm imiş.böylece aracın eksiği kalmadı.yerden yüksekliği rakipsiz.arazide avantaj sağlayan bir özellik.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.