Şimdi Ara

YENİ SUBARU LEVORG (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
419
Cevap
11
Favori
39.496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Beğenemedim panpa

Ama sana uyabilir.
  • robotica R kullanıcısına yanıt
    Subaru nun teknik donanımını bulmaya zahmet edersen buyrun da ki boşluğu biraz kapatmış olursun . Buyrun kelimesi yeterince boş duruyor . Ben teneke dediğin araçlarla kıyaslamaya hazırım . Premium araçlara teneke demek neyin kafası bir anlam veremedim nasıl bir ruh hali ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furkan_Ctnts

Subaru nun teknik donanımını bulmaya zahmet edersen buyrun da ki boşluğu biraz kapatmış olursun . Buyrun kelimesi yeterince boş duruyor . Ben teneke dediğin araçlarla kıyaslamaya hazırım . Premium araçlara teneke demek neyin kafası bir anlam veremedim nasıl bir ruh hali ..

Sanırım dh deki preminyum geyiğinden haberiniz yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi robotica -- 13 Temmuz 2015; 20:48:43 >
    Yeni katılmamdan gereği bilmiyor olabilirim doğrudur . Volkswagen den mi bahsediyoruz yoksa .
  • quote:

Yeni katılmamdan gereği bilmiyor olabilirim doğrudur . Volkswagen den mi bahsediyoruz yoksa .

Kesinlikle.
    Bu konuda sana kesinlikle katılıyorum hocam . Sonuna kadar haklısın . Ayırca kusura bakma bir an gerçek Premium lardan bahsettiğini düşündüm
  • quote:

Bu konuda sana kesinlikle katılıyorum hocam . Sonuna kadar haklısın . Ayırca kusura bakma bir an gerçek Premium lardan bahsettiğini düşündüm

Volvo, mercedes filan bahseder miyim hiç?
    Bende ona şaşırdım hocam zaten yeniyim ya aslında aklıma bir an teneke lafını gördüğümde volkswagen gelmedi değil . tekrara kusura bakma karşılaştırmak içinde aklıma direk Volvo gelmişti . Çok seviyorum Volvoları..
    İyi forumlar hocam tekrar görüşmek üzere
  • Acaba bu araç Türkiye'ye gelecekmi bi fiyat bilgisi varmi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thomassee

Beğenemedim panpa

Ama sana uyabilir.

O - 100 ' e baksana.

E60 M5 killer neredeyse.

• quote:

Orijinalden alıntı: amadeus99

quote:

Orijinalden alıntı: highgen

Buram buram saf Japon.
     YENİ SUBARU LEVORG

Satmaz diyenler, adamlar levorg talebine karşılık üretimi yetistiremiyormus

dünyada satmaz demiyor kimse.

türkiye'de satmaz. aynı şey değil.

Bizde de 5 10 zengine satar

Yaşadığımız hayata bakın. Keşke 2,5 motordan sonra ötv coşsaydı. 1,6 ne lan şaka gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TEKİN 1881 -- 20 Temmuz 2015; 11:51:40 >

• Yetkili satıcı ile görüşmemde aracın tek bir donanım ve tek bir motor ile geleceğini söyledi 1.6 turbo 170 beygir 105.000 TL. Aracın malzeme kalitesi olarak xv nin daha üzerinde konumlandırıldığı, c sınıfından üst segmentte olduğundan bahsetti. Keşke hızlı kullanmaya ihtiyac duymayan ve bu kadar donanım istemeyen kişiler için daha düşük fiyata (80-90 arası) daha düşük bir motor ve donanım seçeneği olsaydı benim menzilime girerdi. Ancak bu fiyatla bana uzak duruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Division Bell

quote:

Orijinalden alıntı: Thomassee

Beğenemedim panpa

Ama sana uyabilir.

O - 100 ' e baksana.

E60 M5 killer neredeyse.

Bu launch kontrol nasıl yapılıyor, aynı anda frene ve gaza mı basılıyo? Ayrıca tüm araçlarda yapabiliyor muyuz yoksa böyle bir özellik mi var?

• Elfredy kullanıcısına yanıt
    Araba 1.6 zaten ne gibi daha düşük motordan bahsediyorsun hocam ?

• akdogan911 A kullanıcısına yanıt
    Fren+Gaz ama launch control ozelligi olan araclarda gaza tam bassanizda devir belli bir yerde sabitleniyor videodaki gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _TerryLeather_

Araba 1.6 zaten ne gibi daha düşük motordan bahsediyorsun hocam ?

Turbo olmayan daha ucuz bir motor mesela
  • Subaru sürekli 4 çeker olduğu için en iyi tadı benzinli turbo veriyor.
    Turbosuz 1.6 tad vermezdi bu modelde. 1.6T 170hp ve 0-100km/h kalkış 7.5sn çok iyi olmuş.

YENİ SUBARU LEVORG

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yildiz -- 14 Ağustos 2015; 15:00:11 >
  • bugün gördüm kendisini.

test aracı yokmuş, 111.000 tl fiyat. açık konuşalım resimlerde daha albenili duruyor. gerçek hayatta o kadar güzel durmuyordu. çoook çoook zor diyorum sadece.
  • Öncelikle herkese merhaba.forumdaşlar size bir sorum olacak. Ben bu arabayı çok beğendim. Şuan ciddi ciddi almayı düşünüyorum ama henüz inceleme fırsatım olmadı.pazartesi günü ilk işim incelemek olacak. Şuan mercedes A200 amg kullanıyorum. Aracımın görüntüsüne bayılîyorum benim için tek kelime ile harika ama herşeyin görüntüden ibaret olmadığınıda ögrenmiş oldum. Araba çok sert ve bagaja iki küçuk bavul bile yanyana sığmıyo. Yeni işin geregi buyuk bagaj lazım.birtane ticari araç alıcaktim ama iki araç yerine bu aracı almak daha cazip geldi.hem konforlu hem performanslı hemde geniş hacimli.
    Neyse çok uzattım,sormak istediğim sizce hata edermiyim. Bu araç özellikle konfor beklentimi karşılar mı sizce ?!

• Arac malum siteye düşmüş. Sw ler içerisinde her seyiyle çok iyi. Ancak fiyat ve dizel olmaması ayda en fazla 50-60 adet satilacagi anlamı taşır.

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.