Şimdi Ara

YENİ SUBARU LEVORG (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
419
Cevap
11
Favori
39.497
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Subaru markası hiç bi zaman Türkiye pazarına oynamadı,oynuyormuş gibi modelleri var ancak mantığa aykırı oluyor,xv gibi.Bence bir marka herkeste olunca kaliteli ve cazibeli olmuyor,burda ki örnek te levorg olabilir.Allah herkesin gönlüne ve hayallerine göre versin.vergi sistemimiz bu şekilde devam ettikçe Subaru hep hayallerimizde kalacaktır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • The Division Bell kullanıcısına yanıt
    Aslında o cümleyi silecektim ama...Çünkü gelip de birinin buna takılacağını bildiğimden.

Subjektif bir konu ama bence demode. 2003 Legacy ile benzerliği , Golf'lerin birbirine benzemesinden daha fazla. İç kısma laf söylemiyorum. Açıp bakmadım ama, STİ İmpreza'nın bile ( Koltuklar hariç) iç kısmını düşününce.
  • robotica R kullanıcısına yanıt
    Sadece 4 teker ve 1 direksiyon olduğuna emin misin ? Subaru nun ne kadar sağlam motorlar ürettiği bir gerçek olsa da istediğin premium markayla kıyaslamaya hazırım .
    Hatta Subaru full paket bir araçla boş bir Premium a bakmaya ne dersin ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bende345

quote:

Orijinalden alıntı: bende345

80 000 gaymeden gelse , gene de almazsınız çoğunuz. Yalan mı?

Geçen sene Ocak ayında üstteki mesajı yazmıştım. Piyasanın saçma şekilde yükselmesine rağmen aynı fikirdeyim. Aracın demode tasarımını falan yazmama gerek yok. Forumda her ne kadar böyle modeller yüceltilse de, ülkemizdeki durum budur. Halbuki 90'larda Balıkesir gibi küçük bir şehirde bile bir Legacy 4x4 görmek mümkündü. Bugün içinse benim için ,ancak büyük şehirlerin bazı mahallelerinde ''Farklı görünmek için alınan modeller''den biri olabilir.

Bursa'dayım ve etrafta oldukça çok XV görüyorum. Sihirli kellime: ''Cip''.
    Sanırım Jeep Renegade de peynir ekmek satıyor burada. Kadın şöförler sağ olsun.

Insanlar farklı görünmek için xv almıyor. Xv sınıfındaki en güvenli, en yüksek, en iyi awd sistemine sahip araç. Iddalı yakıt tüketimi de cabası. Ama yok xv nin tek alınma sebebi "farklı" olmak derseniz yanlış bir ifade olur. Üstte saydığımız enlerin hiçbir önemi yok!. Tasarım görecelidir ama neye göre araca demode dediğinizi merak ediyorum? Levorg iyi bir motora iyi bir awd sistemine sahip gayet iyi bir araba neyi gerekenden fazla yüceltiliyor açıklarsanız sevinirim.

• sedan yok mu sedan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: akrepyusuf

sedan yok mu sedan?

Sedani icin wrx ya da wrx sti alacaksin

• quote:

Orijinalden alıntı: Jeopol

quote:

Orijinalden alıntı: akrepyusuf

sedan yok mu sedan?

Sedani icin wrx ya da wrx sti alacaksin

buraya baktım sedan spor kasada 2.0 motor var bana 1.6 lazım

http://www.subaru.com.tr/

wrx kaç motor?

edit:http://www.subaru.com/vehicles/wrx/models-specs.html baktım 1.6 yok, subaru bana yine kazık attı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akrepyusuf -- 13 Temmuz 2015; 8:39:21 >

• quote:

Orijinalden alıntı: anyhill

japonlar eski japonlar değil artık. TEknolojide duraklama dönemine girdiler. Amerikan araçları duraklamayı da geçti gerileme dönemindeler. Avrupa araçları tercih edilmeli bu dönemde.

Bu teknolojiden kastınız ne tam olarak?

Yılın güvenlik ödülünü subaru alıyor 3 yıldır. Tüm modelleriyle ödül alan tek marka subaru oldu bu sene.

Birçok markanın döküldüğü, araçlarını sonradan geliştirdiği testlerde eski üretim araçlarıyla bile yüksek puanlar aldı.

Asıl teknoloji bu değil mi?
  • Buram buram saf Japon.
     YENİ SUBARU LEVORG

Satmaz diyenler, adamlar levorg talebine karşılık üretimi yetistiremiyormus

• highgen kullanıcısına yanıt
    1.6 turbosunu istiyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: highgen

Buram buram saf Japon.
     YENİ SUBARU LEVORG

Satmaz diyenler, adamlar levorg talebine karşılık üretimi yetistiremiyormus

dünyada satmaz demiyor kimse.

türkiye'de satmaz. aynı şey değil.

• Ortalama 105 bin lirayla giriş yapar diye düşünüyorum. Peki bu fiyatlar zamanla artar mı ? Yani mesela i20 gibi uygun fiyatla gelip her ay zam yer mi ? Ona göre bayramdan sonra talepte bulunabiliriz. Daha yeni otomobil aldık, 2016'da fiyatı 130 bine gelirse aynı arabaya fazla para vermeyelim diye soruyorum. Bu arada bizim şu an kullandığımız otomobil Mercedes Cla. Annemin otomobili de i30. Çoğu zaman Cla'yı kullanmak zorunda kalıyoruz ve dört yetişkin için Cla çok dar geliyor. Leworg iç hacim, bagaj olarak nasıl bir araç ? Segmenti ne ? Ve son sorum ise dört kişilik bir aileye XV mi mantıklı yoksa Leworg mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: HyperXCrossfire

Megane Sportstourer Gt-Line 80bin (dizel)
    Insignia SportsTourer 96bin (1.6 benzin 170hp)
    C Estate 130binden basliyor (1.6 benzin)
    318 Touring 134bin (1
    Passat Variant 98bin (1.4 tsi dsg comfortline)
    Mondeo SW 103 bin (1.5 ecoboost otm.)

105bine full gelirse levorg acikcasi fiyati hicde fena degil

hocam bu aracın burada direk rakibi megane st ne yazıkki.

diğerleri d sınıfı levorg her ne kadar malzeme kalitesi ve diğer konularda megane'ye fark atsa da c sınıfı. passat falan d sınıfı.

bu aracı tam arada fiyatlandırmalıydı subaru. çok aşırı bir kazık yok ama tam dolusu 95 falan olmalıydı. ha pazarlık payı yüksek subaru bayiilerinde 100'ün altına alını ama olsun.

• amadeus99 A kullanıcısına yanıt
    Auris TouringSport bile 1.6 atmosferik cvt motor ile 83bin tl.Diger firmalar fiyati iyi salliyorlar,subarunun fiyat politikasi yine bir nebze iyi.Hele birde sene sonunda arac kalirsa 95bin liralari gorebilir levorg
  • Subarularda pazarlık payı geniş değil.

Subaru fiyatlandırma olarak uygun fiyat veriyor, kar marjları düşük, bu yüzden fazla pazarlık payı olmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: commandx

Subarularda pazarlık payı geniş değil.

Subaru fiyatlandırma olarak uygun fiyat veriyor, kar marjları düşük, bu yüzden fazla pazarlık payı olmuyor.

valla kuga almadan önce forester için 107 tl liste fiyatı olan aracı 100'e bırakıyorlardı. bence fena değil.
  • Şu motor ve şanzımanla Impreza ve XV de getirseler süper olurdu
  • Araba akıyor.

YENİ SUBARU LEVORG

YENİ SUBARU LEVORG

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Division Bell -- 13 Temmuz 2015; 16:43:32 >

• quote:

Orijinalden alıntı: AiQUiDiE

Şu motor ve şanzımanla Impreza ve XV de getirseler süper olurdu

Aslinda 300 beygirlik motoru outbacke uygulasalar daha iyi olurdu Subaru icin. Zaten outbackler 2 litrelik motorla satiliyordu. En azindan gucu neredeyse iki kat arttirarak insanlarin ilgisini daha cok cekebilirdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Furkan_Ctnts

Sadece 4 teker ve 1 direksiyon olduğuna emin misin ? Subaru nun ne kadar sağlam motorlar ürettiği bir gerçek olsa da istediğin premium markayla kıyaslamaya hazırım .
    Hatta Subaru full paket bir araçla boş bir Premium a bakmaya ne dersin ?

Buyrun.
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.