Şimdi Ara

Yeni Stadımızın Temelini SULEYMAN SEBA Atmalıdır.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar, 20 kasımdaki stad temel atım törenine cumhurbaşkanı başbakan vs çağırılmış,

bence stadımızın temelinin SULEYMAN SEBA Tarafından atılması gerekmektedir.

ne diyorsunuz? Beşiktaş'ın yaşayan en değerli üyesi kendisidir.

• Bence kesin yer alacaktır , Fikret Orman kendisine ne kadar değer veriyor sizlerde görüyorsunuz ...

Sağlık durumları el verirse orada en başta yer alacak kişi olacaktır kendisi ..
  • Stad ismi degisiyormu arkadaslar aynimi kalacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vodafone Arena.
  • Temel atma töreninde tabi ki en önlerde yer alır ancak temeli atar mı orasını bilemem
  • Cumhurbaşkanını anlarımda hadi o Beşiktaş'lı , Tayip Erdoğan ne diye geliyormuş?
  • Allah sağlık versinde temsili de olsa ilk golüde o atsa keşke.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paradise_

Cumhurbaşkanını anlarımda hadi o Beşiktaş'lı , Tayip Erdoğan ne diye geliyormuş?

Yahu siz de her şeyde kötü niyet aramayın.Türkiye'nin en büyük takımlarından biri yeni stad yapıyor adam gelmesin mi?
  • Sağlık durumları iyi olursa geleceğini düşünüyorum .
  • ben onu orada göreyim o da yeter. temel atmasına bile gerek yok. gözlerimizi dolduracak yine onu orada görmek
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhanuygur

Vodafone Arena.

Ana isim o fakat ''Vodafone Arena İnönü Spor Kompleksi'' olarak anılacak. Bknz. ''Türk Telekom Arena Ali Sami Yen Spor Kompleksi''
  • Geçen Gs'nin Kopenhag'la maçı vardı yabancı bir yerden izledim, 1 kere bile TT Arena dediğini duymadın hep Ali Sami Yen Spor Komplex dedi spiker 2-3 kere oldu bu.. Fakat bu bizde olur mu acaba çünkü Vodafone dünya çapında bir marka..
  • Başbakana saygım büyük. Bununla birlikte, temel atma töreninde ilk kürek sayın Seba tarafından atılmalıdır.

Süleyman Seba BJK'nin manevi babası gibi bir konumda, bu hak kendisinden asla alınmamalı.

Ayrıca stad temel atma töreni bile olsa siyasilerin orada olmasını istemiyorum. Desteklediğim görüşteki insanlar bile olsalar, orada olmamalılar sayın başbakan ve ekibi.

Bununla birlikte cumhurbaşkanın orada olması da hoş olabilir. Çünkü bizim nazarımızda kendisi siyaset üstü, devletimizin başıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fernando!

Geçen Gs'nin Kopenhag'la maçı vardı yabancı bir yerden izledim, 1 kere bile TT Arena dediğini duymadın hep Ali Sami Yen Spor Komplex dedi spiker 2-3 kere oldu bu.. Fakat bu bizde olur mu acaba çünkü Vodafone dünya çapında bir marka..

Onun sponsorla alakası yok hocam. Uefa stad isimlerinde sponsorları kullanmıyor. Bizim stad ASY Spor Kompleksi diye geçiyor Uefa'da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fernando!

Geçen Gs'nin Kopenhag'la maçı vardı yabancı bir yerden izledim, 1 kere bile TT Arena dediğini duymadın hep Ali Sami Yen Spor Komplex dedi spiker 2-3 kere oldu bu.. Fakat bu bizde olur mu acaba çünkü Vodafone dünya çapında bir marka..

avrupa kupalarında sponsor isimleri kullanılamıyor uefa kuralları gereği ya isim belirtiyosun yada kendi kendilerine şehrin ismini yazıyolar istanbul stadı gibi
  • Teşekkürler.. Peki Emirates Stadı'nı nasıl kullanıyorlar bilen var mı?
  • Fernando! kullanıcısına yanıt
    Valla onu hiç bilmiyorum bende. Belki de London tarzı bir şey yazıyorlardır. Ya da başında bizimki gibi ASY Spor Kompleksi yazmadığı için direk kullanılıyordur. Zaten sana cevap verirken de takıldı bu durum aklıma :)
  • Emirates diye gecmiyor zaten Arsenal Stadium olarak geciyor adi. Sponsor ismi yasagi her kulup icin gecerli
  • Manyakmısınız adamın bir gözü toprağa bakıyor zaten kürek sevdasına adamı öldüreceksiniz kurdele kessin yeter bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lithium

Manyakmısınız adamın bir gözü toprağa bakıyor zaten kürek sevdasına adamı öldüreceksiniz kurdele kessin yeter bence

üslubun çok yanlış. bir kulübün efsanesi hakkında konuşuyorsun , ayıp olmus
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.