Şimdi Ara

Yeni>>> Sony NWZ-X1050 !! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
206
Cevap
0
Favori
20.028
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu makinanın fiyatı kesinlikle 700-800 ü bulmaz piyasadaki diğer markaların bile 700-800 civarında fiyatı yok sadece anormal bazı modellerinde bende leylandiye en fazla 600 olur diyerek katılıyorum ki 600 de fazla valla 1sene bu makina için dişi sıkıp hem fiyatının düşmesini beklemekte hemde sony bunun arkasında kesin yeni özellik ekler aynı fiyata satacağı yeni modeli görmekte yarar var diye düşünüyorum a818 leri nwz-818 olarak değiştirdi nwz-818 leri yanlış hatırlıyor olabilirim ama radyo ve 16gb -bluetooth ekleyip yaklasık aynı fiyattan ittirdi nwz-820 serisi olarak :) sony i biraz beklemekte mutlaka fayda var :) ha paranız çoktur yumulun o zman :)
  • 700 filan olursa da alınıcak bır alet buu bence.
    Bu arada da mayıs ayı Stuff Dergisinde ilerde Damga vuracak en iyi 10 Elektronik cihaz dıye bir bolum vardı o bolumde de Yine Sony X 1050'de vardı bu sıralamada gercekten Sony yine yapıcagını yapıyor .
  • ipod touch 820ytl onu baz alırsak bunun 600ün altında çıkması çok düşük bir ihtimal bence :)
  • Arkadaşlar kesin olarak ne zaman Türkiye'de piyasaya cıkıcak bileniniz ,duyanınız oldumu bu Sony NWZ X 1050'nın acaba?
  • quote:

Orjinalden alıntı: rstm

ipod touch 820ytl onu baz alırsak bunun 600ün altında çıkması çok düşük bir ihtimal bence :)

ama bu alet touch gibi değil ki yazılım,oyun yüklenmeyecek
  • amazonda fiyatı touch la kafa kafaya, touchla arasında fazla fiyat farkı olmayacak gibi gözüküyor
  • 650den fazla olursaq alamayabilirim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: sitteisevir

quote:

ipod touch 820ytl onu baz alırsak bunun 600ün altında çıkması çok düşük bir ihtimal bence :)

ama bu alet touch gibi değil ki yazılım,oyun yüklenmeyecek

o konular hakkında pek araştırmadım o yüzden öyle yazdım sadece ses özelliklerine bakmıştım ben. dediğin gibi ise ki öyle görünüyo bi de apple markasına verilen fazla fiyat farkınıda göz önüne alırsak 600 ytlden yüksek olmaması lazım.

• quote:

quote:

o konular hakkında pek araştırmadım o yüzden öyle yazdım sadece ses özelliklerine bakmıştım ben. dediğin gibi ise ki öyle görünüyo bi de apple markasına verilen fazla fiyat farkınıda göz önüne alırsak 600 ytlden yüksek olmaması lazım.

• nedenini ikinci mesajda yazmıştım yazılımsal konuları pek araştırmamıştım
  • mp3çalar hastası değilseniz yapmayın etmeyin sony e para çarptırmayın derim
  • quote:

Orjinalden alıntı: buffon1987

mp3çalar hastası değilseniz yapmayın etmeyin sony e para çarptırmayın derim

bu dünyada bi akıllı sendin zaten.çin malı 2 güne bozulan mp3 alanlar para çarptırmıyo sony alanlar çarptırıyo öylemi.bu forum insanları doğru markalara yönlendirmek için var.tabiki sony alıcak millet çünkü taşınabilir müzik çalar kavramını üreten marka sony ve piyasada en iyi mp3 çalarları üreten firmalardan biri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leylandi -- 18 Mayıs 2009; 21:53:29 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: leylandi

quote:

mp3çalar hastası değilseniz yapmayın etmeyin sony e para çarptırmayın derim

bu dünyada bi akıllı sendin zaten.çin malı 2 güne bozulan mp3 alanlar para çarptırmıyo sony alanlar çarptırıyo öylemi.bu forum insanları doğru markalara yönlendirmek için var.tabiki sony alıcak millet çünkü taşınabilir müzik çalar kavramını üreten marka sony ve piyasada en iyi mp3 çalarları üreten firmalardan biri.

+1

• leylandi bende sony nwz-a818 kullanıyorum ister çin malı kullan ister alman malı benim umrumda değil marka kötülemeside yapmıyorum bi benim akıllı olmama gelince bu makinaya şuan bu parayı vermeyerek gerçektende senden akıllıyım dokunmatik olması dışında diğer sony lerden bariz bi üstünlüğü olan bir makina değil S-Master Dijital Amplifikatör falan yazıyor ama en nihayetinde bir mp3çalar Amplifikatör özelliği falan göstermez adam ürünü satacak allayıp pulluyor clear bass die teknoloji sürdü kristal netliği baslar ve sesler ayrı gerçek kalite yazdı ama samsung yp t9 özellikle bas seslerini verirken sony nwz-a818 e bindirdi seside çok temiz verdi senide anlıyorum bu makinaları takip ederek alarak mutlu oluyorsun zman geçiriyorsun :) sen şuan yazdıklarımı anlayacak durumda değilsin neyse türkiyeye geldimi bilmiyorum geldiyse hemen al zaten piyasalarda durgunluk var haraketlenmesi lazım çin malı olmuş japon malı olmuş önemlimi :) bunu aldıktan sonrada üzülme boşluğa düşerim diye sony klasik çakallığını yapar bunun bi değilşik versiyonu daha bu makina piyasaya çıkmadan hazır yakından onu çıkarır bi 700-800de ondan çarparsa miss japonları kriz teğet geçer :) seni anlıyorum aslında sen bu makinaya takmış durumdasın benim yazdıklarım sana saçma geliyor ama tekrarlayayım eğer elinizde nwz yada nw serisi mp3çalar varsa yada i-pod ve benzeri markaların mp3çaları bu makinanın şuan gereksiz olduğunu daha öncede yazdım paranız bolsa alın diye. yukarıda yazmıssın çin malımı alalım bozulsun hemen diye ben sana sony alma sony iş yapmaz dandik marka demiyorum bu makinaya bütçesi kısıtlı kişilerin biraz bekleyip öyle almalarını söylüyorum hem fiyatları çok düşüyor hem sony yeni bi seri çıkardıktan hemen sonra yeni özellik ekleyerek başka makina çıkarıyor mağdur olursunuz diyorum biz nwz-a818 i yüksek fiyattan aldık 3ay sonra 820serisi çıktı bluetooth+radyolu versiyon çıktı ve fiyatları düştü nwz-818 tamam güzel makina ama radyo olmaması herşeye rağmen eksiklik ve bizi 8gb sınırladı 820serisinden 16gb opsiyonu sundu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buffon1987 -- 22 Mayıs 2009; 2:21:56 >

• quote:

leylandi bende sony nwz-a818 kullanıyorum ister çin malı kullan ister alman malı benim umrumda değil marka kötülemeside yapmıyorum bi benim akıllı olmama gelince bu makinaya şuan bu parayı vermeyerek gerçektende senden akıllıyım dokunmatik olması dışında diğer sony lerden bariz bi üstünlüğü olan bir makina değil S-Master Dijital Amplifikatör falan yazıyor ama en nihayetinde bir mp3çalar Amplifikatör özelliği falan göstermez adam ürünü satacak allayıp pulluyor clear bass die teknoloji sürdü kristal netliği baslar ve sesler ayrı gerçek kalite yazdı ama samsung yp t9 özellikle bas seslerini verirken sony nwz-a818 e bindirdi seside çok temiz verdi senide anlıyorum bu makinaları takip ederek alarak mutlu oluyorsun zman geçiriyorsun :) sen şuan yazdıklarımı anlayacak durumda değilsin neyse türkiyeye geldimi bilmiyorum geldiyse hemen al zaten piyasalarda durgunluk var haraketlenmesi lazım çin malı olmuş japon malı olmuş önemlimi :) bunu aldıktan sonrada üzülme boşluğa düşerim diye sony klasik çakallığını yapar bunun bi değilşik versiyonu daha bu makina piyasaya çıkmadan hazır yakından onu çıkarır bi 700-800de ondan çarparsa miss japonları kriz teğet geçer :) seni anlıyorum aslında sen bu makinaya takmış durumdasın benim yazdıklarım sana saçma geliyor ama tekrarlayayım eğer elinizde nwz yada nw serisi mp3çalar varsa yada i-pod ve benzeri markaların mp3çaları bu makinanın şuan gereksiz olduğunu daha öncede yazdım paranız bolsa alın diye. yukarıda yazmıssın çin malımı alalım bozulsun hemen diye ben sana sony alma sony iş yapmaz dandik marka demiyorum bu makinaya bütçesi kısıtlı kişilerin biraz bekleyip öyle almalarını söylüyorum hem fiyatları çok düşüyor hem sony yeni bi seri çıkardıktan hemen sonra yeni özellik ekleyerek başka makina çıkarıyor mağdur olursunuz diyorum biz nwz-a818 i yüksek fiyattan aldık 3ay sonra 820serisi çıktı bluetooth+radyolu versiyon çıktı ve fiyatları düştü nwz-818 tamam güzel makina ama radyo olmaması herşeye rağmen eksiklik ve bizi 8gb sınırladı 820serisinden 16gb opsiyonu sundu

evlat ona bakılırsa apple denilen marka özellik değişimi yapmadan modellerin dışını yenileyip piyasaya veriyor.ve dünyada 1 numara farkındaysan.sen sony denilen markayı hafife alıyorsan sorun bende değil sende demektir.piyasalarda durgunluk var demek.sen evinden çıkmıyosun galiba neyse sen benimle muatab olacak seviyeye gelmiş biri olmadığın için fazla konuşmuyorum koçum...

• @buffon1987

Arkadaşım sen de yanlış anlama ama Sony'i biraz hafife almışsın.Wi-fi,10000:1 konstratlı OLED ekran,Clear Bass,S-Master gibi özellikler yetmiyor mu?Tamam fiyatı biraz pahalı olabilir ama bu kadar özelliklerle donatılmış bir cihazı da küçümseyemezsinBu diğer Sony'lerle arasındaki farkları gösteriyor zaten(Wi-Fi,OLED ekran,S-Master)Diğer Sony mp3 çalarlardan bir farkı yok demişsin bir de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi y_ahmet -- 23 Mayıs 2009; 21:45:06 >
  • + NC de var
  • wi-fi yeni bir teknoloji değil telefondan lap top a heryerde zaten bu teknoloji var mp3çalara konuşması müthiş bişey oldugu anlamına gelmez oled ekran özelliklede clear bass ta hiç bir numara yok S-Master a da gözünüzde çok büyütüyorsunuz elinizde patlayacak daha önceki sony özellikleri gibi tekrar söylüyorum sony i hafife almıyorum ancak fiyat politikası ve piyasaya ürün sürme şekli hiç hoş değil katıksız bir sony hayranı olabilirsin mp3çalarlara aşırı bir ilgin olabilir fakat sony fiyat ve ürün sürme şeklinden birçok kullanıcı rahatsız yukarıda yazdıgım oled ekran ve clear bass ı nwz nin diğer serilerine göre karsılastırıyorum tutup i pod a göre kıyaslama yapmazsınız umarım clear bass ve ekran kesinlikle nwz 800 serisinden üstün olmayacak ürünün tek dikkat çeken özelliği S-Master buda daha önce sony de kullanılmamıs bir teknoloji beklemek lazım eskişehir sony bayisinin ortağı bankada müşterim bunu sony satan adam söylüyor daha yeni çıkardılar ne oldugu belli değil daha önce sony nwz-828 bluetooth tan dolayı çok şikayet geldi diye tabiki kendiniz bilirsiniz yukarıdada yazdım ekonominin bi şekilde işlemesi lazım :)hergün müdür tepemizde kredi satın kart satın diye :)aslında yanlış yapıyorum herkes alsın bu üründen :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buffon1987 -- 25 Mayıs 2009; 5:00:17 >

• quote:

wi-fi yeni bir teknoloji değil telefondan lap top a heryerde zaten bu teknoloji var mp3çalara konuşması müthiş bişey oldugu anlamına gelmez oled ekran özelliklede clear bass ta hiç bir numara yok S-Master a da gözünüzde çok büyütüyorsunuz elinizde patlayacak daha önceki sony özellikleri gibi tekrar söylüyorum sony i hafife almıyorum ancak fiyat politikası ve piyasaya ürün sürme şekli hiç hoş değil katıksız bir sony hayranı olabilirsin mp3çalarlara aşırı bir ilgin olabilir fakat sony fiyat ve ürün sürme şeklinden birçok kullanıcı rahatsız yukarıda yazdıgım oled ekran ve clear bass ı nwz nin diğer serilerine göre karsılastırıyorum tutup i pod a göre kıyaslama yapmazsınız umarım clear bass ve ekran kesinlikle nwz 800 serisinden üstün olmayacak ürünün tek dikkat çeken özelliği S-Master buda daha önce sony de kullanılmamıs bir teknoloji beklemek lazım eskişehir sony bayisinin ortağı bankada müşterim bunu sony satan adam söylüyor daha yeni çıkardılar ne oldugu belli değil daha önce sony nwz-828 bluetooth tan dolayı çok şikayet geldi diye tabiki kendiniz bilirsiniz yukarıdada yazdım ekonominin bi şekilde işlemesi lazım :)hergün müdür tepemizde kredi satın kart satın diye :)aslında yanlış yapıyorum herkes alsın bu üründen :)

dostum haklısın sorun fiyatı yüksek neye göre ipod toucha göre niye mi yazılım, oyun olmayacak vs vs bunun dışında burdaki arkadaşlar profesyoneller gidip elleriyle incelerler test ederler öyle alırlar olumlu ve olumsuz yönlerini yine sony alt başlığında paylaşırlar büyütecek bir şey yok burdaki arkadaşlar işini bilir

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.