Şimdi Ara

Yeni>>> Sony NWZ-X1050 !! (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
206
Cevap
0
Favori
20.028
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yeni>>> Sony NWZ-X1050 !!

Not: Ekranın açık gri göründüğüne aldanmayın, günışığı yüzünden fotolarda o şekil gözüküyor, yoksa kapkara. Siyahlar zaten oled ekranların en büyük artısıdır...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tube Screamer -- 17 Temmuz 2009; 21:53:58 >

• Gerçekten çok şık görünüyor alet
  • vay be fotoğraflar kaliteli olunca damla sakızlı dondurma tadında olmuş walkman
  • quote:

Orjinalden alıntı: müvellidülhumuza

vay be fotoğraflar kaliteli olunca damla sakızlı dondurma tadında olmuş walkman

Harbiden ha
  • Sr60'ın kablosu ne kalınmış yahu
  • fiyatını hak etti bence ama 100 lira falan daha az olsaydı sony daha fazla kar ederdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aso2 -- 17 Temmuz 2009; 21:28:57 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mutsuz Son

Sr60'ın kablosu ne kalınmış yahu

Bendeki SR80 üstad, ama sanırım SR60'ında kablo bu şekil...
  • quote:

Orjinalden alıntı: İtfayeci

quote:

Orjinalden alıntı: Mutsuz Son

Sr60'ın kablosu ne kalınmış yahu

Bendeki SR80 üstad, ama sanırım SR60'ında kablo bu şekil...

Ha pardon 60 olarak okumuşum da fotodan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paul Klee -- 30 Kasım 2009; 5:11:16 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: İtfayeci

Not: Ekranın açık gri göründüğüne aldanmayın, günışığı yüzünden fotolarda o şekil gözüküyor, yoksa kapkara. Siyahlar zaten oled ekranların en büyük artısıdır...

Fotoğraflar için teşekkürler. Cidden çok güzel bir cihaz, iyi günler de kullan...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mori -- 19 Temmuz 2009; 0:43:38 >

• bu ürünü ankaradan alabileceğim bir yer var mı? bir mağaza felan ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: orange323

bu ürünü ankaradan alabileceğim bir yer var mı? bir mağaza felan ?

biraz arştırdım ama yok gibi. en iyisi hepsiburada dan filan almak şimdilik
  • x1050 kullananlara bir sorum var!

Yabanci sitelerde cok arastirdim. Ne kadar aletin sadece 320 x 240 video destekledigi soylesende, sony x aslinda 424x240 ve 480x272 videolarida destekliyor mp4 formatinda. (Onerilen encoder DVD catalyst ve RibRot vsvs)

Kaynak:
    http://www.anythingbutipod.com/forum/showthread.php?t=44583

Bildiginiz uzere PSP mp4 formatinda (480x272) videolari oynatiyor! Su an hali hazirda internette 100lerce psp filmi var, peki aranizda PSP filmlerini SonyX walkmande deneyen oldumu?

Teorikli oynatmasi lazim, simdi birde Encoder, CRF15-16, Bitrate, Zaman kaybi ugrasmayalim! Acaba bir psp filmi deneyenebilirmisiniz?

• cihaz guzel duruyor ama soyle bir dusundugumde aklima direkt cowon s9 geliyor. flac vs destegi de var ustelik. o kadar para verip de 20-200 mb lik sarkilari dinleyememek canımı sıkar sahsen benim. bu cihazi almayi dusunmuyorum simdilik malum pahali olmasi sebebiyle fakat maddi acidan rahat da olsam cowona gidiyor aklim. alan arkadaslara hayirli olsun diyorum
  • hocam cowonda neymiş,bu cihazı karşılaştırmayın kavunla mavunla..sony en iyisini yapa
  • zaten ürün 650 700 tl , bukadar fiyatı bir anda vermemiz imkansız. bırak bunu 2-3 taksit bile imkansız. karta borç yapıyım desen faize yazık.. en ucuz mağazalar taksit sunmuyor. taksitli satışlarıda zaten en populer sitelerden çok daha pahalıya geliyor..

benim gibi öğrenci insan şöyle bi düşünüyor, güzel mükemmel bi cihaz da benim aylarca geçineceim paraya değermi acaba ? nereden kısıp alınacak ? bende ek iş yapmaya başlıcam. başka türlü alamıyorum ve içimdekini durduramıyorum..

geçen eski walkmani fark ettim. s203f 1gb atrac çalar.. inanılmaz bir cihazmış meğer, yeniden keşfettim. ses kalitesi mükemmel değil, internet zaten olamaz ama ses kalitesini düşünmeden dinlediğimdenmidir bilinmez çok hoşuma gidiyor çalması :D a805 de var ama gerek duymuyorum hiç.. kaliteden memnunum

• quote:

Orijinalden alıntı: GnRh

zaten ürün 650 700 tl , bukadar fiyatı bir anda vermemiz imkansız. bırak bunu 2-3 taksit bile imkansız. karta borç yapıyım desen faize yazık.. en ucuz mağazalar taksit sunmuyor. taksitli satışlarıda zaten en populer sitelerden çok daha pahalıya geliyor..

benim gibi öğrenci insan şöyle bi düşünüyor, güzel mükemmel bi cihaz da benim aylarca geçineceim paraya değermi acaba ? nereden kısıp alınacak ? bende ek iş yapmaya başlıcam. başka türlü alamıyorum ve içimdekini durduramıyorum..

geçen eski walkmani fark ettim. s203f 1gb atrac çalar.. inanılmaz bir cihazmış meğer, yeniden keşfettim. ses kalitesi mükemmel değil, internet zaten olamaz ama ses kalitesini düşünmeden dinlediğimdenmidir bilinmez çok hoşuma gidiyor çalması :D a805 de var ama gerek duymuyorum hiç.. kaliteden memnunum

yapma yav. hala o kadar var mı fiyatı??? öyleyse capon sitelerinde ki kenwood'a iyice sulanmaya başlamak lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: masivila

quote:

zaten ürün 650 700 tl , bukadar fiyatı bir anda vermemiz imkansız. bırak bunu 2-3 taksit bile imkansız. karta borç yapıyım desen faize yazık.. en ucuz mağazalar taksit sunmuyor. taksitli satışlarıda zaten en populer sitelerden çok daha pahalıya geliyor..

yapma yav. hala o kadar var mı fiyatı??? öyleyse capon sitelerinde ki kenwood'a iyice sulanmaya başlamak lazım

1 seneden fazla olmuş son cvp yazılalı.

• Sıfır ayarında ikinci el düşünen arkadaşlar benimle iletişime geçebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1923turk

quote:

Orijinalden alıntı: masivila

quote:

1 seneden fazla olmuş son cvp yazılalı.

haklısın hocam. ben 2bin10 görmüşüm dalgınlıkla

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.