Şimdi Ara

YENİ SONY NW-ZX2

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ZX1 in yerine geçen model CES fuarında tanıtıldı.

128 gb olan hafıza MicroSD cart ile 256 gb a kadar çıkıyor. 33 saat 24 bit hi-res dosya çalabiliyor. Mp3 dinlerseniz 60 saat müzik dinliyorsunuz. Ekranı 4 inç, ağırlığı tam 235 gram. Android 4.2 ile geliyor.

Fiyatı 1200 dolar.

YENİ SONY NW-ZX2

YENİ SONY NW-ZX2

YENİ SONY NW-ZX2

YENİ SONY NW-ZX2

YENİ SONY NW-ZX2

• ürün dehşet ben zx1 kullandım ve sattım.ama sattığıma pişman oldum.ses kalitesi tartışılmaz .ama zx1 in şarjı çabuk bitiodu.muhtemelen bu cihazda bu sorunu aşmışlar.ayrıca zx1 türkiyeye gelmemişken sony türkiye ürünü listeye koymuş muhtemelen burdada satışta olacak.
  • havva3333 H kullanıcısına yanıt
    Valla sony turkiye bircok urunu siteye koyup satmamisti. Bunu cok gorduk. Bakalim bu sefer ne olur. En az 2500 liradan satisa sunarlar kac kisi alir orasi mechul.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar zx2 kullanan ve bu cihazda Avrupa ses limitini kaldirabilen oldu mu? Yardiminiza bu anlamda ihtiyacim var, tsk...

• quote:

Orijinalden alıntı: the_edge

Arkadaslar zx2 kullanan ve bu cihazda Avrupa ses limitini kaldirabilen oldu mu? Yardiminiza bu anlamda ihtiyacim var, tsk...

Turkiye cihazlarda ses limiti mi var?

Dort gozle fiyat takibi yapiyordum bu cihaz icin oyleyse eger sanirim vazgececegim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu cihazla zx100 ve a15 modelini kıyaslayabilirmisiniz acaba. elimde birçok orjinal cd ve flac formatında müzik var. acaba daha yüksek fiyat verip zx2 yada zx100 mi almalıyım yoksa bunlardan çok daha ucuz olan a15 yeterli olurmu?
  • Alkoer kullanıcısına yanıt
    http://www.techno-fi.net/forum/konu/sony-a15-25-zx2-ve-zx100-karşılaştırma.10400/

• quote:

Orijinalden alıntı: haberelectro

http://www.techno-fi.net/forum/konu/sony-a15-25-zx2-ve-zx100-karşılaştırma.10400/

teşekkürler. inceleme çok detaylı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.