Şimdi Ara

YENİ! ŞOK MARKET 399 TL IPS EKRAN 9.7 ÇİFT ÇEKİRDEK (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
166
Cevap
6
Favori
22.305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Geçenlerde şok marketten codegen marka bir Mouse aldım, neredeyse 20 yıldır türlü Mouse kullandım. Onun kadar rezil Mouse görmedim. Bir sorunu da yoktu, kendi kalitesizdi. Çin'den bula bula o Mouse'u bulup getiren ve tüketiciye sunan bir firmadan mendil bile almam. İsterse 30 çekirdekli tablet getirsin, firmanın karakteri budur demek ki. Yine herkesin fikrine saygım var, herkese aldığı ürünle mutluluklar dilerim.
  • Araştıra araştıra içime kurt düştü. Fiyatı uygun olunca buradan aldım salı günü.http://www.n11.com/codegenultimixciftcekirdek97andorid41jellybeantabletyuksekcozunurlukluips-ekran-P12857836

çarşamba geldi açılmıyor batarya ölü. Fişe takınca açılıyor bir tek. Perşembe geri gönderdim. Göndermeden öncede mesaj attım ürün arızalı ayrıca kutusu açılmış diye geri döndüler bir kaç saat sonra gönderin hemen değişim yapalım dediler. bugünde kargoyu almışlar. İçime kurt düştü o yüzden soruyorum sizce servise gönderip beni bekletirler mi yoksa mesajdaki gibi hemen yenisini mi gönderirler. Aldığı yorumlarada baktım satın alanlar gayet memnun 50küsür kişiden sorunlu 3.kişi falanım şansıma.. Sizin yorumunuz ne bu durumla ilgili? ne olacak diye düşünmeden edemiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ihsahin01

Araştıra araştıra içime kurt düştü. Fiyatı uygun olunca buradan aldım salı günü.http://www.n11.com/codegenultimixciftcekirdek97andorid41jellybeantabletyuksekcozunurlukluips-ekran-P12857836

çarşamba geldi açılmıyor batarya ölü. Fişe takınca açılıyor bir tek. Perşembe geri gönderdim. Göndermeden öncede mesaj attım ürün arızalı ayrıca kutusu açılmış diye geri döndüler bir kaç saat sonra gönderin hemen değişim yapalım dediler. bugünde kargoyu almışlar. İçime kurt düştü o yüzden soruyorum sizce servise gönderip beni bekletirler mi yoksa mesajdaki gibi hemen yenisini mi gönderirler. Aldığı yorumlarada baktım satın alanlar gayet memnun 50küsür kişiden sorunlu 3.kişi falanım şansıma.. Sizin yorumunuz ne bu durumla ilgili? ne olacak diye düşünmeden edemiyorum.

Benim aleti Temmuz ve Ağustosda iki defa servise yolladım. Birincisinde Wifi için anakart değişti, ama pil sorunu devam ediyordu, Ağustosda geldikten sonra bu şirket ile uğraşmak istemedim. Bugün hadi Şoka gideyim dedim, önce denedim, aletin pil ömrü sanki Ağustosdan beri kutusunda düzelmiş, şaka gibi.

Bu arada bu alet zannedersem Çin markası Piponun M1 modeli. Pipo web sitesinde ararsanız bulabilirsiniz.

Pipo M1- Ultimix 95

Bu alete en yeni Android sürümü atmak istiyorum. Şöyle bir link buldum...

Pipo Max M1 Jelly Bean 4.2 TNT Release 6 Firmware

Bu konuda tecrübesi olanlar var mı? Çocuk gibi mutlu oldum bu sabah....

• c4zf6 C kullanıcısına yanıt
    tablet bende değil 2hafta sonra falan gelir kardeşime vermiştim. Ama özellikleri tutmuyor çalışacağını sanmıyorum. Çünkü işlemci ve çekirdekler farklı.http://www.youtube.com/watch?v=Rf2bSyfS4ns bu videoyu izle bununla yapabilirsin. Yanlış hatırlamıyorsam Onda nın bir modeli aynısıydı ona bakmanı tavsiye ederim araştır özellikler aynıysa işlemci falan sorunsuz çalışır.
  • Burda yazılanı görünce fark ettim codegen quantum 10,1 inç Rk3188 işlemcili ve 2 gb ram olan modeli N11 de 499 tl ve bu tablet bencede PIPO marka ile aynı yani pipo M9 pro olmayan model ile neredeyse tıpa tıp aynı..Bu demekki codegen alınır :=)
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.