Şimdi Ara

YENİ! ŞOK MARKET 399 TL IPS EKRAN 9.7 ÇİFT ÇEKİRDEK (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
166
Cevap
6
Favori
22.301
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kim bilir, Akbank direkt gibi uygulamaları uyumsuz olduğu için yūkleyemiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: f@tih

quote:

Orijinalden alıntı: aksa_

Benim tabletin dahili hafızası 500 mb geri kalan 14 cigabayt hafızayı sd kart olarak görüyor.daha sd kart takmadım yanlış anlasilmasin.bu durum olağan midir?

Kendi hafızasını sd kart olarak görüyor.sd takarsanız onu da external olarak görecektir.herşey normal.rahat olun

hocam sende de durum aynı mı?
  • tabletin çekim gücünü gösteren bir resim... ne yapacağımı şaşırmış durumdayım. ttnetin verdiği 2 modemde de denedim sonuç aynı...

YENİ! ŞOK MARKET 399 TL IPS EKRAN 9.7  ÇİFT ÇEKİRDEK
  • aldım denedim wifisi çok kötü yahu bune böyle.

2 oda yandan

laptop çatır çatır nete giriyor,
    cep telefonum samsung ace 2 çatır çatır nete giriyor.

bu tablet wifiye bağlanmıyor bile.

ya alet bozukdu yada çekim gücü düşük aletin.

geri iade ettim bende hemen.

alacaklar bu konuyu göz ardı etmezlerse sevinirim.

onun dışında ekran kalitesi felan oldukça iyiydi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: selmand

aldım denedim wifisi çok kötü yahu bune böyle.

2 oda yandan

Hocam tableti kullandıktan sonra iade edebiliyor muyuz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: leren

quote:

2 oda yandan

aldığım yer geri iade almıyoruz dedi.2 km ötedeki başka bir şok elemanları geri almak zorunda dedi. Bende iade etsem mi etmesem mi kararsızım...wifi si güzel olan bir çin tableti bulmak sanırım oldukça zor...
  • @aksa
    Acer tablet 490 tl hb de. Vodafonetab 250 tl(ama kalmamış)

Eğer codegen almasaydım 100 tl fazla verip acer alırdım.

İade için deneyeceğim ama çok ümitli değilim. 2 gün önce almıştım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • acer in eksileri tek kamera ve tegra 2 işletim sisteminin olması. 32 gb bellekte artısı. işletim sisteminden korkmasam bende düşünürdüm..
  • quote:

quote:

2 oda yandan

benim ev şokun yanında zaten evde denemeden almam dedim =)

onlarda bişey bırak buraya öyle olur dediler bende gittim evde denedim bakdım yan odadan çekmiyor gittim geri verdim.

parasını ödeseydim geri almayacaklardı :))))

Allahdan parasını ödememişim
  • quote:

@aksa
    Acer tablet 490 tl hb de. Vodafonetab 250 tl(ama kalmamış)

Eğer codegen almasaydım 100 tl fazla verip acer alırdım.

İade için deneyeceğim ama çok ümitli değilim. 2 gün önce almıştım.

Hocam satmayı düşünüyorsanız ben alabilirim,pm gönderdim.
  • quote:

geçit için modeminin adresini yaz ve ip adresine 255 e kadar olan bir değer gir.ben 154 girdim.
    ağ örnek 24 olarak kalsın.google dns ler hazır geliyor zaten.istersen open dns ile değiştirebilirsin.
    Bağlana tıklayabilirsin.Şifreni girmeyi unutma bu arada.

Bende öyle bir ayar çıkmıyor... Ne icatmış ya...

IP Ayarlarında gözüken DHCP ye tıklayınca çıkan STATIK seçilecek.

@ayyıldız45
    Evet,bir müddet sonra ana ekranda döndürmeye tepki vermiyor.Açıp kapamak gerekiyor.Yazılımsal olduğunu düşünüyorum.

quote:

quote:

quote:

Benim tabletin dahili hafızası 500 mb geri kalan 14 cigabayt hafızayı sd kart olarak görüyor.daha sd kart takmadım yanlış anlasilmasin.bu durum olağan midir?

Kendi hafızasını sd kart olarak görüyor.sd takarsanız onu da external olarak görecektir.herşey normal.rahat olun

hocam sende de durum aynı mı?

16 GB Zaten 16000 Mb olarak gözükür ve 1024'e böldüğünüzde 15.6GB net kullanım alanı olur.Bunun bir kısmı sistem dosyalarına ayrıldığından 14 GB gözükmesi normaldir.Dahili bellek 1 GB zaten programların kurulması için ayrılmış alandır.Bunda zaten bir sorun yok.1 GB kadar da sistem dosyaları. geri kalan 12 GB ise kullanıcının özel kullanımına sunulan alandır.ortada bu kadar irdelenecek bir durum yok.Tablete tutup da 1000 tane program kurmayacaksak kurduğunuz programlardan sonra kalan 500mb her zaman için yeterli bir alan.Kaldı ki bu alanın yetersiz hafıza vermesi durumunda Link 2SD tarzı programlar ile her zaman bu soruna çözüm bulunabiliyor.

quote:

tabletin çekim gücünü gösteren bir resim... ne yapacağımı şaşırmış durumdayım. ttnetin verdiği 2 modemde de denedim sonuç aynı...

Modem üst katta ve arada iki duvar var ve sonuç üstteki gibi.Şu an kütahya'dayım.Süperonline ADSL.Modem Edimax 150Mp

• Az önce modemden biraz daha uzaklaşıp yan odaya geçtim ve testi tekrarladım.kablosuz iki çubuk çekmesine rağmen sonuç değişmedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: erdemerdem67

quote:

PM ile sormanıza gerek yok.Başlığı takip ediyorum.Yeni cihazınız hayırlı olsun.Umarım elinize sorunsuz olarak ulaşır.

pm bakarmısınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi f@tih -- 8 Şubat 2013; 22:07:59 >
  • quote:

Aynı mesaj iki defa gitti silinebilir.

pm bakarmısınız?
  • Mrb.arkadaşlar bende manisa soma şok magaza sından kutu üzerinde sonradan yapıştırmalı 95 yazan altındada 94 yazan ve kutu içersinden CODEGEN 9,4 Tableti aldım 2 gündür elimden düşmedi kutu içinden hdmi tv baglantı kablosu hariç diğer kablo ların hepsi çıkan tableti 399,tl..bölü altı ay taksitle aldım..Cihaz beş altı saat devamlı açık kaldı sonunda fişe takın ibaresi çıktı ilk takınca fişe kablo girişi yanında beyaz ışık yanıyor sarj tamamen bitince bu ışık sönüyor sarj bitimide gece 00,1 de taktım sabah dolmuştu..Cihaz fena degil kamerası otamatik fokuslu ve 5 megapixsel çok net çekiyor otomatik zomlama yapıyor.Ben sadece netten oyun ve uygulama ve mp3 yükleyemedim.Manisa SOMA şok magazasında ben alırken birkaç adet daha vardı.İlgilenen arkadaşlara tel nosunu veriyorum arasınlar...0530 1499251...CODEGEN....
  • Benim de bugün yolum Alsancak'a düştü.Belki vardır diye Alsancak - Kültür Şok Mağazasına uğrayıp klavyeli kılıf sordum.Varmış bir adet aldım.Mıknatıslı güven verici zarif deri bir kılıf.Ultimix 94 ile tableti ters çevirip kullandığınız takdirde tam uyumlu.Soket ucu altta kalıyor ve yeterli miktarda boşluk (pay) var.Klavyesinden ziyade cihaza koruyucu olması açısından istemiştim.oldukça hoşuma gitti.
    Bu arada teşhirde olmamasına rağmen ellerinde halâ tablet olduğunu söylediler.
    Almak isteyenler teyit için 530 149 92 01 nolu telefondan bilgi alabilirler.
  • teknik servis konusunda rezaletler. 03-02 tarihinde aldım cumaya geliyordu. bataryası sorunluydu. pazartesi gönderdim. 20 günlük tamir süresini beklediler ve yenisi geldi.

1- telefonla ulaşınca bile seviniyorsunuz. karşınızdaki alo derse tableti felan unutursunuz
    2- arıza takip modulü çalışmıyor veya bana özel bişey yaptılar. çünkü ilk hafta takip edebiliyordum ondan sonraki 3 hafta arıza takip modülü tırt.
    3- size özel olarak ilgileniyoruz derlerse sevinmeyin. öyle bişey yok çünkü.

şikayet var a bakarsanız biraz fikir edinebilirsiniz.

sadece bilgi amaçlıdır. teknik servis 20 günden önce bakmıyor "aşırı yoğunlar" sadece benim söylediğim değil genel olarak nete bakarsınız birşeyler bulursunuz.
  • ultimix 95 lerin batarya sorununun yazılımdan kaynaklandığı söylendi yeni güncelleme var sayfalarında bunu yükleyince düzeleceği söyleniyor.
  • MERHABA ARKADAŞLAR BENDE 2 AY ÖNCE ULTIMIX 94 ALDIM ÇOKTA MEMNUNUM. FAKAT SON BİR HAFTADIR TABLETİ AÇTIĞIMDA, AYARLARA GİRDİĞİMDE, MARKETE BAĞLANIP UYGUŞLAMA SİLİP İNDİRMEYE ÇALIŞTIĞIMDA LAUNCHER DURDU HATASI VERİYOR. TAMAM DEMEME RAĞMEN DEVAMLI AYNI UYARI ÇIKIYOR VE TABLETİ RESETLEMEK ZORUNDA KALIYORUM. TEKRAR AÇTIĞIMDA BAHSETTİĞİM YERLERE GİRMEDEN İÇİNDE YÜKLÜ OLAN UYGULAMALARI AÇIYOR VE ÇALIŞTIRIYOR. BU PROBLEMİ YAŞAYAN ARKADAŞLAR VARMI ?. NASIL ÇÖZÜLECEĞİNİ BİLEN ARKADAŞ VARSA YARDIM RİCA. TEŞEKKÜRLER.
  • kusura bakma uzun süredir nikimle girmiyordum. bende de aynı sorunlar mevcut. açıkası uğraşmayı bıraktım.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.