Şimdi Ara

YENİ! ŞOK MARKET 399 TL IPS EKRAN 9.7 ÇİFT ÇEKİRDEK (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
166
Cevap
6
Favori
22.305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben izmirde ultimix94 olanı vardı aldım şu an gayet memnunum içinde yüklü oyunlarda sıkıntı yok flash bağladım hemen açtı oynattı sıkıntı yok özellikle ekran çok hoşuma gitti sitede yazdığı gibi 1280*800 sanırım gayet başarılı otomatik aydınlatma iyi çalışıyor tavsiye ederim şarj konusuna bişey diyemeyeceğim şimdilik
  • quote:

Orijinalden alıntı: apoykalips

ben izmirde ultimix94 olanı vardı aldım şu an gayet memnunum içinde yüklü oyunlarda sıkıntı yok flash bağladım hemen açtı oynattı sıkıntı yok özellikle ekran çok hoşuma gitti sitede yazdığı gibi 1280*800 sanırım gayet başarılı otomatik aydınlatma iyi çalışıyor tavsiye ederim şarj konusuna bişey diyemeyeceğim şimdilik

Usb den sarj oluyor mu hocam? Birde şarjini bitirebilirsen yeniden sarj olma suresini mesak ediyorum.tabii bunların yanında wifi ve ses seviyesi hakkında da bir yorum alabilir miyiz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende mi alsam ki?bi tane kalmis eleman bizimkilere kacirmayin demis.ben gormedim gerci daha.

• bu arada cihaz googleplay de pipo ultimix94 olarak görünüyor usb den bilgisayara bağladım şarj olmuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi apoykalips -- 3 Şubat 2013; 20:25:31 >
  • ula ula...size uydum...bende gidip aldim...ogluma arabada giderken arkada cizgi film falan izleyebilecegi bir tablet ariyordum... burada yazilanlari okuyup yeterlidir dedik aldik... simdi tabletten atiyorum mesaji...hadi bakalim allah utandirmasin...

hatta su klavyeli kiliftan aldim...birde araba koltuguna takilan aparattan aldim...guzel bir kombo oldu gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: zobara

ula ula...size uydum...bende gidip aldim...ogluma arabada giderken arkada cizgi film falan izleyebilecegi bir tablet ariyordum... burada yazilanlari okuyup yeterlidir dedik aldik... simdi tabletten atiyorum mesaji...hadi bakalim allah utandirmasin...

hatta su klavyeli kiliftan aldim...birde araba koltuguna takilan aparattan aldim...guzel bir kombo oldu gibi

bende hemen hemen aynı sebepten aldım gayette güzel hayırlısı umarım sıkıntı olmaz bu arada biçok yerde servisi var codegenin izmirde dahil
  • quote:

Orijinalden alıntı: 35ben35

bende mi alsam ki?bi tane kalmis eleman bizimkilere kacirmayin demis.ben gormedim gerci daha.

al al pişman olamazsın
  • quote:

bu arada cihaz googleplay de pipo ultimix94 olarak görünüyor usb den bilgisayara bağladım şarj olmuyor

Yolculuğu erteleyince iki saat kadar önce dayanamayıp ben de ultimix 94 aldım.Haftalardır inceliyorum.O mu bu mu diye?İncele incele bir yere kadar.Ama gözümü karartıp alınca;iyi ki almışım dedim.Şok'un kampanyası ile bu fiyata bu cihaz tam bir f/p olmuş.Henüz tüm özelliklerini inceleyemedim ama dokunmatik ve ekran parlaklığı çok iyi gözüküyor.Umarım ileride beni mahcup etmez.İnce ve hafif bir cihaz.Kutudan beyaz renk olanı çıktı.%96 şarjı vardı.45 dk kurcalamaya %92 kaldı.Resimlerini çekip daha sonra ayrıntılı incelemek üzere kutusuna kaldırdım.Ses kronik olarak zayıf ama duymaya engel değil.Kulaklıkla daha canlı.Wireless çekimi 2 duvardan 3 çubuk çekiyor,fena sayılmaz.Arka kamerada flash var sanırım.Henüz kullanmadım.kutu içeriği ise; otg kablo,kulaklık,micro usb kablo ve adaptör.Bir de tablet pc çıkıyor kutudan
    Alırken bir hafta iade garantisini sordum.Açılmış ürün olduğu için servis prosedürü sonrası para iadesi yapabiliriz dedi satan arkadaş.Herhangibir arızada birebir ürün değişimi olacağını söyledi ayrıca.Güleryüzlü nazik ve hoşsohbet bir arkadaştı.Sıkılmadan tüm sorularıma içtenlikle cevap verdi.Buca üçkuyular dumlupınar şok mağazasından bonus karta peşin fiyatına 10 taksitle aldım.Şu anda başka kalmadı.
     YENİ! ŞOK MARKET 399 TL IPS EKRAN 9.7  ÇİFT ÇEKİRDEK YENİ! ŞOK MARKET 399 TL IPS EKRAN 9.7  ÇİFT ÇEKİRDEK YENİ! ŞOK MARKET 399 TL IPS EKRAN 9.7  ÇİFT ÇEKİRDEK YENİ! ŞOK MARKET 399 TL IPS EKRAN 9.7  ÇİFT ÇEKİRDEK YENİ! ŞOK MARKET 399 TL IPS EKRAN 9.7  ÇİFT ÇEKİRDEK YENİ! ŞOK MARKET 399 TL IPS EKRAN 9.7  ÇİFT ÇEKİRDEK YENİ! ŞOK MARKET 399 TL IPS EKRAN 9.7  ÇİFT ÇEKİRDEK YENİ! ŞOK MARKET 399 TL IPS EKRAN 9.7  ÇİFT ÇEKİRDEK YENİ! ŞOK MARKET 399 TL IPS EKRAN 9.7  ÇİFT ÇEKİRDEK YENİ! ŞOK MARKET 399 TL IPS EKRAN 9.7  ÇİFT ÇEKİRDEK YENİ! ŞOK MARKET 399 TL IPS EKRAN 9.7  ÇİFT ÇEKİRDEK YENİ! ŞOK MARKET 399 TL IPS EKRAN 9.7  ÇİFT ÇEKİRDEK

• quote:

quote:

ula ula...size uydum...bende gidip aldim...ogluma arabada giderken arkada cizgi film falan izleyebilecegi bir tablet ariyordum... burada yazilanlari okuyup yeterlidir dedik aldik... simdi tabletten atiyorum mesaji...hadi bakalim allah utandirmasin...

bende hemen hemen aynı sebepten aldım gayette güzel hayırlısı umarım sıkıntı olmaz bu arada biçok yerde servisi var codegenin izmirde dahil

İzmir'de servisi olduğunu sanmıyorum.Garanti belgesi içeriğinde maalesef izmir yok.Yanılıyorsam şimdiden özür dilerim.

• quote:

Orijinalden alıntı: f@tih

quote:

quote:

İzmir'de servisi olduğunu sanmıyorum.Garanti belgesi içeriğinde maalesef izmir yok.Yanılıyorsam şimdiden özür dilerim.

bende baktım listede yok lakin bugün şok bölge sorumlusu ile görüştüm bana daha önce 1-2 ay önce bir codegen ürününü servise gönderdiklerini izmirde servis olduğunu söyledi ama teyit edemedim malum pazar heryer kapalı umarım doğrulamaya gerek kalmaz bu arada ekran çözünürlük ve parlaklığı bencede yeterliden daha iyi ayrıca araştır arştır göz kafa yor nereye kadar deyip aldım bende...neyse kullandıkça paylaşım yaparız bu konu başlığını ana konu başlığına çevirsek fena olmaz hani...

• quote:

bende baktım listede yok lakin bugün şok bölge sorumlusu ile görüştüm bana daha önce 1-2 ay önce bir codegen ürününü servise gönderdiklerini izmirde servis olduğunu söyledi ama teyit edemedim malum pazar heryer kapalı umarım doğrulamaya gerek kalmaz bu arada ekran çözünürlük ve parlaklığı bencede yeterliden daha iyi ayrıca araştır arştır göz kafa yor nereye kadar deyip aldım bende...neyse kullandıkça paylaşım yaparız bu konu başlığını ana konu başlığına çevirsek fena olmaz hani...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi f@tih -- 3 Şubat 2013; 23:59:59 >

• Arkadaşlar konuyu kirletmek gibi olmasın da bazı arkadaşlar bu fiyatlarda tablet alıp 1-2 bin liralık tablet performansı bekliyorlar. F/P ürünü olduğunu unutmayın. Paranız yetiyorsa ona göre davranın derim.
  • Avea Jet-Huawei E156G 3G modem Ultimix 94 ile çalıştı

Ad : AVEA
    Apn : internet
    MCC : 286
    MNC: 03

olarak girip menü tuşu ile kaydederek çıkıldığında diğer ayarları ve MMS ayarını otomatik olarak kendiliğinden yapıyor
  • f@tih

antutu ile test yapıp sonuçlarını yazar mısın? 10000 üzerinde ise bulursam ben de alacağım.

sanırım pipo m8 ile aynı cihaz.

http://www.pandawill.com/pipo-m8-dual-core-tablet-pc-94-inch-ips-screen-rk3066-android-41-16gb-dual-camera-bluetooth-hdmi-silver-p70843.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlpErkin -- 4 Şubat 2013; 2:44:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alohaman

f@tih

antutu ile test yapıp sonuçlarını yazar mısın? 10000 üzerinde ise bulursam ben de alacağım.

http://www.pandawill.com/pipo-m8-dual-core-tablet-pc-94-inch-ips-screen-rk3066-android-41-16gb-dual-camera-bluetooth-hdmi-silver-p70843.html

YENİ! ŞOK MARKET 399 TL IPS EKRAN 9.7  ÇİFT ÇEKİRDEK
    Alelacele yaptım 10540 çıktı

• quote:

Orijinalden alıntı: f@tih

quote:

f@tih

YENİ! ŞOK MARKET 399 TL IPS EKRAN 9.7  ÇİFT ÇEKİRDEK
    Alelacele yaptım 10540 çıktı

teşekkür ederim. sabah ola hayr ola :)

• quote:

f@tih

bu linkteki cihaın aynısı evet pil 3200 ma yazıyor codegen sitesinde 7000 ma yazıyor anlayabileceğimiz bir program varmı acaba pil hangisi?

• antutu 10200 puan aldı
  • quote:

quote:

f@tih

bu linkteki cihaın aynısı evet pil 3200 ma yazıyor codegen sitesinde 7000 ma yazıyor anlayabileceğimiz bir program varmı acaba pil hangisi?

Codegen'in pil'i:3.7 V 7000 mA.

Pipo M8'in pil'i :7.4 V 3200 mA.

Bu arada demek ki firmalar aç gözlü olmayınca neredeyse çin fiyat larından satılabildiğini anlamış olduk.Codegen i tebrik etmek lazım.

363 tl çin fiyatı

399.tl+garanti Türkiye fiyatı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ottmn -- 4 Şubat 2013; 11:07:20 >

• Bursa ya ultimix 95 modeli gelmiş sanırım.ne yapsam acaba içinden 9.4 ekran çıkma ihtimali var midir?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.