Şimdi Ara

Yeni Skoda SCALA hakkında genel bilgiler... (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
479
Cevap
11
Favori
64.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sorrento

Bugün trafikte gri rengini gördüm. Daha ufak bir şey sanıyordum görsellerden çıkardığım sonuca göre. Epey heybetli göründü bana. Rapid'den daha şık olduğu aşikar.. Rekabetçi fiyatla satışa sunulursa iş yapar.
    Araç Golf'ten büyük zaten. Canlı 1 kez uzaktan gördüm ben de. Anadolu şehirlerine de gelmiş kiralanan modeller.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OXMOXTOX

https://www.youtube.com/watch?v=LVStR7nT7J4&feature=youtu.be
    Yeni skoda scala incelemesi.
    Nasıl ilk izleniminiz videodan hocam?

Hala almayı düşünüyor musunuz aracı fiyatı uygun olur ise?
  • quote:

Orijinalden alıntı: redmaner

Nasıl ilk izleniminiz videodan hocam?

Hala almayı düşünüyor musunuz aracı fiyatı uygun olur ise?

Alıntıları Göster
    Hocam onceligim kamiq. Kamiq olmazsa scala dusunuyorum. Yani yeni kasa ibizam var. Ibizadan cok memnunum. Bu ibizanin daha genisi gibi duruyor. Bagaji ve arka diz mesafesi cok hosuma gitti. Plazalara gelmesini bekliyorum. Bir de canli canli gormek var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Hocam onceligim kamiq. Kamiq olmazsa scala dusunuyorum. Yani yeni kasa ibizam var. Ibizadan cok memnunum. Bu ibizanin daha genisi gibi duruyor. Bagaji ve arka diz mesafesi cok hosuma gitti. Plazalara gelmesini bekliyorum. Bir de canli canli gormek var.

Alıntıları Göster
    Kesinlikle görmeden almamak lazım.

Ibiza'da güzel araçtır yetiyorsa çok da gerek yok değiştirmeye.
  • quote:

Kesinlikle görmeden almamak lazım.

Ibiza'da güzel araçtır yetiyorsa çok da gerek yok değiştirmeye.

Alıntıları Göster
    Ibizada tek problem bagaj. Iki cocuk var malzeme cok. Yani bagaj icin degerlendiririm. Bu arada 3 yil once daha ibiza cikar cikmaz abime arkadasima bana ayni anda ibiza aldik. Bi bakarsiniz yine aynisi olabilir. Tabi ilk onceligim kamiq.

• quote:

Ibizada tek problem bagaj. Iki cocuk var malzeme cok. Yani bagaj icin degerlendiririm. Bu arada 3 yil once daha ibiza cikar cikmaz abime arkadasima bana ayni anda ibiza aldik. Bi bakarsiniz yine aynisi olabilir. Tabi ilk onceligim kamiq.

Alıntıları Göster
    Allah bağışlasın, çocuklar önemli tabi.

Kamiq için resmi sitedeki formu doldurursanız belki bulunduğunuz ilin bayisindeki lansmana çağırırlar. Galericilerden önce kapmak lazım niyetinizde varsa.
  • quote:

Allah bağışlasın, çocuklar önemli tabi.

Kamiq için resmi sitedeki formu doldurursanız belki bulunduğunuz ilin bayisindeki lansmana çağırırlar. Galericilerden önce kapmak lazım niyetinizde varsa.

Alıntıları Göster
    Tesekkur ederim.Formu doldurdum hocam. Ya yillardir hb arac kullaniyoruz dedik biraz da yuksek olsun kamiq olmazsa scalayi ciddi ciddi dusunuyorum. Cuma fiyatlar aciklaniyor mu kesin?

• quote:

Tesekkur ederim.Formu doldurdum hocam. Ya yillardir hb arac kullaniyoruz dedik biraz da yuksek olsun kamiq olmazsa scalayi ciddi ciddi dusunuyorum. Cuma fiyatlar aciklaniyor mu kesin?

Alıntıları Göster
    Siz benden daha iyi takip ediyorsunuzdur ama benim duyumum 16-17'si açıklanıyorlar
  • quote:

Siz benden daha iyi takip ediyorsunuzdur ama benim duyumum 16-17'si açıklanıyorlar

Alıntıları Göster
    Tesekkur ederim. Herhangi bir duyum veya yeni bir haberde buradan haberlesiriz.

• İstanbul ve Ankara'nın ardından İzmir'de de toplu teslimat başlamış. Artık orada da bol bol görebilirsiniz Skoda Scala'yı

Twitter linki:https://twitter.com/intercity/status/1282711438897946627?s=20

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redmaner -- 14 Temmuz 2020; 14:23:43 >
  • quote:

İstanbul ve Ankara'nın ardından İzmir'de de toplu teslimat başlamış. Artık orada da bol bol görebilirsiniz Skoda Scala'yı

Twitter linki:https://twitter.com/intercity/status/1282711438897946627?s=20
    hocam bize perakende fiyatı lazım :D
  • Bu model konusunda en çok konuşulacak şey (Spaceback'te olduğu gibi) arabanın sınıfı.

Bazı süper bilgili otomobil otoritesi arkadaşlar Scala'nın B sınıfı olduğuna bizi ikna etmeye çalışacaklar. Arabanın içine oturduğunuzda Focus'tan, Leon'dan, BMW 3'ten daha büyük bile olsa bu araba B sınıfı çünkü Polo'yla aynı parçalar kullanılmış..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tatangaburak

hocam bize perakende fiyatı lazım :D

Alıntıları Göster
    Keşke bilsem :)

Az kaldı ama. Özellikle Kamiq'in fiyatları açıklandığında daha rahat tahmin yürüteceğiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AFB8954A9

Bu model konusunda en çok konuşulacak şey (Spaceback'te olduğu gibi) arabanın sınıfı.

Bazı süper bilgili otomobil otoritesi arkadaşlar Scala'nın B sınıfı olduğuna bizi ikna etmeye çalışacaklar. Arabanın içine oturduğunuzda Focus'tan, Leon'dan, BMW 3'ten daha büyük bile olsa bu araba B sınıfı çünkü Polo'yla aynı parçalar kullanılmış..
    Kimin ne dediğine değil de hissettiğimize bakmamız lazım.

Bu araç boyut olarak tartışmasız C sınıfı.

Malzeme kalitesi olarak en iyisi değil belki ama Nissan Pulsar'ın C sınıfı olduğu yerde bu araca da kimse malzeme kalitesi üzerinden B sınıfı dememeli.
  • quote:

Golf'ün Scala'dan çok satacağını tahmin etmek sandığınız kadar çılgın bir tahmin değil haberiniz olsun

Zaten öyle bir iddia sahibi de yok ne forumda ne de Skoda genel merkezinde. Sadece fena olmayan bir pay elde edebilir diyor insanlar. Yıllardır Avrupa'nın en çok satan modeli olan Golf'ü geçmesi mümkün değil.

Bu arada benim çılgın olmayan iddiam da şu olsun: Egea HB'den çok satar Scala. Egea yerli olmasına rağmen.
    Ne alaka tabiki golf scaladan fazla satar :) yanlış okudun sanırım :)

Ben yeni leon yeni golften de scaladan da çok satar dedim ,scala golften çok satar demedim

Scalanın bu tiple egea hb den bile az satması gerek

Aslında egea hb hep göz ardı ediliyor ama b sınıfı fiyatına c sınıfı araç üstelik donanımlarıda güzel makyajlısı da önümüzdeki ay çıkacak , bakalım satışlar nasıl olacak ama skoda ne b sınıfında nede c sınıfında seat etkisi gösteremedi.. ama suvları ,superb ,octavia başarılı

• alfa-x kullanıcısına yanıt
    Skoda Octavia C sınıfı ve fazlasıyla başarılı daha ne olsun :)

Daha önce C HB pazarına bilerek girmemişti Skoda marka olarak. Şu an Scala ile giriyorlar bakalım başarılı olabilecekler mi göreceğiz.

Bu arada Scala'nın tipi Egea'dan bence baya baya daha güzel onu da belirteyim. Zevkler, renkler ile ilgili bu kadar kesin konuşmamalısınız.

(NOT: yanlış okumadım, sizin cümleniz epey düşük ve dil bilgisi kurallarından uzak olmuş. Tekrar baktım ve yine tam neyi kast ettiğiniz anlaşılmıyor)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redmaner -- 14 Temmuz 2020; 18:56:38 >
  • Dizel otomatik uygun fiyatlı olursa satışda başarılı olurlar,200 bin e orta paket olsa fena olmaz,merakla bekliyoruz bakalım.

• Bunlar halen daha bi duyuru yapmadılar. Firmanın sitesinde Kamik midir mamik midir her neyse başka bi aracın tanıtımı yapılıyor. yıl sonuna mı kaldı acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hirikus -- 14 Temmuz 2020; 22:13:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: siyasiyabend

Dizel otomatik uygun fiyatlı olursa satışda başarılı olurlar,200 bin e orta paket olsa fena olmaz,merakla bekliyoruz bakalım.
    Dizel orta paket biraz zor o fiyata

• quote:

Orijinalden alıntı: hirikus

Bunlar halen daha bi duyuru yapmadılar. Firmanın sitesinde Kamik midir mamik midir her neyse başka bi aracın tanıtımı yapılıyor. yıl sonuna mı kaldı acaba
    Kamiq zaten önce olacaktı. Çok uzun süredir belli bu.

Sonrasında Scala gelecek.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.