Şimdi Ara

YENİ SKODA OCTAVIA ANA KONU (809. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.421
Cevap
193
Favori
1.276.662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 807808809810811
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2013 1.6 TDI DSG AMBITION octavia sahibiyim. Araçta fonksiyonel direksiyon var. Swing teyb yerine çıkma bolero taktırmak istiyorum torpido içindeki
    ünite ile beraber. Akabinde bluetooth ve mikrofon tesisatı çektirmek te istiyorum. Daha önce böyle birşey yapan var mı?
    Yardımlarınızı bekliyorum.
  • mebust M kullanıcısına yanıt
    İlginize teşekkür edrim.
    Skoda da anlaşmamızda sorun çıkınca ben de vazgeçtim.
    2.0 TDCİ Ford Kuga aldım.
    Çok memnunum.
    Diesel, otomatik ve SUV.. :)
  • arkadaşlar merhaba
    2014 tdi dsg elegance sahibiyim
    şu an 52000de.
    tüm bakımları yetkili serviste yapıldı.
    ancak son bakımdan bu yana farkettim ki araç uzunyolda d6 d7 kararsızlığı yaşıyor. 100 - 110da gaza az bi dokunuyorum d6 ya çekiyor vitesi. 70 80 ile yokuş aşağı inerken nadiren d6 yı test edip hemen d7ye geçiyor.
    Bu durumu yaşayanlar var mı? son şanzıman güncellemesinde problem mi var acaba?
  • Öncelikle iyi günler dilerim , 2014 Model Skoda Octavia aracım var, son iki gündür sabahları ilk çalıştırmada "motor soğutma suyunu kontrol edin" diye bir uyarı vermektedir, motor kapağını açıp kontrol ettiğimde motor antifriz suyu kapta ki min yazısınında baya altında olduğunu gördüm sormak istediğim soru , 1.6 tdi dizel araç için hangi marka/model antifriz sıvısından ne kadar alıp eklemeliyim ?
  • prozium77 P kullanıcısına yanıt
    ben bununla ilgili paylaşım yapmışımtım şu an aracın kapılarında bunlardan var. ben faydalı olduğunu düşünüyorum kapılar daha tok kapanıyor ve içeri giren yol sesi azaldı.Ama extra arabanın altına ayrı bir ses izolasyonu gerektiğini düşünüyorum.
  • Arkadaşlar merhaba güncel mirrorlink fiyatını bilen varmı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cellistdogu C kullanıcısına yanıt
    Sadece aktivasyona 1300-1500 fiyat çekiyorlar.
  • HyperV H kullanıcısına yanıt
    Aynı uyarıyı alıyorum 2 gündür. 1.2 benzinli aracım. Sorunu çözdünüz mü

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • anonymousilver A kullanıcısına yanıt
    Bu sorun kronik gibi bi şey. Devir daim pompası arızası diye araştırabilirsiniz

• cLk kullanıcısına yanıt
    Kronik derken parça arızasını mı kastettiniz?
    çünkü 2013 model araba ve 3 gündür bu arıza uyarısını alıyorum.

Kullanım kılavuzuna baktığımda soğutma sıvısı seviyesini kontrol edin diyor. akşam buna bakacağım.
  • prozium77 P kullanıcısına yanıt
    Zor olmayacaksa paylaşımınızı tekrar yaparmisiniz veya hangi tarihte yaptığınızı yazar mısınız. Foroğraf paylaşımı olursa çok iyi olur.
    Teşekkürler.

• hakan1636 kullanıcısına yanıt
    Konu ile ilgili farklı bir tespitiniz oldu mu? Veya servis sorgunuz? Ben de yakın zamanda yaptırdım bakim ancak uzun yol yapmadım ve dikkat da etmedim bu durumu.

• anonymousilver A kullanıcısına yanıt
    Kendimi cevaplamış olayım. Anti-freeze seviyesi minimumun altına indiğinden uyarı veriyor. Bir miktar anti-freeze ve ona eşit miktarda saf su koyarak halledebilirsiniz.
  • Levcho L kullanıcısına yanıt
    Servisi aradım. böyle bir şey belirten oldu mu dedim. Olmadı dediler
  • Merhaba,

2017 model 1.6 TDI octavia sahibiyim. araç 12.bin Km de. Soğuk havada kısa mesafede bile fan açıyor. Böyle bir şey başına gelen oldu mu ne yapmalıyım?
  • NeCroMaN N kullanıcısına yanıt
    Fan açma durumu dpf temizleme işlemi ile eşzamanli oluyor çoğunlukta. Genelde de nemli havalarda ve kısa mesafede çalışabiliyor dpf temizleme. Endişe edecek bir durum yok.

• Levcho L kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NeCroMaN

Merhaba,

2017 model 1.6 TDI octavia sahibiyim. araç 12.bin Km de. Soğuk havada kısa mesafede bile fan açıyor. Böyle bir şey başına gelen oldu mu ne yapmalıyım?
    benim aracimda 2015 model ne zamanki shell kullansam bu fan acma olayi bendede sıklasıyor dediginiz soguk havalarda bile aciyor fani. Performans biraz artiyor menzilde biraz dusuyor. Bp de bariz sekilde dusuyor fun acma durumum opet ve petrol ofisi uzun sureli hic denemedim bu yuzden bisey diyecegim

• Beylerrr. Naber nasıl gidiyor octavia lar.

• Herkese merhaba, 2018 1.6TDi 115HP DSG, yarış mavisi cam tavanlı araç alarak bende aranıza katıldım..

Şuana kadar tek sorun, daha öncede okuduğum cam tavandan gelen ses.. Başka bir sıkıntım yok, bundan sonra konunun sıkı takipçisiyim inşallah :)
  • 
Sayfa: önceki 807808809810811
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.