Şimdi Ara

YENİ SKODA OCTAVIA ANA KONU (45. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.421
Cevap
193
Favori
1.276.662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1.2 tsi 36700'den başlayan fiyatlarla diyordu.
  • makyajlı SuperB çok güzel görünüyor ön-arka dizayn olarak...
    ama şu dört kollu direksiyon yokmu içine etmiş...
  • quote:

Orijinalden alıntı: toz-koparan

makyajlı SuperB çok güzel görünüyor ön-arka dizayn olarak...
    ama şu dört kollu direksiyon yokmu içine etmiş...

Yemeyin bunları arkadaşlar o gördüğünüz araç render tamamen kişisel çalışmalardan gelen bir araç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doxx

bugün gazetede reklamını gördüm.

hangi gazete gördünüz acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doxx

bugün gazetede reklamını gördüm.

pardon arkadaşlar düzeltme yapayım. gördüğüm seat toledoymuş.
  • Yeni octavia 1.6 tdi dsg fiyat biraz once elime ulasti arkadaslar elegance 65490 tl ambition 57990 tl dir fiyatlar mukummlel......

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni ozlelikler elegancede bixenon renkli maxi dot ekran far ve stoplar ledli ustelik bolero standart...

• quote:

Orijinalden alıntı: tanertnr

Yeni ozlelikler elegancede bixenon renkli maxi dot ekran far ve stoplar ledli ustelik bolero standart...

Bence gayet iyi. Umarım golf gibi 3 ay sonrasına siparişleri teslim etmezler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oyunbitti -- 5 Nisan 2013; 18:51:33 >
  • Fiyatlar böyle olacakmış.

YENİ SKODA OCTAVIA ANA KONU
  • Kaç aydır bekliyordum yeni octavia için; özellikle 1.4TSI için.Ama dizel-benzinli farkı çok az, sanırım benzinli zor satar bu fiyatlarla.Dizel için uygun ama benzinli pahalı geldi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ashuwa

Fiyatlar böyle olacakmış.

Bunda da golf 7 gibi 1.4 tsi motor bağımsız süspansiyon olacak mı acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: oyunbitti

quote:

Orijinalden alıntı: tanertnr

Yeni ozlelikler elegancede bixenon renkli maxi dot ekran far ve stoplar ledli ustelik bolero standart...

Bence gayet iyi. Umarım golf gibi 3 ay sonrasına siparişleri teslim etmezler

Bayiye bağlı. Aynı soruyu bende sordum Skoda bayiindeki arkadaşa. Hayır dedi, şuan sipariş yok zaten. Araçların yüklü olduğu gemi bugün yada ctesi Türkiyeye geliyormuş. Dağıtımda aksilik çıkmazsa önümüzdeki haftasonuna kadar Trabzona gelecek. İstanbuldaki arkadaşlar daha erken görebilirler tabi.

Fiyatlar Jettaya ve Golfe göre iyi bence. Şöyle ki, bayideki elemanın telefonda bana saydığı donanımların yarısı bile bu iki araçta yok. Superbin Prestij paketi (4 koltuk ısıtma, bolero ekran, jantlar vs.) Octavia eleganceda standart. artık bunun üzerine hangi donanım eklenir bilmiyorum:)

Ama 65.000 lirada az para değil. Superbinde yeni makyajlı kasası süper olmuş. Şeytan girer adamın aklına, ver 8 daha al Superb dersin. Ama tabi birisi otomatik diğeri değil.

Yalnız 2 aydır araç bakıyorum, şöyle bir tespitte bulundum. VW araçlarından son derece soğudum. En boşunda donanım yok, kasa+motor veriyo, az donanım alayım, Comfort olsun dion, üstüne 8-9 koyuyor, yaw almışken highline olsa desen 20 bin daha vericen üstüne. Skodada herşey var, fiyatta uygun ama alırken VW nin kalitesinde, satarken VW kadar iyi değil Hayırlısı haftaya bir gelsin araç görelim bakalım yeni Octavia nasılmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: oyunbitti

quote:

Bunda da golf 7 gibi 1.4 tsi motor bağımsız süspansiyon olacak mı acaba?

1.4 tsi motorda bağımsız süspansiyon olmayacak

• quote:

Eğer liste doğru ise benzinli motorlarda dsg olmsyacak ilk etapta.A5 makyajlı kasada tam tersi idi,dizel ootomatik daha geç gelmişti.

• Arkadaşlar bu sayfada yer alan bol fotoğrafları lütfen alıntılamayın defalarca, herkes olduğu gibi alıntılayınca aynı fotoğraflar tekrar tekrar yer alıyor, sayfa açmak sorun oluyor, kotalı ve mobil internet kullanan arkadaşlara yazık, Ne olur dikkat edelim lütfen.
  • Türkiye de Active modeli satılmayacakmıymış. Bu arada fiyatlar çok ilginç Benzinli - Dizel farkı çok az üstüne Dizel Düz - Dizel Otomatik farkı çok az. Bu arada Ambition - Elegance donanım farkını görebileceğimiz bir kaynak varmı.
  • dizel benzinli fiyat farkının sana az gelmesinin sebebi motor gücünün farklı olmasından kaynaklanmaktadır buda bence iki model arasında normal bir fiyattır araç 140 hp ve torku dizel kadardır. ben skoda sayfasından iletişime geçip mail attığımda beni telefonumdan yaklasık bi 3 4 gün önce aramışlardı octavia nın ithalat çalışmalarının hala devam ettiğini nisan sonu gibi satışa çıkarılabileceğini söylemişlerdi şimdide burda okudum gördüm pazartesinden itibaren gelecek diyorlar neye dayanarak sölüyorsunuz acaba hatta fiyatları bile sunuyorsunuz ? bu arada ilk etaptaki araçlar da sunroof olmayacağını söyledi sunroof lu araçlar haziran sonu gibi denildi telefonda bana söylenen bu ne kadar doğrudur bilemem sadece söylenenleri size sundum bekleyip göreceğiz

• ambiation da kesin sis farı,hız sabitleyici,otomatik klima,jant yoktur çok boş bu fiyata 53750 az bi mebla değil ülkemiz şartlarında.

bu fiyatlara ne araçlar var c sınıfı .
  • 1-1.2 tsi'a donanım ve şanzıman seçeneği sunmayarak, çağın gerisinde kalmış dizel motorlarını fahiş fiyattan müsteriye dayamak amacında olduklarını belli etmişler.

2- Aracın euroncap pole testinde gövde koruma sonucu zayıf (5 üzerinde 2 almış). Benzer fiyatlara satılan jetta'nın hem çok daha dengeli çarpışma testi sonuçları var, hem bağımsız arka süspansiyona sahip.

Üstüne üstlük jetta çok daha zengin bir motor-şanzıman-donanım opsiyonu sunuyor.

Bu şartlarda jetta yerine tercih edilecek bir araç değil.

(Mukayeseyi jetta ile yapmamın sebebi aynı grubun üretimi araçlar olması)
  • quote:

Orijinalden alıntı: vuralkan

Arkadaşlar bu sayfada yer alan bol fotoğrafları lütfen alıntılamayın defalarca, herkes olduğu gibi alıntılayınca aynı fotoğraflar tekrar tekrar yer alıyor, sayfa açmak sorun oluyor, kotalı ve mobil internet kullanan arkadaşlara yazık, Ne olur dikkat edelim lütfen.

Aynen katılıyorum İki kelime yazmak için onlarca resim alıntı yapılır mı? Hemde kaç defa yapılmış Sayfada yorum yerine aynı resimler dönmüş durmuş!!!
  • 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.