Şimdi Ara

Yeni Skoda Octavia (2013) (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
215
Cevap
11
Favori
103.606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hackersun

Opsiyon fiyatlarini kim nerde yayinlamis?

Bir arkadaş resim eklemişti, jpeg olarak kaydetmiştim, bi sn eklemeye çalışayım...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Opsiyon listesi

Elegance;

http://img10.imageshack.us/img10/214/imageauwq.jpg

Ambition;

http://img17.imageshack.us/img17/4049/imageigmc.jpg

• quote:

Orijinalden alıntı: oyunbitti

Opsiyon listesi

Elegance;

http://img10.imageshack.us/img10/214/imageauwq.jpg

Ambition;

http://img17.imageshack.us/img17/4049/imageigmc.jpg

Liste çok faydalı oldu.

• Tesekkurler. Evet Octavia 1.2 TSI benim icin bitmistir.
    Hiz sabitleyici opsiyon bile degil. Ledler de yok. Katlanir ayna yok sensor yok.
    Hic bisey yok.

• hız sabitleyici olmaması kötü olmuş ambitionda
  • quote:

Orijinalden alıntı: hackersun

Tesekkurler. Evet Octavia 1.2 TSI benim icin bitmistir.
    Hiz sabitleyici opsiyon bile degil. Ledler de yok. Katlanir ayna yok sensor yok.
    Hic bisey yok.

Muhtemelen bu liste güncellenecektir. Hız sabitleyicinin olmaması kötü ama opsiyon da mı olmaz?

Bence opsiyona koyarlar onu.

• quote:

Orijinalden alıntı: venom_emin

Evet sesle kontrol özelliğide var telefon tanıtım gibi komutlariı algılıyor

Kardeş elegance da ön koltuk altlarındaki çekmeceler standart mı?

• benim aracımda var muhtemelen standart.
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Garraro

quote:

Evet şuan aracımıza kavuştuk yoğun bir konya yolu trafiğinde alışmak kolay değilmiş öncelikle bunu söylemeliyim :) Aracın kullanımı fevkalede konforlu ses izolasyonu gayet güzel motor sesi 3 bin devirden sonra biraz kabine alınıyo. Motor ve şanzman rüştünü kanıtladığı için herhangi bir yoruma gerek bırakmayacak şekilde çalışıyor. Özellikle dikkatimi çeken şey frenler ve direksiyon oldu elektrohidrolik direksiyon asrın devrimi bence :) aouto start stop biraz hoşuma gitmedi 5 sn bile bekletmeden stop ediyor arbayı. Sürülten ziyade aracın teknolojik özellikleride çok güzel öncelikle bolero hayal kırıklığına uğratmıştı beni ama daha çok vakit geçirince güzel gelmeye başladı gözüme. Cd girişi torpidoya alınmış ancak 6 lımı olup olmadığını satış elemanı bile bilmiyo ankarada teslim edilen ilk araçmış :) maxidot ekran duran araba için çok güzel ancak giden bir araç için sıkıntı çünkü sürekli insanın dikkatini cezbediyo oynayası geliyo insanın. Araç aydınlatması başarılı. Led ve bixenon farlara entegre afs sistemi sorunsuz çalışıyor. Anahtarsız giriş güzel ancak çıkış hoşuma gitmedi uzaklaşınca kitlemiyor. Araçla çok atraksiyon yapamadım ama görenlerin dönüp birdaha baktığı bir araç olmuş ilerleyen zmanlarda resim ve deyenimlerimi aktarmaya çalışacağım. Sorusu olan arkadaşlara bi satış elemanından daha iyi cevap verebilirm oyüzden kafasında soru işareti olan arkadaşlar soru sorabilirler. İyi akşamlar

tekrar hayırlı olsun. tek sorum. yarın bu aracı hangi galeride görüp test edebilirim? ankaradayım ben de. efe de yok. hafta sonu gelin dediler. and oto yu aradım oda hafta sonu dedi. ben nerelere gideyim bilemedim. siz konya yolundaki And dan mı aldınız. orada test sürüşü yapabilirmiyiz. birde hangi renkleri vardı?

ben haziran için sipraiş vericem. çünkü sunroof ve 3 kollu direksiyon olmazsa olmazım gibi duruor. birde şu multimedya ve dokunmatik ekran haziranda çıkacakmış. yanılıosam düzeltin.

tekrar hayırlı olsun, iyi günlerde kazasız belasız kullanmanız dileğiyle.

And otodan aldık evet. Bugün 5-6 araç vardı bakmak için araç var ancak test sürüşü için imkansız diyebilirim. 3 kollu direksiyon yok gelmez sanroof var bolero benim aracımda var haZiran falan değil standart donanım hatta. Saygılar

İnternete yeni octavia bolero yazarsanız araçtaki donanım o. Ek olarak bletooth alınıyor.

• quote:

benim aracımda var muhtemelen standart.
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Garraro

quote:

Evet şuan aracımıza kavuştuk yoğun bir konya yolu trafiğinde alışmak kolay değilmiş öncelikle bunu söylemeliyim :) Aracın kullanımı fevkalede konforlu ses izolasyonu gayet güzel motor sesi 3 bin devirden sonra biraz kabine alınıyo. Motor ve şanzman rüştünü kanıtladığı için herhangi bir yoruma gerek bırakmayacak şekilde çalışıyor. Özellikle dikkatimi çeken şey frenler ve direksiyon oldu elektrohidrolik direksiyon asrın devrimi bence :) aouto start stop biraz hoşuma gitmedi 5 sn bile bekletmeden stop ediyor arbayı. Sürülten ziyade aracın teknolojik özellikleride çok güzel öncelikle bolero hayal kırıklığına uğratmıştı beni ama daha çok vakit geçirince güzel gelmeye başladı gözüme. Cd girişi torpidoya alınmış ancak 6 lımı olup olmadığını satış elemanı bile bilmiyo ankarada teslim edilen ilk araçmış :) maxidot ekran duran araba için çok güzel ancak giden bir araç için sıkıntı çünkü sürekli insanın dikkatini cezbediyo oynayası geliyo insanın. Araç aydınlatması başarılı. Led ve bixenon farlara entegre afs sistemi sorunsuz çalışıyor. Anahtarsız giriş güzel ancak çıkış hoşuma gitmedi uzaklaşınca kitlemiyor. Araçla çok atraksiyon yapamadım ama görenlerin dönüp birdaha baktığı bir araç olmuş ilerleyen zmanlarda resim ve deyenimlerimi aktarmaya çalışacağım. Sorusu olan arkadaşlara bi satış elemanından daha iyi cevap verebilirm oyüzden kafasında soru işareti olan arkadaşlar soru sorabilirler. İyi akşamlar

tekrar hayırlı olsun. tek sorum. yarın bu aracı hangi galeride görüp test edebilirim? ankaradayım ben de. efe de yok. hafta sonu gelin dediler. and oto yu aradım oda hafta sonu dedi. ben nerelere gideyim bilemedim. siz konya yolundaki And dan mı aldınız. orada test sürüşü yapabilirmiyiz. birde hangi renkleri vardı?

ben haziran için sipraiş vericem. çünkü sunroof ve 3 kollu direksiyon olmazsa olmazım gibi duruor. birde şu multimedya ve dokunmatik ekran haziranda çıkacakmış. yanılıosam düzeltin.

tekrar hayırlı olsun, iyi günlerde kazasız belasız kullanmanız dileğiyle.

And otodan aldık evet. Bugün 5-6 araç vardı bakmak için araç var ancak test sürüşü için imkansız diyebilirim. 3 kollu direksiyon yok gelmez sanroof var bolero benim aracımda var haZiran falan değil standart donanım hatta. Saygılar

İnternete yeni octavia bolero yazarsanız araçtaki donanım o. Ek olarak bletooth alınıyor.

Yakıt konusunda bir tespitiniz oldumu şimdiye kadar.

• 2012 1,6 tdı dsg elegance ile 2013 1,6 tdı dsg elegance arasında standart donanım olarak ne farklılıklar var acaba?
  • Bayiden dolu gelicek ambition için fiyat aldım.
    Dolu ambitionlarda,

Ön arka park yardımcıları
    Renkli bilgi ekranı
    Bluetot kontrol direksiyon ve sistem
    17 jant
    Ön sis farları olucakmış.

50000 TL eğer mayıs sonuna kadar gelirse.

Bence çok çok çok fazla.
  • ilk defa sıfır araç alacağım için soruyorum aldığımız fiyata MTV ve sigorta dahilmidir?
  • Merhabalr bugünkü yorumlarım şöyle farkettim ki araçta şerit takip asistanı yok olsun artık nasip değilmiş ancak yorgunluk sensörü var. Viraj tutuşu mükemmel derecede bir bmw 320 ile girmekten hiç bir farkı yok hatta süspansiyınları daha yumuşak aracın. Performansı gayet güzel araç gaza yarıya kadar bastığınızdan itibaren sürekli bir devirlenme isteği içerisinde. Frenleri muhteşem bir iş çıkarıyor 180 km hızdan o kadar yumuşak ve güvenli indi ki bu kadarını ben bile beklemiyordum. Bu akşam kısa bir keyif tuturu attım bir arkadaşımla peş peşe afs mükemmel bir görüş alanı sağlıyor sorf farların o dönüp virajı aydınlatması için yolumu hep virajlı yollar seçtim :) araçta 0a yakın görüş kaybı oluyor. Bixenon farlar gayet ne ve temiz bir görüntü sağlıyor. Arkadaşımın arkasına geçip uzunlarımı yaktığımda hiç gözünü kısmadığını sadece çok yoğun bir ışık geldiğini rahatsız olmadığını söyledi insan hakkına önem veren bir insan olarak bu gayet hoşuma gitti. Bluetooth arayüzü çok kaliteli iphone mu bağladığım da tüm kişilerim senkronize olmuş şarz ve sinyal çubuğumla beraber operatör adım maxidotta yerini almıştı. Boleronun üzerinden araç içi aydınlatmadan tutun araç kilit sesine ordan tutun ayak ışıklandırmasının şiddetine herşey çok kolaylıkla yapılıyor. Yakıt şuan biraz fala 7.3 gibi bir değer var bakalım düşer inşallah 160 km deki bir araba için normal gibi olmadı birdaha sıfırlayıp deneriz malum her binen alıp basmaya çalışıyor. Bu akşamlık bu kadar ilerleyen zamanlarda tekrar paylaşıma devam edeceğim inşallah.

• Cok tesekkurler. Lutfen yorumlarini paylasmaya devam et. Aracin dusuk devirlerdeki performansini merak ediyorum gercekte 1500 devirde max. Tork hissini verebiliyormu. Benim icin rampada dusuk devirle gidermisin lutfen, simdiden tesekkurler.

• Elegance lar cok guzel hsyirli olsun araciniz. Eger 1.2 de Elrgance olsaydi ben de yorumlarimi yaziyor olabilirdim ama kismet degilmis.

• Aldığınız araçta sunroof var mı dediniz?? Web sayfasında Haziran dedikleri başka bir şey o zaman...
  • sunroof malesef temmuz yada ağustos da olacakmış falan filan. yane cevab nekadar lakayıt demi. bana da galeride böyle cevap verdiler dün. yane satış temsilcileri de az çok markayı belli ediyolar?

dediğim gibi araçları dün test etmeye gittim ve tam bir fiyasko. sunum ve mağaza ışıklandırması yerlerde.

bolero ise, bildiğin protez gibi duruor ki, çok itici ve koskoca yapmışlar, 5-6 tane düğmesi var geriye kalan koskoca alan bomboş ve itici. nette seyrettiğimiz gibi o güzel ekranlı sistem yok. bizim gibi gösteriş meraklısı bir ülkeye bu donanımları göndermemek strateji hatası bu adamlar için. bize gösterişi ver canımızı al

jant olayı ise 15 mi 16 mı ne var üstünde ve komik duruor ve aracı hiç iyi göstermior.

1.6 tdi dsg elegance a müşteri oldum, güya her türlü donanımı var üstünde. onlara göre öyle ama bizim asıl istediğimiz, anahtarız giriş ve çalıştırma yok, 3 kollu spor direksiyon yok, ısıtmalı koltuk yok, sunroof yok, yane toyata da bile bunlar var ve fiyatlar uçuk değilken. bu araca 67,700 tl dediler. fiyatları beğenmiştik hesaplı diye ama bu arabalar bu parayı hakedermi bilmiyorum. yorum sizlerin. benim kanaatimce 10 bin tl fazla fiyatları.

birde dikkatimi çeken birşey oldu, diğer arkadaşlarda fikir belirtirlerse bu konuda sevinirim, lastikle çamurluk arasındaki mesafe çok yüksek gibi geldi bana. sanki aracın motorunu çıkarırlarda bi arabadan, araba yükselir ya. onun gibi. sanki araba teakkuz da duruo, fırsatını bulsa kupa yerinden fırlıycak gibi.

renk olarak da capucino beji güzel duruyordu, tabi bu tamamen zevk meselesi, dediğim gibi ışıktan ve sıkış pıkışlıktan dolayı arabayı algılamanız biraz zor. ben beyaz yada gri için gittim ama capucino beji daha bi iyi duruyor.

videolardaki gibi oturaklı, sallı, vahşi, yırtıcı, kınında duramayan, fişek gibi bir araç göreceğiz diye yüksek hayaller ve beklentilerle gitmeyin. araç moralinizi bozabilir. ben 1-2 hafta önce hangi kaporta rengi hangi döşeme rengi diye 1-2 saat geç uyuyabilmiştim. artık rahat rahat uyku çekiyorum

ya mercedes A serisi yada C serisine bakıcam. tahmin edebilirsiniz ki ne marka modellerden vazgeçmişim

bu arada aracı satın alan arkadaşlar bana kızmasınlar. bunlar sadece benim izlenimlerim. yinede belirteyim, dediğim gibi sunroof, 3 kollu direksiyon, o güzel ekranlı ve arayüzlü music sistemi olsaydı vede hazirana gelseydi ben de dün kaporayı verirdim. ama skodanın satış stratejisi ve bu personeliyle bu iş olmaz.

• 67,700 tl fiyatı hangi araç için aldınız hangi opsiyonlar var metalik farkıda var sanırım?
  • 65.490+970(metalik farkı)+1600(anahtarsız çalıştırma)+450(3kollu direksiyon)+950(ısıtmalı ön koltuk)=69.460 tl yapıyor. eğer özellikleri bu ise epey bi indirim yapmışlar. hangi bayi ile görüştünüz acaba?
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.