Şimdi Ara

YENİ SKODA FABİA ANA KONU (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
475
Cevap
29
Favori
45.210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yeniserdar

Arkadaşlar bende fabia kullanıyorum ama zerre kadar bir trim sesi yok arabada. 2016 model 6000 de. Parasına göre çok çok çok iyi bir araba. Beğenmeyenler yarısı kadar daha para verip polo alabilirler

Hocam sizde hangi motor var acaba? Ve olumsuz yonu var mi aracin? Ilk sahibi misiniz 2. El mi aldiniz? Ben de 1 2 gune almayi dusunuyorum da 2016 otomatik 1.2 style 12bin fiyat durumlari ne olsa iyidir ? Cok sordum kusura bakmayin :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yeniserdar

Arkadaşlar bende fabia kullanıyorum ama zerre kadar bir trim sesi yok arabada. 2016 model 6000 de. Parasına göre çok çok çok iyi bir araba. Beğenmeyenler yarısı kadar daha para verip polo alabilirler

hocam 2 senede 6000 km hiç yol yapmamışsın. ben alalı 2 ay oldu ve 6500km deyim. :)

bu kadar zamanda trim sesi gelmemesi gayet normal. daha aracınız baya yeniymiş.
  • Arkadaşlar merhaba tekrar 2016 model skoda fabia 10 bin km style 1.2 tsi dsg arka tampon değişmiş. Fiyat 59500 alınır mı sizce nasıl fiyatı alayım mı ?
  • Hasar kaydı ne kadar görünüyor?10 bin km'deki araç sıfırdır bence alınır sonuçta garantisi var fiyatlar normalde 62 bin civari

• Uzun zamandır Skoda fiyat düşürdü Fabia 73.800 liste fiyatı

• quote:

Orijinalden alıntı: XT660

Hasar kaydı ne kadar görünüyor?10 bin km'deki araç sıfırdır bence alınır sonuçta garantisi var fiyatlar normalde 62 bin civari

Arka tamponda boya ve sol camurlukta lokal boya var serviste yapilmis servis faturasi da elimde 1940 tl. Degisen yok. Aldim bugun sabah alinir diyorsunuz yani hayirlisi olsun umarim. Tesekkurler

• Hocam hayırlı olsun ne kadara aldınız

İzlenimlerinizi paylaşırsanız sevinirim

• fitarih kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim 59500 ama eksper alim satim filan derken 60bin diyeyim ve baska bir konuda yeni yazmistim daha arkadasa yanit olarak ama bir iki gun sonra yine yazarim isterseniz bakabilirsiniz ordan.
    https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?fromMobile=yes&fromZero=yes&m=129673387

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ace01 -- 1 Kasım 2017; 18:40:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ace01

Tesekkur ederim 59500 ama eksper alim satim filan derken 60bin diyeyim ve baska bir konuda yeni yazmistim daha arkadasa yanit olarak ama bir iki gun sonra yine yazarim isterseniz bakabilirsiniz ordan.
    https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?fromMobile=yes&fromZero=yes&m=129673387

Fiyat iyi bence hasar kaydı normal çok yüksek değil hayırlı olsun Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.

• ace01 A kullanıcısına yanıt
    Hocam 1.2 tsı dsg arabam. Kötü yönü sürücü koltuğu çok aşşağı inmiyor. Benimki ambition donanım onun o eksik bu eksik diye saymıyorum ama style donanım çok çpk dolu.

Hasar kaydını çok dert etmeyin yeterki düzgün yapılsın ve airbagler açılmamış olsun

• Arkadaşlar arac bakımı için fiyat alan var mı?
    2. bakım süresi geldiği için yaptırcam araç yaklasık 25000km de 810 tl fiyat söylediler, fiyat çok abartı geldi.
  • arkadaşlar merhaba lar yaklaşık 10 gün önce skoda fabia 1.0 dsg steyl aldım araç ilk çalışırken dizel gibi çalışıyor lastik sesini çok alıyor direksion çok hisli deyil fren çok emniyetli gelmedi bana benim gibi tespitleri olan varsa paylaşırlarsa sevinirim herkeze kolay gelsin
  • Hocam daha once D segmenti bir arac kullanmis olabilir misiniz? B segment küçük şehir araci diye geçer ve kalite açısından C ve D segmentlerinden bir ya da bir kaç tık geridedir.

B segmetinde izolasyon sistemi biraz zayıftır üst segmentlere göre. Direksiyon hisli olmasi gerek hocam alışırsınız yeni almissiniz merak etmeyin. Bildigim kadariyla da ön brenler disk arkalar ise kampana diye biliyorum ama araç ağırlığına gore ayarlanmis hocam yani cok mukemmel degil belki ama tam yetecek şekilde ayarlanmış. Siz yine de bi frenleri kontrol ettirin içinize sinsin, belki kampanyalar bitmiş olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amasseia -- 26 Şubat 2018; 0:6:23 >
  • suat özseven S kullanıcısına yanıt
    Özellikle frenler mükemmel ilk dokunuşta sanki tutmuyor gibi geliyor fren kademeli ama iş ciddiye binince görevini fazlasıyla yerine getiriyor bizzat 2-3 tehlike yaşadım beni şaşırttı daha önce Clio 3 vardı onda ilk dokunuşta çabuk tutuyor sonrası aynı şekilde güçlü tutmuyordu birde abs çok fazla devreye giriyordu Fabia'da böyle bir şey yok..ilk çalıştırmada 3 silindirli 1.0 tsi motorlar gürültülü çalışıyor (Kardeşim 2017'de sıfır aldığı 1.0 Tsi Audi A3'de ilk çalıştırmada sesten rahatsız olduklarını söylemişlerdi) bu konuda bir çok şikayet duydum bu konuda haklisiniz..ses olayı var ama rakiplerine göre gayet iyi bence..çok rahatsız edici değil..direksiyon hassasiyeti belli hızda sertleşmediği için mi rahatsız oldunuz?

• amasseia kullanıcısına yanıt
    Ön ve Arka disk hocam

• Arkadaşlar merhaba, 2009 model 1.2 70 bg htp motor bir araba buldum almayı düşünüyorum 32 diyor 30 alınabilir, sorum şu araba 101000 de km orjinalmi bilmem, direksiyondan şüphelendim direksiyon 100000 km bu kadar aşınırmı çünkğ ben 180000 km az aşınan fabia lar gördüm bu yüzden km den şüphelendim resimlerini ekledim yardımcı olurmusunuz

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-muhendisten-tuplu-temiz-skoda-fabia-classic-plus-70hp-579019172/detay

YENİ SKODA FABİA ANA KONU

• Öncelikle iyi akşamlar Skoda Fabia 1.6 dizel araç sahibiyim aracım 2011 model ve 90 bin km’de 2 gün önce park ederken garip bir ses dikkatimi çekti ve sesin turbodan geldiğini düşündüm bugün de özel bir servise götürdüm ve usta bana turbonun içinden mekanik bir sesin geldiğini ve arızalı olduğunu söyledi kullanıma bağlı olmadığını ve bu arızayı 250-300 bin km’lerde yaptığını bu km’de yapmaması gerektiğini söyledi sebebini sorduğumda ise adi yağ kullanılmış olabileceğini söyledi(aracım en başından beri komple yetkili servis bakımlı ve şimdiye kadar motoruna anahtar değmedi) ya da bir üretim hatası olabileceğini söyledi size soracağım sorular şunlar bundan sonra nasıl bir yol izlemeliyim? yetkili servise bu arızayla ilgili herhangi bir yaptırımım olur mu? teşekkürler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arabanın sıfırı olmuş 120 bin tl.İnternette hala adamlar 60-65 bine 2015-2016 modelleri satıyorlar.50 ye de düşürseniz almayacak adam yine almaz.Ne enayiler var yahu..

• Selamlar, 2016 aracımızın 60bin bakımına az kaldı. Yakın zamanda servislerden fiyat alan var mı 60bin bakımı için? Veya İstanbul'da özel servis tavsiyesi?
  • 2016 model aracımı (benzinli) 2. yıl bakımını geçen hafta Adana Aykan Skoda servisinde yaptırdım. ekstradan bu bakımda bujiler değişti. 1470 tl fatura kesildi.

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.