Şimdi Ara

Yeni sitem nasıl olmuş?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu "Yeni sitem nasıl olmuş?" başlıklı mesajlar da arttı son günlerde. Ben de modaya uyayım bari.
    Yeni sitem nasıl olmuş?
    www.dehliz.com
    Eleştiri ve önerilerinize açığım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selvir -- 13 Temmuz 2006; 12:25:11 >

• Resul kardeş.. güzel olmuş
    sağ tıklatmama olayı biraz sıktı beni ( nasıl yapıldığını incelemek bazında yani.. )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wk -- 12 Kasım 2004, 11:57:05 >
  • Güzel olmuş...
  • Teşekkürler arkadaşlar.
    Sağ tıklama olayına aslında kızarım ama koymam gerekti. Çünkü normalde raflarda halen satılan kitapların tam metinleri sitede var. Bunların kopyalanmasını istemedim. Millet kitaplara göz atabilsin ama beğenen satın alsın
  • Yine de web tasarımından anlayan arkadaşlar biraz kurcalarlarsa kitapları kopyalayabilirler
  • Yan taraflar biraz aşmış eklediğin kodları biraz küçül maillist falan küçült düzelt oraları
    ama görünüş olarak güzel tasarlanmış
  • Öncelikle grafik uyumu ve grafikler harika tebrik ederim...
  • Ufak bir sorun Mozilla- Firefox ile girdiğinde siteye heryerini kopyalayabiliyorum sağ tıklatamama gibi bir derdim yok:) buna dikkat et istersen.. uyarı olarak söledim bunları tamam? siten güzel olmuş :)
  • güzel
  • quote:

Orjinalden alıntı: necrozan™®

Yan taraflar biraz aşmış eklediğin kodları biraz küçül maillist falan küçült düzelt oraları
    ama görünüş olarak güzel tasarlanmış

maillist biraz daha küçüldü. uyarın için teşekkürler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ZekininYeri

Ufak bir sorun Mozilla- Firefox ile girdiğinde siteye heryerini kopyalayabiliyorum sağ tıklatamama gibi bir derdim yok:) buna dikkat et istersen.. uyarı olarak söledim bunları tamam? siten güzel olmuş :)

Web siteme girenlerin % 1 'i internet explorer dışında tarayıcı kullanıyor. Onlar da kopyalasın artık, napalım.
    Bu arada scriptlerle cebelleşirken bu forundaki arkadaşlardan da ufak tefek yardımlar aldım. Hepsine teşekkür ederim.
  • Bende yardım edebildiysem teşekkürler
    Siteni bakıyorum maiillist küçülmüşde..
    desi şu;

bak şimdi sol taraftaki yazılar o bloğu bozuyo yazıları satırları falan
    küçült
    idefixe aram falan varya düzelt bir daha bakayım
  • quote:

Orjinalden alıntı: necrozan™®

Bende yardım edebildiysem teşekkürler
    Siteni bakıyorum maiillist küçülmüşde..
    desi şu;

bak şimdi sol taraftaki yazılar o bloğu bozuyo yazıları satırları falan
    küçült
    idefixe aram falan varya düzelt bir daha bakayım

dediğini tam olarak annamadım ama bak bakalım dediğne benzer bi değişiklik olmuş mu?
    ayrıca bu maillisti daha az göze çarpan bir yere koyacağım akşama. şimdi işe gidiyorum. bize bayram yok
  • Ya arkadaşlar lütfen site tanıtımlarımızı ' Web Magazine ' bölümünde yapalım.

Forum kurallarına aykırı !!!!!
  • ilk bakışta sitenin hatlarına fontun uymadığını farkettim.
    ama güzel
  • quote:

Orjinalden alıntı: Pahjcp

Ya arkadaşlar lütfen site tanıtımlarımızı ' Web Magazine ' bölümünde yapalım.

Forum kurallarına aykırı !!!!!

Bu site tanıtımı değil ki iyice oku eksikleri soruyo falan
    Eğer aykırıysa sen fazlasıyla aykırı davranmışdındır
  • Hoş olmus..Tebrikler..

Reklamlarda cerceve gibi Table gibi bişler kullanda daha derli toplu dursun..Mesala siyah cerceve
  • Hepinize tekrar teşekkürler. "Yeni sitem nası olmuş" başlıklı mesajlara kızardım önceden. Sırf reklam için yapıldığını ve bu bölümde yapılmaması gerektiğini düşünürdüm. Böyle bir başlık açılması bence kötü bişi diilmiş. Çünkü yaşıyorum ve görüyorum ki eleştiriler sayesinde WEB TASARIM ufkum genişliyor. Hatalarım düzeliyor. Kendime çeki-düzen verebiliyorum.

Şu ana kadar gelen eleştirilerde, en çok korktuğum konuya kimseye değinmedi. Grafiklerin/resimlerin çok olması siteyi gezerken bilgisayarınızı kasıyor mu? Yoksa hepiniz adsl'ci misiniz?
    En korktuğum konu, 56K ile bağlanan birinin, resimlerin/yüklemelerin çok olması nedeniyle kızıp siteyi terk etmesi. Sizce sayfaların yüklenme süresi çok mu fazla? Yoksa idare eder mi?
  • Ben 256 ADSL kullanıorum.Gayet iyi acıldı.Siteyi Frontpage ile yaptıgında Sağ alt kısımda hangi modem ile nekadar sürede acılacağı tahminen yazar..
  • frontpage ve notepad kullanıyorum. dediğin gibi sağ alt köşede yazdığını biliyorum. bazı sayfalarda 56K için 120 saniye filan yazıyo da ondan sordum. adsl'lerde sorun olmaz da 56 lar zorlanacak galiba.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.