Şimdi Ara

Yeni sistem ve eşit ağırlık fen dersi(Rez alın)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
744
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar yeni sitemde sizce eşit ağırlıkçılar fen çözecek mi herkesden fikrini bekliyorum belli olduktan sonra kimler doğru bilmiş editleyecem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Çözmeyecek
  • Eşit ağirlik fen çözmezse tmdeki bölümler rahatlar.

( mflere yallahhhh)

• Bence yeni sınavın tm lere pozitif etkisi olacak, tm ilk 15k da bulunan mf sayısı göze battı sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi paptes -- 2 Ekim 2017; 21:04:16 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Feni bırak, sosyal çözmeyecek diyenler var. Ne yapacaklar 2 dersle mi yerleştirecekler milleti?
  • Up

• BlackEagle14 kullanıcısına yanıt
    Hocam edebiyat ve özellikle ileri matematik denilen lysnmat ve geometri belirleyecek. Eğr 60 soru olursa ileri matematikten 40 yapan ankara hukuk bile rahat yazabilecek sayısallar giremezse. Tmlet bu yıl çok rahat olacak sistem limitin yaptiği paylaşimdaki gibi olursa. Matematik ve geometri yapan uçacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: NasyonalSosyalist

Hocam edebiyat ve özellikle ileri matematik denilen lysnmat ve geometri belirleyecek. Eğr 60 soru olursa ileri matematikten 40 yapan ankara hukuk bile rahat yazabilecek sayısallar giremezse. Tmlet bu yıl çok rahat olacak sistem limitin yaptiği paylaşimdaki gibi olursa. Matematik ve geometri yapan uçacak.

Ben matematik yüzünden mezuna kalmıştım. Şimdi full mat kasıyorum çok işime yarar böyle olursa.
  • tm sosyal ve fen çözmeyecek. 1. sınavda ortak olan temel türkçe-mat, 2. sınavda da edebiyat,coğrafya ve ileri matematik çözecek.
  • Mike Toreno M kullanıcısına yanıt
    Hocam internette böyle söyleniyor fena olmaz böyle olursa ama bence sosyal olur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ryanfl R kullanıcısına yanıt
    herkes alanı üzerinden sınava girecek, tm türkçe mat, mf mat fen. sosyali sadece sözel çözecek hocam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.