Şimdi Ara

[ 2019 ARALIK ] GÜNCEL SİSTEM TOPLAMA REHBERİ ANA KONU * [ Paranızı Çöpe Atmayın !!! ] (76. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.063
Cevap
101
Favori
149.988
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: adsense054

quote:

Orijinalden alıntı: The Man in the Suit

molex dönüştürücü alacaksın.

http://urun.n11.com/kablolar/akasa-6-pin-pci-e-guc-donusturucu-kablo-P111022758?cid=604001&gclid=CODgmoTxic4CFRSeGwodoJ8JwA&gclsrc=aw.ds

peki bu ürün normal bilgisayarcılarda da satılır mı?şu anda dediğm gibi ekran kartımı pc tanımıyor driverlerini kurduğum halde.Bunu da taktıktan sonra pc ekran kartını tanır mı?

o iki girişi doldurmazsan çalışmaz zaten kart. bilgisayarcılarda olması lazım.

Nasıl sen prizi takmadan televizyonu çalıştıramıyorsun aynı mantık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Man in the Suit -- 23 Temmuz 2016; 18:24:42 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: adsense054

quote:

http://urun.n11.com/kablolar/akasa-6-pin-pci-e-guc-donusturucu-kablo-P111022758?cid=604001&gclid=CODgmoTxic4CFRSeGwodoJ8JwA&gclsrc=aw.ds

peki bu ürün normal bilgisayarcılarda da satılır mı?şu anda dediğm gibi ekran kartımı pc tanımıyor driverlerini kurduğum halde.Bunu da taktıktan sonra pc ekran kartını tanır mı?

o iki girişi doldurmazsan alışmaz zaten kart. bilgisayarcılarda olması lazım.

Nasıl sen prizi takmadan televizyonu çalıştıramıyorsun aynı mantık.

eyvallah hocam dün geceden beri 2 kere format atıp sistem kurudm bilgisayara :) şimdi gidip bakayım var mı diye inşallah vardır

• ekran kartı sıfır olarak kutulu alındıysa içinde olabilir. yeni nesil tüm kartlardan çıkıyor o dönüştürücü.
  • bewusst kullanıcısına yanıt
    Keşke parayı işlemci değil de ekran kartına yatirsaydiniz. 6500/6600/k yeterli. MSI z170a g3/5 güzel kartlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

ekran kartı kutusundan çıkması lazım.

hocam dediğin kabloyu aldım işime yaradı verdiğin bilgiler için teşekürler...

• Hocam zaten daha işlemciyi almadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • [ 2019 ARALIK ] GÜNCEL SİSTEM TOPLAMA REHBERİ ANA KONU * [ Paranızı Çöpe Atmayın !!! ]
    2500 tl küsür bütcem var arkadaşlar resimdeki sistemi toplamayı düşünüyorum ne diyosunuz eksiklerim vamrı uyumluluk sorunu varmıdır önerebileceğiniz daha farklı bir sistem varmı?
  • merhaba arkadaslar mevcut sistemim imzam bulunmaktadır donanım güncellmesi yapmak gerekirse hanginden baslamalıyım mevcut batilfield 1 geliyor sizce ne yapabilirim
  • Sektör içindeyim. Bana da faydası dokunabilir emek verilmiş.
    Lakin lütfen unutmayın. Toplama pc daha ucuza geldiği için yapılmaz. Ne kadar ekmek o kadar köfte mantığı burada devreye giriyor.

• Merhaba hazırladğım bu sistemle ilgili yorumlarınızı ve önerilerinizi alabilir miyim arkadaşlar?

[ 2019 ARALIK ] GÜNCEL SİSTEM TOPLAMA REHBERİ ANA KONU * [ Paranızı Çöpe Atmayın !!! ]
  • arkadaşlar elimde böyle bi eski sistem var 6 sene önce toplamıştım galiba ikinci elde fiyatı ne olur fikri olan varmı. yeri burasımı bilmiyorum ama yazıyım dedim

PSU: 850W
    Anakart: ASUS M4A89GTD PRO\USB3
    RAM: CORSAİR 2*2GB 1333 MHZ RAM
    Ekran Kartı: MSI GTX 570
    CPU: AMD PHENOM X6 1075T 3.0GHZ
  • Arkadaşlar Yeni nesil Oyunları cs go,rainbow six siege,gta 5,nba2k16,pes-fifa serileri ve piyasadaki en yeni Oyunları kasmadan donmadan max seviyelerde özellikle cs go fps 100 :) oynayabileceğim bir sistem istiyorum.bütçem max 3000 civarındadır fazla anlamam açıkcası bu toplama işinden işin ehli arkadaşların yardımlarını esirgememelilerini rica ediyorum.

• DH | equ* kullanıcısına yanıt
    http://i.hizliresim.com/PQW145.jpg bu sistem oyun için iyimi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: bacengo

http://i.hizliresim.com/PQW145.jpg bu sistem oyun için iyimi ?

Son zamanlarda donanımlara pek hakim değilim,bayağı uzaklaştım bu bölümlerden.Başka arkadaşlar yardımcı olacaklardır.Yalnız fiyat bana çok pahalı geldi.6.5bin tl ye 1070-i5 işlemci ve 21.5'' ekran
  • sabit konu
    değiştirildiği tarih, 25 Ağustos 2014
  • 1000 TL altına office programlarını ve interneti hızlı bir şekilde kullanabileceğim sistem tavsiyeniz var mı...
  • Ortalama 2500-2800 civarı tavsiye edeceğim AMD-ATI sistem. Bu sistemi Intel-Nvidia ikilisi kullanarak da yapılabilir fakat 1000 tl bir fark ortaya çıkacaktır.

[ 2019 ARALIK ] GÜNCEL SİSTEM TOPLAMA REHBERİ ANA KONU * [ Paranızı Çöpe Atmayın !!! ]
  • Merhaba arkadaşlar sistemim bu

anakart:gigabyte 990XA

işlemci :AMD FX6100

Ekran kartı:ASUS GTX560 DirectCU II TOP

Ram : Corsair (2x4GB)Vengaence 1600MHz CL9

Kasa :Coolar Master 690 II +80 650w

Şimdi ben bu sisteme ekran karti almak istiyorum düşündüğüm kart gtx780 bu sisteme bu kart sıkıntı yaratirmi eğer yaratır derseniz bana tavsiye olarak nvidia gtx 600 serisinden baslayan hangi karti tavsiye edersiniz.
  • extrabator E kullanıcısına yanıt
    Bende işlemci Fx6300 ile Gtx760 directcu ii kullanıyorum. Hiç bir problem yok. Senin soruna gelince Gtx780 çok güçlü bir kart 6100 ile tam randıman alınamayabilir. Ya işlemciyi güncelle ya da Gtx760 ekran kartını al. İkinci elde çok iyi parçalar var onlara da bak.
  • Cevabın için tesekkur ederim gtx970 ekran karti ve fx8370 islemci aldim ikinci el şimdi çok daha iyi oldu.
  • 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.