Şimdi Ara

Yeni sistem topladım eksiklerimi söyler misiniz (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: pesimist27

quote:

Orijinalden alıntı: youngeagle_3

Rakiplerine göre en ucuz fiyatlısı bu. Yazma/okuma hızı da çok yüksek.
    Kasada olmaz. Ayrı alacaksın.

PIONEER DVD±RW Double Layer

peki kardeş ssd senin dediğini yazdım. ama bu ''PIONEER DVR-S19LBK 24X'' yorumlara baktım herkes çok sesli çalışıyor diyor bide bunlar bide bunlar cd de okur deil mi

Şimdi şöyle söyleyim. Herkesin kullanım amacı farklıdır tabiki ama yorumların tamamını okuduysan eğer 1-2 kişi dışında şikayetçi olan yok. Sesli olmasının sebebini de yazmışlar. Hızlı yazmasından dolayı. Ayrıca her dvd de yapmıyormuş. Çok sık kullanmayacağın birşey ise yüksek fiyatlı almanın manası yok. Şahsen benim dvd toz bağladı nerdeyse kullanmaya kullanmaya :))) Tabiri caizse 40 yılda bir kullanıyorum. DVD ler CD leri okur.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: pesimist27

quote:

Rakiplerine göre en ucuz fiyatlısı bu. Yazma/okuma hızı da çok yüksek.
    Kasada olmaz. Ayrı alacaksın.

PIONEER DVD±RW Double Layer

peki kardeş ssd senin dediğini yazdım. ama bu ''PIONEER DVR-S19LBK 24X'' yorumlara baktım herkes çok sesli çalışıyor diyor bide bunlar bide bunlar cd de okur deil mi

Şimdi şöyle söyleyim. Herkesin kullanım amacı farklıdır tabiki ama yorumların tamamını okuduysan eğer 1-2 kişi dışında şikayetçi olan yok. Sesli olmasının sebebini de yazmışlar. Hızlı yazmasından dolayı. Ayrıca her dvd de yapmıyormuş. Çok sık kullanmayacağın birşey ise yüksek fiyatlı almanın manası yok. Şahsen benim dvd toz bağladı nerdeyse kullanmaya kullanmaya :))) Tabiri caizse 40 yılda bir kullanıyorum. DVD ler CD leri okur.

ben hep öyle dvd kopyalayan biri felan deilim çok kullanmam arada işte oyun felan yüklersem aslında onlarıda indiriyorm
  • Yani aynı ben işte. Cd ciden oyun alma devri kalmadı artık nerdeyse. Artık hemen hemen herkes kendisi indiriyor torrent sitelerinden. dvd yi kullanmıyoruz bile eğer sürekli kopyalama işinle uğraşmıyorsak.
  • quote:

Yani aynı ben işte. Cd ciden oyun alma devri kalmadı artık nerdeyse. Artık hemen hemen herkes kendisi indiriyor torrent sitelerinden. dvd yi kullanmıyoruz bile eğer sürekli kopyalama işinle uğraşmıyorsak.

aynen neyse kardeş herşey bu kadar herşey için çok teşekkür ederim epey bi param gidecek bunlar için ama değecek tam bi oyun canavarıyım :)
  • Şimdiden hayırlı olsun o zaman. Monitörü unutma ama. hdmi çıkışlı al :)
  • hangi amaçla ve bütçeyi belirtirsen daha güzel bir şeyler yazar arkadaşlar
  • quote:

Şimdiden hayırlı olsun o zaman. Monitörü unutma ama. hdmi çıkışlı al :)

peki :)
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.