Şimdi Ara

## Yeni Sistem Topladım Ama Kasıyor Diyenlere!? ## [İlacınız burada]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
1
Favori
145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Konu tamamen herkesin faydalanması amacıyla açılmıştır. Lafı uzatmadan başımdan geçenleri anlatayım.

5 sene önce sıfır zamanının üstünde bir pc topladım pc deli gibi kasıyordu. aldığım gün vatanbilgisayara geri götürdüm. 3 gün onlarda kaldı, çeşitli testler yaptılar birşey bulamadık dediler geri aldım. 5 sene öyle kullandım. derken çağa ayak uyduralum dedim ve ssd aldım. enteresan bir şekilde bilgisayarın kasması donması durdu. meğerse hdd de badsector vs yokmuş ama hdtunede benchmark testinde çakılıyordu!!! kimin aklına gelirdi ki hdtunede , hd sentinel de %100 sağlıklı çıkan hdd'nin sorunlu olduğu?!

o gün bu gündür 2. el hdd aldığım zaman istediğim tek test hd tune benchmark testi olmuştur. herkese de tavsiye ediyorum. yine arkadaşımın saçma bir şekilde kasan laptopunda %100 disk sağlığı veren testleri kenarı koyup hdtune benchmark yaptım ve hiç stabil olmayan bir grafik aldık ona da aynı tavsiyede bulundum.

aynısı laptopta başıma geldi. pc yıllarca kastı. derken aklıma hdtune benchmark yapmak geldi ve o da testlerde çakılıyordu hiç stabil bir grafiği yoktu. ssd ile değiştirdim ve o da düzeldi.

çok kısa anlattım burada destan yazabilirdim. arkadaşlara tavsiyem hdtune programında badsector aramasınlar. direk benchmark testini yapsınlar. çizgisel ve stabil bir grafik yoksa derhal hdd değiştirsinler. illa ssd almanız gerekmez sağlam bir hdd alın yeter. sonucuna inanamayacaksınız. saygılar.

sağlam hdd: ## Yeni Sistem Topladım Ama Kasıyor Diyenlere!? ## [İlacınız burada]

bozuk hdd: ## Yeni Sistem Topladım Ama Kasıyor Diyenlere!? ## [İlacınız burada]

program:https://www.hdtune.com/files/hdtunepro_570_trial.exe

kullanımı: kurduktan sonra benchmark semkesinde sadece starta basmak ve sonucu görmek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Panamalı Hasta -- 15 Mart 2019; 17:49:42 >

• Teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.