Şimdi Ara

yeni sistem topladım 1600TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Ram ; 8 GB corsair 1600mhz
    Ekran kartı ; MSI GTX 1050ti 4GB DX12
    Windows 10 64 bit
    Anakart ; MSI 970A G43
    500GB harddisk 120GBSSD

Özelliklerim nasıldır ? Sadece RAinbow 6 Siege ve pubg oynamak için topladım.

• bu sistem yeterli mi bu 2 oyun için. Zaten bu 2 oyunu çalıştırırsa piyasadaki birçok oyunu da çalıştırır. Kasa ve psu da lazım onlarıda ekleyince 1.800 olur fiyat en kötü. birde ekran lazım tabi. 2000 in üstüne çıkıyor ben yine alamıyorum. Benim bütçemi aşıyor.
  • topladinmi kasayı 2.elmi aldin. 30 fps konti diyorum sisteme. toplamadiysan alma fx4300 hali hazirda vardiysa bilmiyorum 6300 de iyi ben kullaniyorum gtx 650 boost ile gta 5 de 40 50 fps hing de .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sergenakman -- 26 Şubat 2018; 17:14:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Devilsbutcher kullanıcısına yanıt
    kasa ve ekranım var zaten :d
  • sergenakman S kullanıcısına yanıt
    2. el aldım hocam. eskı pc yı bılgısayarcıya tamır ıcın goturmustum bunu tavsıye ettı aldım
  • Git pentium g4600 sisitem kur daha hayırlı olır senin için

Yazık olmuş paranıza iade sansın varsa iade et derin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asko56 -- 26 Şubat 2018; 23:26:48 >
  • 1600 papel çöpe nasıl atılır olmuş

• Rogue Agent kullanıcısına yanıt
    niye oyle dıyosun ya kotumukı sıstem ?
  • asko56 kullanıcısına yanıt
    işlemci için mi söyluyorsun bunu yoksa genel olarak gercekten kotu bır sıstem mı
  • ölü soket , aynı zamanda 4100 da yeterli kalır mı bilmiyorum

• eskımı o kadar :( aslında su an yetıyor grafıgım vs ıyı
  • Weezy10uR kullanıcısına yanıt
    Evet hocam amd deki en kötü seri fx serisi keske buraya konu açsaydınız iyi olurdı iade etme sansın varsa et yoksa geçmiş olsun

pekı ıslemcı dısında hersey ıyımı ? işlemcıyı yenılesem ne dersın veya onerın nedır bu sısteme uygun bır ıslemcı
  • anakartın cok iyi işlemci 4 çekirdek zararı olmaz. dual channel için 4 ram takmak gerekiyo o anakarta bildigim kadarıyla. sanmam sorun olcagını. black editon işlemcin var. 4,1 4,2 de over drive turboya alıyor. 8120 alırsın ucuz bunlar bulursan 8 cekirdek. gtx 1050 ti var 700 800 lira 2. eli anakart 200 işlemci 100 de ram 250 200 ssd 100 150 hd 100 de aşagı yukarı kargosu ıvırı zıvırı. 1500 e gelcekti. cafede adam emek vermiş. alsın tabi. sistemin çok iyi içinde kalmasın bişi. bide aldıgın parçaların çalışıp calışmacagı meçhuldü.hem msi işlemciyi çok ısıtmıyor am3+ yönünde benm kart garantiye gitmişti aynısını bulamamışlar.asus aldıydım. ramleride 900 eçek 1866 da çalışsın.
  • Weezy10uR kullanıcısına yanıt
    işlemci anakart ram güncel şartlar geregi eski para edicek parçalar degil
  • sergenakman S kullanıcısına yanıt
    vala ıcıme bıraz su serptin. yorumlara baksana paramı cope attım sandım :(
    2 -3 sene gotursun kafi ne dıyelım :)
  • Yeni sistem güncelleme ;
    Ryzen 7 5600x
    16gb 3200mhz ram
    White kasa
    850w power

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.