Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Yeni sistem siparişi verdim monitör hakkında fikir bekliyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Batu.. Daha Az
1 Kayıtlı Üye
5
Cevap
0
Favori
162
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Sistem Tavsiyeleri >> Yeni sistem siparişi verdim monitör hakkında fikir bekliyorum.
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    33 Mesaj

Bu sistemin siparişini sabah verdim.Bu monitörü almayı düşünüyorum.Bir fikir verirseniz sevinirim.

https://www.hepsiburada.com/acer-nitro-vg220qbmiix-21-5-75hz-1ms-hdmi-analog-freesync-full-hd-ips-monitor-pm-HB00000IH0NA

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |

• Yarbay
    12326 Mesaj
    monitörü 24" bak, iki adet ram al, tek kanalda performans alınmıyor.
    |
    |
    24 inç bana çok büyük geliyor tercih meselesi o konu.Monitörün kalitesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

|
    |
  • Yarbay
    6333 Mesaj

Ayni ozelliklere sahip kesinlikle degil, acer-nitro-vg220qbmiix IPS panele sahip Viewsonic ise TN panele sahip. IPS panelin gecikme sureleri reklaminin yapildigi kadar iyi olmayacaktir kesinlikle ama sizi memnun eder diye dusunuyorum, tercih edilebiir. Google'da model adi aratarak incelemelerini izlemenizi-okumanizi oneririm monitor seciminde cok kistas var, sizin dusunceleriniz onemli o yuzden.
    |
    |
    JoeChrisMorris kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    MSI B450 Gaming Pro Carbon AC - Ryzen 5 2600X w/Be Quiet! Pure Rock - 2 x 8GB 3000Mhz Ram - Samsung 840 EVO 120GB - Team Group L3 EVO 480GB - Nvidia RTX 2060 Founders Edition - Cooler Master CM590 III - Xigmatek Tauro 700W Psu - AOC G2590FX 24.5" Full HD 144Hz
  • Onbaşı
    33 Mesaj
    300/25 indirimi ve 50 lira bonus puan geldi 644 liraya denk geldi monitör.Hepsiburada bugün kargoya verirse tahminim pazartesi elimde olur.Geldiğinde görüşlerimi yazarım alacaklara bir fikir olur.

|
    |
1
Reklamlar
e-ticaret
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
son dakika
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,297
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.