Şimdi Ara

yeni sistem böylemi olacak ????

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

30 soru Türkçe 30 soru temel mat. (toplam 60 soru)

haziran 23 :

40 mat 20 geo 20 fizik 20 kimya 20 biyoloji

birde sınavı bir hafta sonunda yapacaklarsa tm ler mf den mf ler de tm den giremicek o zaman

dershane de herkes bunu konuşuyor mf yim bu arada

• bana saçma geldi valla

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hiç kimsenin bu konu hakkında bilgisi yok açıklama felan yapılmadı ösymden ki zaten ösym başkanıda yok
  • 9-10 hazirandada yapabilirler,bayramdan önceki hafta sonu yani,ayrıca ct günü sos1 ve fen1 de sorabilirler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2. sınavda 60 mat olacak diye hatırlıyorum hocam. evet tmler mf den, mfler de tm den giremeyecek ama her ikisinin de girmese bile mf-tm puanı oluşacak.
  • Reisimiz nasıl isterse

• Bu limit yayınlarının uydurması uydururken sosyali unutmuşlar sosyalsiz olmaz.

• sistemi kendileri bile daha bilmiyor aksi halde bu kadar süre bir açıklama gelmemesinin açıklaması olamaz. bekleyip görelim.
  • Tahminin

Cumartesi sabah

Sözel sınavı

Cumartesi öğlen

Sayısal

Pazar sabah

Eşit ağırlık

Pazar öğlen

Dil

Ortak sorular eş değer zorlukta olur.

• bu durumda mfler de tmler de ygs sosyali çözmüyor olcak sacma biraz. bi eksiklik var ama dur bakalım
  • Ben de böyle bir fotoğrafa denk geldim. Bir eğitim kurumunun hazırladığı tablo, bunda da dengesizlikler var lakin tahmine dayalı anca bu kadar olur.

• hocam 14 haziranda ramazan bayramı başlıyor
  • drdrug kullanıcısına yanıt
    YÖK'ün açıkladığı tablo değil zaten, bir eğitim kurumunun tarihlerden ziyade ders ve soru sayılarını baz alarak düzenlediği bir tablo.
  • Evet böylede benim anlamadığım şey lys ye girmek isteyen herkes girecek ygs de bir baraj meselesi olmayacak bir günde sonuçları açıklayamazlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: R.Hooke

Sosyoloji mantık bilmeyen tm olmamalı lafıyla ne kadar gereksiz bir eğitim kurumu olduğu anlaşılıyor

Kesinlikle öyle. Göstermediği dersi soramazlar. Ayrıca Cuma günü sınav yapılması aşırı saçma ki

• quote:

Orijinalden alıntı: R.Hooke

Sosyoloji mantık bilmeyen tm olmamalı lafıyla ne kadar gereksiz bir eğitim kurumu olduğu anlaşılıyor

Kesinlikle öyle. Göstermediği dersi soramazlar. Ayrıca Cuma günü sınav yapılması aşırı saçma ki bakan hafta sonu dedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: semihozdurak

Ben de böyle bir fotoğrafa denk geldim. Bir eğitim kurumunun hazırladığı tablo, bunda da dengesizlikler var lakin tahmine dayalı anca bu kadar olur.

Demek mfler sosyal çözecek ama tmler fen çözmeyecek ha

haHAA

• Gauward kullanıcısına yanıt
    Arkadaş örnek bir şey paylaştık, taktınız tarihlere ya, bilseydim keserdim tarihleri. Öyle denk geldiğim için paylaştım, böyle yapılacak demedi kimse.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.