Şimdi Ara

Yeni sistem alırım bir h.o

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Asus Maximus IX Code
    G Skill 16gb 3200mhz F4-3200C16-16GVK
    nVIDIA GeForce GTX 1080 Ti
    Samsung SSD 850 PRO 256GB
    ST2000DM006-2DM164 (2 TB, 7200 RPM, SATA-III)
    Corsair H115i
    Corsair HX1200 PowerSupply
    Corsair Crystal Series 460x

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kalahamari -- 17 Ekim 2017; 20:0:55 >

• Neden 8700K değil diyen ilk kişi olmak istiyorum öncelikle.

Güzel sistem ancak sadece oyun için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayirli olsun hocam.

https://forum.donanimhaber.com/ofis-icin-laptop-uzmani-hic-yok-mu-yardim--129434169#129442247

Şu konuya bir baksaniz, bir de bana hayirli olsun desek

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok boş parçalar var, anakartı aşırı boş. 1200W PSU sanki 6X 1080Ti kullanıyoruz. Z170 oldukça yeterli.

Anakart 8. Nesil desteklemiyor zaten, Z170 almak çok daha mantıklı olurdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Michael Townley -- 17 Ekim 2017; 21:2:2 >
  • Islemci ve anakarti guncel olanlariyla degistirin. Power fuzuli olmus 750li lik cok bile.. kasa phanteks enthoo evolv. Gerisi kalabilir

• sınav_testmis_kanka S kullanıcısına yanıt
    Hocam 32gb oyunlarda ne gibi bir getirisi var?

Ve bu saydiklariniz (ssd ve power) anakart ve islemciden daha mi onemli?

• Hocam yeni aldıysanız iade edip 370 mb ile 8700k ya da 8600k alın bence. Yeni çıkacak oyunlarda çok çekirdek desteği gelecek, ve şuan en iyi işlemci 8700k oyunlarda.

Bir de psu çok olmuş. 3 pc bağlarsınız o psuya.

• Mhujsjsfg en pahalı bileşenleri yazmış milletde akıl veriyor onu niye alsın diye 😂

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İşlemci, anakart ve güç kaynağı iade edilmeli, paralar sokağa atılmış.

Bu saaten sonra 8. nesil alınırı geçtim bu kadar para varsa direk X299 sistem toplanmalı.
  • Geçmiş olsun
  • Bu konu şuna güzel örnek olmuş ;

Yeni sistem alırım bir h.o

geçmiş olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jrsmurfs -- 18 Ekim 2017; 15:18:23 >
  • h.o
  • cadavaros kullanıcısına yanıt
    Yillardir su forumu takip ederim, sizin gibi tipler bitermi diye hep dusunurum bu tur konulara yazmadan once. Gecen yil yine sen yoktun boyle bir konu vardi kimse adami takmadi biz yardim ettik ciddi ciddi de konustuk sonrasinda, hani bu sizin agzinizi acik birakan meblalar varya, adam sistemi topladi kurdu, daha gelmiyor foruma. Eski yazdigim mesajlarda bulabilirsiniz.

adam fake bile olsa surayi okuyan ve okuyacak insanlar var, faydali bir yorum konu fake olsa bile, birine yardim eder belki, bu konu icin bahsetmiyorum. Genel olarak.

Bir siz misiniz akilli, nasanin sifresini mi cozdunuz. Husnü zan ediceksiniz. Dalga gecmek icin acilan konu bile belki birinin isine yarayabilir.

• kalahamari kullanıcısına yanıt
    Çok iyi bir sistem olmuş hocam. Güzelce kullanın, hayrını görün..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dancerboy14

Çok iyi bir sistem olmuş hocam. Güzelce kullanın, hayrını görün..

Teşekkür ederim sağol
  • Anakart biraz fazla olmuş, muhtemelen hoşunuza gittiği için aldınız o yüzden bir şey söylemek yanlış olur.

İşlemci olarak keşke 8xxx serisini tercih etseydiniz malum yeni nesil taze taze çıktı ama almış olduğunuz 7700k da sizi oyunlarda kesinlikle pişman etmez. ( bf hariç ona nekadar çekirdek verirseniz verin kullanıyor tam işlemci törpüsü oyun)

Bu sistemde olmamış dediğim tek parça 1200w lık psu, yanlış anlaşılmasın kalite olarak nirvananın bir tık altı sorun güç değerinde... Aynı serinin 750w lık ürünüde vardı onu alsaydınız arta kalan para ile 5xx gb lık bir ssd alabilirdiniz.

Bunlar haricinde sisteminiz hayırlı olsun güle güle kullanırsınız inşallah...

• Yakin bir arkadasim var kendisi de gecen hafta 1450tl ye sifir 7700k aldi. Ustelik bu islemciyi is yerinin orada bir bilgisayarci onermis

Olum yapma etme git iade et yazik parana bak 8700k cikti 6 cekirdek hatta 8600k bile hem ucuz hem daha iyi yok ne dediysem dinletemedim. Ne diyelim afiyet olsun, gecirenler sagolsun iyi yerlestirmisler.

Konu fake yada degil ama hala 7700k alanlar var bizzat sahidim

• kalahamari kullanıcısına yanıt
    Sen bakma buradaki insanların dediklerine, çok güzel bir sistem kurmuşsun. Kullandıkça faydasını güzelliğini göreceksin. Hiiç gerek yokmuş dün çıkmış 8.nesil intel falan almaya diye.. Sen bana güven..
  • dancerboy14 kullanıcısına yanıt
    Eyvallah sağol inşallah

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.