Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

yeni simkart aldım ama...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
2
Cevap
0
Favori
149
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> yeni simkart aldım ama...
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    4046 Mesaj
    Üzerinde 5 lira ayrıca hediye diye yazıyor ki bu ne zamandır böyledir yeni açılan simkartlarda 5 lira hediyedir benim simkart dün alındı,bugün daha yeni açıldı peki nerde 5 liralık hediye?

|
    |
    Vodafone smart 6 kullanıcısı(2015 ten beri)||PC: Anakart Asus m5a87||cpu amd phenom 2 x2 565|||GPU Amd radeon sapphire r9270x 2GB 256 bit gddr5||PSU 450W bir psu işte||Tablet:Acer bir şey 1 gb ramli ekranı kırık ama idare ediyor
  • Yüzbaşı
    306 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Ölüm Lokumu

Üzerinde 5 lira ayrıca hediye diye yazıyor ki bu ne zamandır böyledir yeni açılan simkartlarda 5 lira hediyedir benim simkart dün alındı,bugün daha yeni açıldı peki nerde 5 liralık hediye?

Vodafone'larda o 5 lira sadece konuşma oluyor,bir kodu da vardı sanırım.O kod ile bakabiliyordun.Ama turkcell ise bilemem.
    |
    |

Galatasaray 2011-2012
    1 Aykut Erçetin 3 Çağlar Birinci 5 Gökhan Zan 6 Ceyhun Gülselam 7 Aydın Yılmaz 8 Selçuk İnan 9 Johan Elmander 10 Felipe Melo 11 Albert Riera
    15 Milan Baros 17 Tomas Ujfalusi 18 Ayhan Akman 22 Hakan Balta 25 Fernando Muslera 26 Semih Kaya 27 Emmanuel Eboue 35 Yekta Kurtuluş 50 Engin Baytar 52 Emre Çolak 55 Sabri Sarıoğlu 76 Servet Çetin
    80 Kazım Kazım 86 Ufuk Ceylan 90 Sercan Yıldırım
  • Binbaşı
    1321 Mesaj
    Bir Görmedik Panpa Kızma.
    |
    |

Bu üye 3 Bant Bilardo aşığıdır..!
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
SEO
üniversite
son dakika
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.