Şimdi Ara

Yeni Sigorta Sistemi!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
359
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mrb arkadaşlar, yeni sigorta sistemini okuduğumda şok oldum. Metinde geçen şu ifadelere dikkat: "Örneğin, çarpılan araçta 10 bin lira masraf çıktı. Çarpan aracın sürücüsü de yüzde 80 kusurlu bulundu. Bu durumda çarpan sürücü 8 bin lira, sigorta şirketi 2 bin lira ödüyor." biz zaten kazalı arabalara yapılan yüksek faturalandırmalardan şikayetçiydik. Şimdi iyice işin içinden çıkılmaz bir hal alacak gibi

Haber:http://otomobil.haber7.com/otogundem/haber/1862074-sigortada-kullanici-hatasi-donemi

• sigorta demek ne demek? ben zaten kusursuz olsam neden sigortaya prim ödeyeyim keriz miyim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sigortasiz gezerim daha iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yine vatandaşın aleyhine, patronların lehine bir değişiklik. Farklı bişey olsa şaşardım.
  • Sigortasız daha mantıklı o zaman,iki taraf anlaşır ne daha fazla para çıkar ne daha fazla stres olur

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Niye sigorta yaptırım o zaman

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sigortanın amacı benim hatadan dolayı doğacak masrafı üstlenmek değilmi. Sigortanın ne anlamı kaldı yaptırmam daha iyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sigorta artık zorunlu olmamalı
  • Düzenleme yapıyoruz derken haklılarmış yine vatandaşı düzüyorlar.
  • Güzel olmuş, bu habere sevindim.

Öküz gibi araba kullanıp her türlü çakallığı yapanların cezasını düzgün araba kullananlar ödemez işte.
  • bu millete iyi oluyo hersey demek istiyorum ama arada bizde yaniyoruz
  • %20 indirim hiç de fena değilmiş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.