Şimdi Ara

Yeni sezona yeni bisikletinizle girin; (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
134
Cevap
3
Favori
7.231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selamlar. 15-20 sene aradan sonra bisiklet sevdam tuttu. Şehir içi nadir de olsa doğada kullanabileceğim, başlangıç seviyesine uygun f/p ürünü, mümkünse hafif(malum hırsızlar yüzünden eve çıkarması kolay olmalı) önerebileceğiniz bir bisiklet varsa sevinirim. Bütçe için belli bir rakam yok aklımda. Ama alıp da bir kenara atıp sürmem diye çok yüksek rakamlara çıkmak istemiyorum.

Boy 170

Kilo 95

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam 800 liraya 4 yıllık ama neredeyse hiç kullanılmamış kron xc500 alınır mı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • herhangı bır masrafı yoksa tabı alınabılır.
  • Hocam 4 5 yıllık eski olmaz mı? çürüme falan olmamış mıdır? 2018 sıfır xc 100 - 150 ile karşılaştırırsanız hangisi daha kaliteli parçalara Vs sahiptir ben pek anlamıyorum yardımcı olursanız sevinirim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam merhaba.186 cm boyunda 126 kiloyum.1750 tl ye kadar bisiklet bakıyorum ancak ne tarz olacağında kararsızım.Taşıma konusunda kolaylığından ve boyutundan dolayı katlanabilir bisiklet düşündüm ancak şehir bisikletlerini daha rahat ve güzel buluyorum.Fat bike'lar da aklımda lastiklerinin kalın olması güzel bi görünüm ve güven veriyor.Kısacası Fat bike,Katlanabilir ve şehir bisikleti arasında kaldım.Oturduğum semtte bolca yokuş var ve çoğunlukla dik ve uzun.Haftada 3-4 gün günde 10-15 km civarı yol yapacağım spor amaçlı zamanla arttıracağım.%90 asfaltta süreceğim.2. el kesinlikle düşünmüyorum.

1-Hangi kadro boyunu önerirsiniz ?
    2-Hangi tür bisiklet önerirsiniz ?
    3-Kaç vitesli bir bisiklet almalıyım ?
    4-Önerdiğiniz modeller var mı ?
  • Boy178 kilo90 yaş 28 ev ile iş yeri arası yokuş. Dağ bisikletlerini pek sevmiyorum. Şehir bisikleti almak istiyorum. Özellikle arkasında selede olacak(çocuk için). Carraro grande 705 modeli hoşuma gitti. Bianchi modena 28 de güzel. Bütçem 1000-1250 civarı.

Carraro grande 705 resmi;

Yeni sezona yeni bisikletinizle girin;

• Merhaba;

Kron tx1000 ile Mosso 770TBT3 arasında kaldım. Bisikletten anlayan bir tanıdığım KRON'u tavsiye etti ama sizlere de sormak istedim. Şimdiden teşekkürler.

Mosso 770TBT3

KRON TX1000
  • Fazla para vermek istemiyorum 500 tl ye nasıl birşey alabilirim? Yardımcı olursanız sevinirim.

• Mosso 1821 hd aldım umarım yararlı olur. Maşası üzer mi beni?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi özket -- 24 Temmuz 2018; 1:56:16 >
  • 1.70 boy 90 kilo şehiriçi bisiklet tavsiye edebilirmisiniz?
    bütçe 1000 tl civarı
  • Şehir içi asfalt da kullanmak icin bisiklet alacağım max 1500-2000 TL bütçem var. İş ve ev arası ulaşım icin kullanacağım mesafe 40 km. Daha onceki deneyim carraro 225 ile oldu ve mükemmel bir bisikletti benim icin. Eger daha iyisi yoksa yine aynısını alabilirim.

• Roquish06 kullanıcısına yanıt
    aynisini tekrar alma şansınız varsa onu tekrar alin derim. piyasada sehir bisikleti adına cok fazla satilan dandik bisikletler var. size şunu şunu al diye model tavsiyesi vermiyorum ama sakın KRON illetine bulasmayin yeter. carraro, bianchi, mosso, salcano gibi markalara yönelin. daha fazla bütçe ayırırsanız specialized, ghost, giant, trek gibi daha üst markalara bakın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-57554940B -- 6 Şubat 2019; 9:34:19 >
  • Hocam triban 100 veya 500 nasıl secenek uzun sürüşlerde rahat mı ?

tabi ki rahat olur. daha önce yol bisikleti kullanmadıysan biraz ilk başlarda bel ağrısı falan çekiyorsun ama alıştıktan sonra altında adeta teleporter makinesi oluyor. heryere yüksek hızla gidebilirsin. benim arkadaşımda triban 500 var düz yolda kendimi kasmadan 50 ile rahat gidebiliyorum diyor. ben bu hıza MTB ile zorlayarak zor geliyorum.

ha tabiki bütçe ayırma yani daha fazla ekleme şansınız olursa specialized, trek gibi markalara yönelin derim.
  • özket kullanıcısına yanıt
    şehir bisikleti olduğu için üzebileceğini hiç zannetmiyorum. MTB olsaydı 2 aya kalmaz yeni maşanız kargodaydı.
  • valla ağa aldık kullanıyoruz da gene de ağır bisiklet ya 14,3 kg.
    2019 versiyonu çıkmış bi jantlara reflektör atmışlar bir de kadro dizaynı değişmiş fiyatı uçurmuş kilo olarakta 13.6 ya çekmişler.
    ne bileyim seviyorum şimdilik ama daha hafif olabilirdi.
  • Carraro Sportive 225 ve Triban 500 arasında kaldım. Hangisi daha uyguna denk gelirse onu almayı düşünüyorum. Ama almadan önce de belirteyim 2 yıl önce ayağımı kırdım ve kilo aldim yani Sportive 225 kullandığım zamanlar 80 kg civariydim ve rahat kullanim sağlıyordu ama suan 95 kg olduğum için sıkıntı çıkarır mi bu iki bisiklet ? Boy 1.83 kilo 95

ikiside tamamen farklı bisikletler. 225 almaniz daha mantikli olabilir ama ben hem yol bisikleti hem tur bisikleti istiyorum diyorsaniz, tur bisikleti tasarimina yakınlaştırılmış yol bisikleti alın derim.

örnek: BTWIN Triban 100 FB

• Hocam merhaba. İstanbul'da kullanmak için bisiklet arıyorum. Çoğunlukla sahilde bisiklet yolunda ve asfaltta kullanacağım. Düz maşa benim için daha iyi olur. 1.85 boyunda,90 kiloyum. Önümüz yaz,hem kilo vermek hemde sağlıklı yaşam için kullanacağım bir bisiklet arıyorum. Tavsiyeniz nedir?

Bütçem:1500-2000.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Holk kullanıcısına yanıt
    hocam btwin triban 100 FB modeline veya MOSSO LEGARDA 1821 MDM V modeline bakın derim. beğenmezseniz tekrar buraya gelin başka önereyim.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.