Şimdi Ara

Yeni sezona yeni bisikletinizle girin; (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
134
Cevap
3
Favori
7.231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam merhaba. Ben de bisiklet almayı düşünüyorum. Eşim kullanmayı bilmiyorum bu yüzden eşimi arkama alıp sahile gidebileceğim, şehir içinde kullanacağım bir bisiklet olsun istiyorum.
    Bütçem de 800 TL civarı, hatta en fazla 800 TL. Hiç anlamıyorum bisikletlerden ne gibi bir bisiklet önerebilirsiniz, ya da bir öneriniz var mıdır?
    Şimdiden cevabınız için teşekkür ederim.
  • Bende 2. El temiz salcano istanbul arıyorum veya onun ayarında tavsiyeniz var mıdır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba

Bana da 1300 TL civarı (max 1500) Tur Bisikleti önerebilir misiniz.

Şehir içinde ve kısa turlarda kullanmak için bir bisiklet alacağım.

• chesmee kullanıcısına yanıt
    carraro sportive serilerini araştır. sana gore modeller vardir mutlaka.

carraro yu ele bende carraro sportive 321 var ancak carraro önermiyorum
  • Crazy Goat kullanıcısına yanıt
    Neden önermediğinizi merak ettim, bu fiyat aralığı için genelde carraro tavsiye etmişler.

rakibi mossoya gore agir kaliyor çünkü

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Antalya'da şehir içi kullanıma uygun bisiklet almayı planlıyorum. Yaşım 28 en son çocukluk zamanımda bisiklet kullandım. Eminim bir çok detay vardır. Bu konuda uzman ve deneyimli arkadaşların beni doğru yönlendirmesini umuyorum. Çünkü bisiklet alırken neye dikkat etmem gerektiği ile ilgili hiçbir bilgim yok.

Antalya'yı bilmeyenler için kısa bir bilgi, şehir de neredeyse hiç yokuş yoktur. Özellikle merkez bölgeler de bol bol bisiklet yolu bulunmaktadır.

Boyum 1.85 Kilom: 90

Düşündüğüm bütçe: 750 tl civarı.
  • merhaba,
    boyum 182cm, 80 kiloyum.
    bütçem max 1300tl zorlarsam 1500 e çıkar ama pek zorlamak istemiyorum.

izmir de evden işe gitmek için kullanacağım, haftasonları bayraklı sahil-bostanlı sahil gezme planlarım var.
    ne önerirsiniz?
    bir de bisikletçi bir arkadaşım almışken mutlaka hidrolik disk frenli al dedi. onlara bakıyorum ama karar vermek zor.
    bir kaç öneri de sizden alsam kafam biraz daha karışsa :))
  • 900-1200 TL fiyat aralığında şehir bisikleti önerebilir misiniz? Okuduklarıma göre v-fren mekanik diskten daha üstün. O yüzden v-frenli bir bisiklet olsa iyi olur. Salcano City Fun 70 V modeli nasıldır f/p açısından? Yardımlarınızı bekliyorum.
  • berk2238 B kullanıcısına yanıt
    iyidir o model. bulabilirsen carraro sportive 321 al.

• Ben yeni bir bisiklet almak istiyorum eskiden heryere bisiklet ile giderdim sonra motor alınca yüzüne bakmadım.
    Kondisyonum da düştü iyice. Yol bisikleti almak istiyorum ama şehiriçi bozuk yollarda nasıl olur bilmiyorum.
    2000 tl civarı bisiklet önerisi olan var mı?
  • 300tl bütçeye şehir bisikleti bulunur mu?

• Vet45 V kullanıcısına yanıt
    cok zor ama 2.el masrafli bulabilirsin. mahalle araları bisikletcilerine gidersen rahat temiz sifir yada 2.el mondial ümit eski tarz sehir bisikletleri bulabilirsin. butcenin neden bu kadar dusuk olduğunu ogrenebilir miyim acaba?

• berk2238 B kullanıcısına yanıt
    v fren mekanik frene gore daha iyidir her zaman. sadece sağlam tel kullaniminda mtb bisikletlerde hafif bir ustunluk fark yaratir. baska model yok zaten. o fiyatlara salcano city serisine, kronun tx serisine ve carraronun da sportive serisine [( genelde 321 veya 224 oluyor v fren modeller )] bakabilirsin.

• ZN.Z kullanıcısına yanıt
    bisikleti sadece gezmek oraya buraya ulasim saglamak icin mi kullanacaksin yoksa aktif bir binici olarak mi? hic yol bisikleti tecruben oldu mu?

• Beetleguese kullanıcısına yanıt
    sehir bisikletlerine bakmanizi öneririm. oyle uzun tura falan cikmayacaksaniz hidrolik fren onermem. klasik bir normal v-fren cok rahat isinizi gorecektir. hem nakitten, hem vakitten tasarruf edeceksiniz. ustelik te hidrolige gore cok hafif ve az uygun maaliyet istiyor. carraro sportive 224 oneririm. illa kafaya taktiysaniz hidrolik alacam diye 225 bakin derim.

• Byc kullanıcısına yanıt
    valla benim en sevdigim ve kullanmak istedigim ucuz ama fp urunu bisikletlerden biri olan BTWIN RIVERSIDE 120 modelini tavsiye ederim. normal yarim saat ila 1-2 saat arasi zamanli turlar icin tasarlanan 8 vitesli tek yaprakli bisiklet. ama fiyatina gore hem saglam hem ucuz. eger fazla vites istiyorsaniz salcano city explorer 40 vR öneririm ama dedigim gibi Antalya gibi bir sehirde 21 vitesi yarismak haricinde kullanmak sacma olur sizin icin. onerdigim BTWIN model cok kullanisli modeldir. onun bir alt modeli BTWIN RIVERSIDE 100 modeli var ama onun vitesi daha düşük ve daha agir kadro kullanilmis. secim size kalmış.

Yeni sezona yeni bisikletinizle girin;

bu bisiklet salcano onerdigim model. ama duz masa tercih et herzaman.

galerimde 120 modeli yok. Decathlon sayfasindan bakabilirsin. orada cok iyi uygun alisveris yapilacak malzeme var. oradan herseyini (aksesuar, ekipman (kask,eldiven) aydinlatma vb.)) gibi ürünler cok fazla ve indirimli. tavsiye ederim.

• Teşekkürler, dün riverside 100 modelini aldım 100 tL indirimle. Biraz sürme şansı buldum bana yetecek gibi görünüyor.
  • Merhaba,

Hidrolik frene takıntım yok aslında sadece daha şık gözüküyor diye istiyordum ancak 2 gündür arkadaşımın bisikletini sürüyorum. Ciddi ağır bisiklet, çok yordu beni eve çıkarıp indirirken.

Sanırım ağırlık benim için çok önemli, mümkün olabilecek en hafif bisikleti almalıyım, hidrolik fren ağırlık yapıyor, listemden çukardım.

Carraro 224 e bakacağım fırsat bulduğumda. Yine burda yazanlara göre mosso daha hafif diyorlar, hangi modelini önerirsiniz?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.