Şimdi Ara

KARGI YÖRESEL ÜRÜN PAZARI-YERLİ BAKLİYAT-YÖRESEL ÜRÜNLER-E.TİCARET (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
129
Cevap
25
Favori
13.653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Çorum İlan Türü #Satılık Ürün Çeşitleri #Diğer Kondisyon #Sıfır
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hayırlı işler. Bir süredir takipteyim. Bakliyat ve semaver ile ilgileniyorum. Kısa bir bilgi verirseniz sevinirim. İlgi olarak; semaver tercihinde nelere dikkat etmeliyiz, hammadesi, musulkların kalitesi (sızdırmaya karşı)? Bakliyat ve yöresel ürünlerin tazeliği ve doğallığı? Yaklaşık kargolama ve İzmire kargo süreniz nedir?

Buradan yazdım, herkez faydalansın ve n11de karakter sınırı var. Kolay gelsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: celutska

Hayırlı işler. Bir süredir takipteyim. Bakliyat ve semaver ile ilgileniyorum. Kısa bir bilgi verirseniz sevinirim. İlgi olarak; semaver tercihinde nelere dikkat etmeliyiz, hammadesi, musulkların kalitesi (sızdırmaya karşı)? Bakliyat ve yöresel ürünlerin tazeliği ve doğallığı? Yaklaşık kargolama ve İzmire kargo süreniz nedir?

Buradan yazdım, herkez faydalansın ve n11de karakter sınırı var. Kolay gelsin.
    Amin.

İlgi ve alakanız için çok teşekkürler semaverlerimiz iki çeşit % 100 bakır semaver ve kalın krom çelik semaver.Bakır semaverde çay daha lezzetli oluyor ve soğuması geç oluyor bakır olduğu için.Çelik semaverler ise uygun fiyatlı kaliteli semaver arayan müşterilerimize hitap ediyor.N11 yorumlarını okumuşsanız nasıl hizmet ettiğimizi ve nasıl ürün sattığımızı görmüş olursunuz.Şuana kadar musluklarla alakalı bir şikayet gelmedi.Ürünlerle alakalı kargo yada üretim kaynaklı sorun olduğunda hemen ilgileniyoruz dürüst ticaret ilkesinden ötürü.Semaverlerimiz üst bacalardan yakılıyor ister mangal kömürü ile isterseniz küçük odun parçaları ile.Alttaki ocaklardanda tutuşturma yapılabilinir üstten odun ve kömürleri atıp.

Bakliyatlarımız kırmızı mercimek-fasulye-barbunya hariç hepsi yerli ve Çorum ve bölgesinin ürünleri.Diğerleri ise sırasıyla antep-konya ve nevşehir-niğde ürünler.Ürünlerimiz doğal ama böceklenmeye karşı eser miktarda ilaçlama yapılabiliniyor.Zaten evde suda yıkandığı için pek sorun değil.Bakliyatlarımız gerçekten çok lezzetlidir ve alanlar memnun çünkü yerli ve kendi bölgemizden.Her ürünümüz taze ve yeni sezon.Türkiye'nin en kaliteli % 5 pilavlık pirinçlerinide kendi memleketim üretir.Yöresel ürünlerimizin hiç birinde kimyasal katkı ve koruyucu yok.

Tüm Türkiye'ye teslimat süresi aksilik çıkmazsa 2 gün,nispeten ege ve akdeniz bölgesine 3 gün sürebiliyor.N11 yorumlarımızı okuyarak ürünler ve hizmetler hakkında insanların düşüncelerini görebilirsiniz.Saygılar

Selim Kızılkaya

Kargı Yöresel Ürün Pazarı

KARGI YÖRESEL ÜRÜN PAZARI-YERLİ BAKLİYAT-YÖRESEL ÜRÜNLER-E.TİCARET

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selimkk -- 21 Eylül 2018; 20:14:52 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Hocam, sahibinden.com gönderi var mı merak ediyorum. Sahibinden.com, Yurtiçi ile anlaşması var. Kargo da indirim yapıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sniper23

Hocam, sahibinden.com gönderi var mı merak ediyorum. Sahibinden.com, Yurtiçi ile anlaşması var. Kargo da indirim yapıyorlar.
    https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bahce-yapi-market-bahce-100-bakir-corum-semaveri-demlikli-5-litre-552761283/detay/

Sahibinden.com'daki sayfamız burası alabilirsiniz ama n11 daha uygun olur bence orayada bakın.Neresi işinize gelirse ordan alın biz yollarız.

https://urun.n11.com/semaver-ve-cay-makinesi/100-bakir-demlikli-corum-semaveri-5-lt-P247582953

• Arkadaştan 1 kavanoz dut pekmezi ve 2 kg salça aldım

Dut pekmezi kıvamı çok güzel ve doğal. Tavsiye ediyorum herkese.

Ancak domates salçası inanılmaz derecede tuzlu. Bugün denemeye başladık salçayı.1 tencere yemeğe 1 kaşık salça koyduk , arkadaşta uyardığı için hiç tuz koymadık ancak buna rağmen yemeği şu an yiyemiyoruz.. o kadartuslu ki boğazımız yanıyor şu an..bu kadar çok yuzlu neden yapılmış.. yazık 2 kg salçayı tüketmemiz imkansız bu şekilde ve ne yazık ki kesinlikle tavsiye etmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pm

• Yorumları okudum gayet ilgili bir satici almayi dusunuyorum bende. Tavsiye edermisiniz?

• Selim Beyden pirinç ve kırmızı mercimek aldım.
    kargo güzel hazırlanmıştı, ürünler lezzetli her şey için teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wingchunegitim

Selim Beyden pirinç ve kırmızı mercimek aldım.
    kargo güzel hazırlanmıştı, ürünler lezzetli her şey için teşekkürler.
    Rica ederim afiyet şifa olsun bizi seçtiğiniz için biz teşekkür ederiz.Selam ve saygılar

Kargı Yöresel Ürün Pazarı

• Güncel

• bal ne zaman bulunuyor sizde?
  • scorpion20 kullanıcısına yanıt
    Merhaba şuan petek bal var elimizde kilo fiyatı 85 lira.Hiç bir şekilde katkı,ilaç vb. şeyler yok.

• petek olmasın normal için
    Süzme elimizde yok maalesef petek bal var.

• selimkk kullanıcısına yanıt
    anladım teşekkürler, hayırlı satışlar
    Rica ederim amin teşekkürler.

• trabzona 5 kiloluk pirinç toplam kargolan beraber nekadara gelir arkadaşım
  • quote:

Orijinalden alıntı: eşruhuum

trabzona 5 kiloluk pirinç toplam kargolan beraber nekadara gelir arkadaşım
    Bilgi verildi.Selamlar

• Güncel

• güncel

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.