Şimdi Ara

Yeni Sezon Formalara Türk Bayrağı Eklentisi Geldi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.498
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 9 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 21
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 6
  • Ortalama Mesaj Aralığı 52 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • MertLIVE (6 mesaj) Onur__ (5 mesaj) Lithium (2 mesaj) JessieJ (2 mesaj) hayati54 (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (8 mesaj) Mobil (4 mesaj) Tablet (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Galatasaray >> Yeni Sezon Formalara Türk Bayrağı Eklentisi Geldi
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1065 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Uzun zamandır beklediğimiz birşeydi, yaptırmak isteyen arkadaşlar 28 Eylül 2012 Cuma gününden itibaren tüm GSStore'larda ÜCRETSİZ olarak yaptırabilecek.

Kaynak ve yazının devamı:http://www.galatasaray.org/gspazarlama/haber/14510.php

|
    |
  • Teğmen
    173 Mesaj
    asosyalliğin dibine vurmuşun kardeş. ekleti ne ? oyun mu bu ?
  • Binbaşı
    1065 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Resmi sitedede öyle yazıyordu kardeşim, sorun yapıyorsa hemen değiştirelim
    |
    |
  • Yarbay
    2330 Mesaj
    Application store'a girip ücretsiz yükleyebilirsiniz
    |
    |
  • Yarbay
    3396 Mesaj
    Faturayla gidersen ücretsiz öbür türlü 5 liraymış öyle yazıyor
    |
    |
  • Binbaşı
    1065 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Konuyu açmadan 5 dakika önce GSStore'u arayıp sorduğumda ücretsiz demişlerdi.
    |
    |
  • Emekli Yönetici
    6411 Mesaj
    Valla ben alirken adama faturayi saklayimmi dedim gerek yok dedi yarin gidip yaptiracam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    4930 Mesaj
    geçen istiklal caddesinde gördüm mideyeci biri bayrak baskılı forma almış bayrağını sökmüş birde göstere göstere giyiyor şerefsiz.
  • Yarbay
    4047 Mesaj
    bayrak kötü duruyor ama bayrak bir tek trabzonun formaya yakışıyor.onlarda da ortaya koydukları için birde amblemleri yuvarlak olmadığı için sırıtmıyor.gs de ortaya koysa sırıtmaz.bjk ile fener özelliklede bjk da rezalet duruyor bayrak.bence formada yer alması yerine şampiyon takım ve türkiye kupası sahibi takımın kaptanının pazubandında Türk bayrağı yer alsın.
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Geçen store değil başka bir spor mağazasında gördüm. Ürünün Nike etiketine bir poşet içerisinde patch'i zımbalamışlardı. O şekilde satılıyordu.
    |
    |
  • Yarbay
    7262 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: vecking

asosyalliğin dibine vurmuşun kardeş. ekleti ne ? oyun mu bu ?

ne diyecekti merak ettim?
    |
    |
  • Yarbay
    4713 Mesaj
    İndirme linki bulamadım Gssotre'da, yardımcı olur musunuz ?

• Teğmen
    195 Mesaj
    sesli küfür ettim , bahçelievlerden aldığımda eleman fatura saklamaya gerek yok dedi şimdide fatura istiyorlar başlarım böyle işin içine ben yaaaa
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: 0RK

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    700 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: 0RK

Hocam dikkat et ceza yiceksin
    |
    |
  • Yarbay
    3671 Mesaj
    Beyler şimdi GSStore.org üzerinden alanlara kargo yoluyla gönderilecek diyor. Bizimle iletişime mi geçecekler yoksa formayı yolladıkları adrese mi gönderecekler? Ben formayı aldığım adreste değilim çünkü.
    |
    |
  • Yarbay
    2330 Mesaj
    Bayrağı kol kısmına yani CL logosunun dikildiği yere diktirsek nasıl olurki acaba
    |
    |
  • Yarbay
    6376 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: hayati54

geçen istiklal caddesinde gördüm mideyeci biri bayrak baskılı forma almış bayrağını sökmüş birde göstere göstere giyiyor şerefsiz.

Hocam benim bildiğim bayrağın materyali formanın materyaline uymadığı için, düşmeler kopmalar olduğu için tüm bayraklar toplanıp yerine yenileri yapıldı,

Onlar da bu günden itibaren GS Store'larda formalara bastırılmak üzere sunuldu (Nike Store'larda da olması gerekiyor ancak şuanda istiklal caddesi Nike Store'u aradığımda kendilerine henüz gelmediğini söylediler. "Baskıda problem vardı, biraz kalındı Türk Bayrağı" dedi Nike Store'da telefona cevap veren arkadaş)
  • Yarbay
    6376 Mesaj
    Kırmızı forma almıştım, koluna ŞL logosu bastırmıştım, ortaya da Türk Bayrağı bastırdımmı tamamdır.
    |
    |
  • Yarbay
    4930 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Onur__

quote:

Orijinalden alıntı: hayati54

Hocam benim bildiğim bayrağın materyali formanın materyaline uymadığı için, düşmeler kopmalar olduğu için tüm bayraklar toplanıp yerine yenileri yapıldı,

Onlar da bu günden itibaren GS Store'larda formalara bastırılmak üzere sunuldu (Nike Store'larda da olması gerekiyor ancak şuanda istiklal caddesi Nike Store'u aradığımda kendilerine henüz gelmediğini söylediler. "Baskıda problem vardı, biraz kalındı Türk Bayrağı" dedi Nike Store'da telefona cevap veren arkadaş)

adam zaten hanzo tipliydi muhtemelen o sökmüştür diye düşündüm ama olabilirde kim türk bayrağı sökülü fomayı giyerki diye şimdi düşünüyorum ve yine kendimi haklı buluyorum

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Radyo Dinle
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
triple negative breast cancer
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,912
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.