Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

YENİ SES KARTI NE ALMALI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
12
Cevap
0
Favori
202
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> YENİ SES KARTI NE ALMALI
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    8717 Mesaj
    arkadaslar ben MSI KT4 anakart sahibi olaraktan o/b bir ses kartım var ancak ses kalitesinden memnun değilim. hem az ses geliyor hem de bass larda falan problem yaratıyor. yeni bir ses kartı almak istiyorum ama daha önceki anakartımda da pek memnun kalmadığım creative vibra 128 konusunda kararsız kaldıma acaba bu anakartta bu ses kartını yani crea. vibrayı kullanan var mı ve memnun mu yoksa bana bu seviyelerde (5.1 lerden falan değil malum pahalı :p )hangi kartı tavsiye edersiniz?
    NOT : müzik setinden ses alıyorum.... Hoparlörlerim SONY...

|
    |
  • Yarbay
    3613 Mesaj
    Vibra yerine zoltrix 5.1 alabilirsin. Fiyatıda 25milyon filan.
    |
    |
  • Yarbay
    8717 Mesaj
    peki 5.1 ses kartı alırsam malum bende 2 hoparlör var,fark yaratıyor mu yani boşta giriş falan kalıcak ya o manada soruyorum ses olarak tam performans alabilir miyiz yani 5.1 ses sistemimiz olmadan?
    |
    |
  • Yüzbaşı
    830 Mesaj
    Cherokee +1

O fiyata alınabilecek en iyi ses kartı...
    |
    |
  • Yarbay
    8717 Mesaj
    yok mu arkadaslar baska tavsiyesi olan
    |
    |
  • Binbaşı
    1131 Mesaj
    zoltrix
    |
    |
  • Yarbay
    3613 Mesaj
    <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by eozen81</i>
    <br />peki 5.1 ses kartı alırsam malum bende 2 hoparlör var,fark yaratıyor mu yani boşta giriş falan kalıcak ya o manada soruyorum ses olarak tam performans alabilir miyiz yani 5.1 ses sistemimiz olmadan?
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

Hiç bir sorun çıkmaz. Bu ses kartında stereo, 2+1, 4+1, 5.1 ses sistemlerini kullanabilirsin.
    |
    |
  • Yarbay
    8717 Mesaj
    walla cherokee senin bu tavsiyelerin doğrultusunda bunu alıyorum bak hem birşey daha sorucam bunu alırsam yani zoltrix 5.1 i, ilerde creative 5.1 5600 aldım diyelim bu kartla hoparlör markası farklı olacağından bir problem olur mu? ya da kalite açısından?
    |
    |
  • Binbaşı
    1131 Mesaj
    zoltrix 5.1
    |
    |
  • Yarbay
    3613 Mesaj
    Dedim ya 5.1 sistemleri bu ses kartında kullanabilirsin. Ama bağzı 5.1 modeller va( Ör: jazz) bunların girişleri farklı oluyo. Ama zaten böyle sistemlerin yanında ses kartıda veriyolar.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    304 Mesaj
    5.1 al bence fiyatıda fena dilll...
    |
    |
  • Yüzbaşı
    830 Mesaj
    Biraz para ayırabilirsen bence Hercules Fortissimo III 7.1 seçeneğinide düşünebilirsin...

Kart hakkında ayrıntılar için link;

http://www.dijitalcenter.com/asp/show_stock.asp?Product_ID=4780216
    |
    |
  • Teğmen
    108 Mesaj
    Selam arkadaş. Ben bir hafta kadar önce zoltrix nightingale pro 6 ses kartı aldım. Kart 5+1 ve fiyatı sadece 30 milyon civarında. Kurulumu çok kolay. Xp sürücüleri var. Konnektörleri altın kaplama. Ayrıca optik giriş çıkış için ayrı bir elemanı daha var. Son derece memnunum. Hoparlörün 2+1 hoparlörse bile rahatça kullanabilirsin.
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
google reklamları
Mobilya Takımları
SEO
Masal
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,343
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.