Şimdi Ara

Yeni Server Geldi: 'Olympia' (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
469
Cevap
0
Favori
27.306
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: ali_emre

quote:

Orjinalden alıntı: :::LiDeR:::

KARDEŞ BU KONUDA YARDIMCI OLURSAN DAHA MAKBULE GEÇER
    ŞİMDİDEN SAOL...

Kardeş bura chat yapma mekanı değil.Bildiğin bi şey veya bi fikrin varsa söyle.Sayfanın yarısı senin saçma mesajlarınla dolmuş

NE ALAKASI VAR YAW BEN BERAMUSTA İSİM DEĞİŞİOMU DİE SORDUM BU KONUDA YAZI GEÇTİ ONA GÖRE YAZDIM AYRICA BURNUNU HERYERE SOKMAAA
  • quote:

Orjinalden alıntı: Negative

Ben human tarafında olacağım human tarafında olduğunu belirttim clanın isteyenlerle iyi vakitler geçirebiliriz, Clan için pm atmayın lütfen birçok kişi attı, clanı kurunca buradan haberiniz olacaktır.

Valla bende human olacam. Beni de almanız temennisiyle saygılar...
  • Evet Bencede ama Burnunu Sokma Kelimesi Olmadı Herks işine Baksın Topiç İçi TartışMa istemeyiz Hele Birde ÜYeler aRAsı hiçç !!..... Sakin oLun
  • zaten ben olsa karus aççaktım ama böyle 1 çalışma war forum içinde tabiki bende el moradım
  • ohhh karuslar bayram edcek desenize cz de
  • osman abi (haskir) bekliorum seni czde seni deney olarak kullanacam silahlarımdan hangisi daha iyi wuruor die
  • quote:

Orjinalden alıntı: haskir

ohhh karuslar bayram edcek desenize cz de

+1907

• aslanım bu işi uzatm ben uzatırsam senin için kötü olur.ona göre takıl sen adam ol sonra millete söz yetiştir...
    quote:

Orjinalden alıntı: ronaldo

quote:

Orjinalden alıntı: foxer92

bilen biliyosa sen niye konuşuyosun a.q canımı sıkma....
    quote:

quote:

lan sen adammı oldun.sen kendi yazdıklarına bak senin gibi adamın ...........
    quote:

foxer forumu okuyyorum 2 gundur ve nekdar bos bı adam olgunu anladı bos yazıyosun sırfff msj artısın dıye yazık san bee bos seylerde yazmaaaaaa

foxer ben en azından senın gıbı sırf msj gelıcek dıye ota **** ewet hayır yazmıyom senın ne mal oldugunu bılen bılıyoo

foxer bak glum s enın karsında senden belkıde forumun en buyuk ınsanı var yasca soylıyorum senın bı abın olarak san soyledım actırma agzımı otur orturdugun yere senın ne bok oldugunu bılen bılıyo bı msj ıcın ewet hayır dıyosun ulen bılmedıgın bı konus ıcın ozman nıye bende bılmıyom dıyosaun sanamı kalmıs bılmıyosan bıomuıyon nıye yazıyon sırf msj sayısı artsın dıye adam ol (buyuklerınle saygılı konus)

• quote:

HUMAN tarafında bir clan kurmayı düşünüyorum katılacak olursa birbirimize destekle iyi yerlere geliriz, ciddi olarak bir karakterden gidecek arkadaşlarla buluşalım

BENDE ORC OLARAK ORADA OLACAĞIM NEGATİVE SAVAŞTA CZ DE GÖRÜŞÜRZ ÇAY İÇERİZ :))
  • bende orcum alkoc...sen ismini ne koycan?
    quote:

Orjinalden alıntı: alkoc

quote:

HUMAN tarafında bir clan kurmayı düşünüyorum katılacak olursa birbirimize destekle iyi yerlere geliriz, ciddi olarak bir karakterden gidecek arkadaşlarla buluşalım

• BERAMUSTA İSİM DEĞİŞİKLİ KONUSUNDA AYDINLATIN BENİ PLS

• quote:

bende orcum alkoc...sen ismini ne koycan?
    quote:

quote:

BEN OYUNDA HEP ALKOC OLDUM VE HEP ALKOC OLACAĞIM :)) MYKODA USKODA HEP AYNI NİCK..

• general seni az döner edecem :))

ferhat sende orcsan artık clan kurarız
  • quote:

Aaa olmadı ya aynı tarafta olsaydık mümkün değil mi ?
  • o zman sende karus olcen
  • NEGATİVE SEN BENİ BERAMUSTA KASACAKMISIN?
    (BUARADA SERVERLAR AÇIKMI?)
  • HERKES HUMAN OLSUN AYNI CLAN ALTINDA TOPLANCAZ...CLANI NEGATİVE KURACAK HABER BEKLİCEZ...AMA ÖNCE 500K TOPLAMASI LAZIM...
  • ZzzzzzZ

ferhat abi (alkoc) sende human olsaydın ya beraber olurduk

Edit : Değişiklik iyidir... Hep ORC olmazki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Trip1LikeDo -- 20 Kasım 2005, 23:19:37 >
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: ali_emre

quote:

nu
    KARDEŞ BU KONUDA YARDIMCI OLURSAN DAHA MAKBULE GEÇER
    ŞİMDİDEN SAOL...

Kardeş bura chat yapma mekanı değil.Bildiğin bi şey veya bi fikrin varsa söyle.Sayfanın yarısı senin saçma mesajlarınla dolmuş

NE ALAKASI VAR YAW BEN BERAMUSTA İSİM DEĞİŞİOMU DİE SORDUM BU KONUDA YAZI GEÇTİ ONA GÖRE YAZDIM AYRICA BURNUNU HERYERE SOKMAAA

Arkadaşım bu topic yeni serverla ilgili.Hem konuyla alakasız saçma şeyler yazmışın hemde tek mesajta atılabilcek şeyleri parça parça yollayarak mesaj sayını artırmaya çalışıyosun.Bu 1.Ayrıca sen kimseye burnunu sokma diyemezsin.bu 2.Ve hala saçma mesajlar atmaya devam ediyosun bu 3.

not:Herkesden konu dışında konuştuğum için özür dilerim

• quote:

quote:

Aaa olmadı ya aynı tarafta olsaydık mümkün değil mi ?

EHEHEH :)) BANA ASLINDA BÜYÜK BİR TEKLİF GELDİ HUMAN OLMAYI KABUL ETSEM NELER NELER OLACAK DA BEN HUMAN OYNAMAM BU OYUNU.

O YÜZDEN KARUS KENTİNDE NEFES ALACAĞIM OLURSA.. KLAN KURMAYA PEK NİYETİK YOK AÇIKCASI BUNU ARESTE DE DEİOMOS TA DA YAPTIM

HERKESLE İLGİLENMEK İYİ OLMAK KOLAY İŞ DİĞİL. KİMSEYİ KIRMAMAK İÇİN BOZDUM ZATEN OLAN KLANLARI DA.

YENİ SERVER DA BİRAZ SESSİZ VE DERİNDEN GİTMEYİ DÜŞÜNÜYORUM İNŞALLAH ORADA İYİ BİŞİLER YAPARIM O ZAMAN FORUMDAKİ ARKADAŞLARLA BİŞİLER YAPARIZ.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.