Şimdi Ara

Yeni Server Geldi: 'Olympia' (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
469
Cevap
0
Favori
27.308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • slm millet ben daha yeniyim burda umarım ki artık mesajlaşırız forumda olimpiya bahsedilirken bende bişi sölücem serverin ilk günü oyuna girmiştim ve 1dk sonra DC sonra yine nerdeyse 5 kere oldu.Neyse sonunda girdik la bi baktım worm kesilmio ortalıkta ks yapayım diorum olmuor.Neyse bi 5 Level olabildim sonra bi baktım ilerde ne göreyim tüm civcivler kekurikeka mı ne var etrafında dur dedim ks yapak 7 koydum tüm herkes toplanmıştı etrafında dedim noluyoz.Neyse yarın açtım 8.00 da girdik oyuna macrocular geçmiş worme die bagıra bagıra mana kalmadı sonra lufere gittim baktım ki macrodan geçilmio.Sonra akşamına arkadaşlar geldi skeleton felan kestik o3 de neyse 34 oldum para lazımdı gittik abise macrocudan geçilmio.3 gün sonrada bi baktım adam chitin döşemiş üstüne mirageler çıkmış piyasaya bende bıraktım artık orayı aresteki archera dewam
    ID=:::Kronos::::
    Lvl:60
    Class=Ranger
    Clan=
    Mesaj atmak isteyen muzyon_@hotmail.com a msj atabilir.Mesajları bekliorum...

• Ben diezde orc'um lwl 40 görevini nasıl yapıcazz bilen warsa cvplasın pls
  • olimpiada clan falan kuruldumu
  • eminim sizinde dikkatinizi cekmiştir.

GM ler surekli birilerini banlıyor.

Gm ler espiri yapıyor
    ve
    GM ler türkçe konusuyo.

bunarı olimpia3 te gordum.
  • ulan ne diyosunuz anlamiyoeum söleyinde su knight yi bende indirem bende oynuyam nerden iniyor birisi bilgilendirsin allah rizasi ıcun gokhan43gmail.com a attsin
  • moradan da captain kunabarla git 'I want to do quest' de ordan lvl up quest var oraya gir..........goblinler var orda herbirinden 5000ex gelir... party de 2 kışi olursanız 6500 gelir.kutulardan bi şey cıkmaz...41 olunca cık yalnız yanına heal potıon almayı unutma cunku serı ve hızlı vururlar...
  • holeyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
  • beyler diezde bi adam akıllı clan arıyorum onlinede olan bi clan karusum lwl 41
    nick:ArAgOrN_53
  • [simage][/simage]
    quote:

Orjinalden alıntı: ArAgOrN_53

beyler diezde bi adam akıllı clan arıyorum onlinede olan bi clan karusum lwl 41
    nick:ArAgOrN_53

Yeri deil urası arkadaşım..
  • Negative bişi sorcam karus clanı var mı forumun? varsa oyundaki nikin ne?
  • aga olipmiada senin 54 lvl adamını versene bana sattttttttt adresin:::::::enspkr_124@hotmail.com
  • Açılıyo ama kesin kosp ve macrocular tarafından gider
  • Negative hep beraber elmorad clanı kuruorduk noldu ya sen geçmişsin hemen Eclipse'ye bu arada olympiada elmorad clanı warsa pm atın bana
  • ben o clana girebilirim (eğer kabul ederseniz)olmypa serverine rağbet o kadar çok ki önceden 15 dakikada bie discornet yadiğimiz diezde elimizi kolumuzu salıyarak giriyoruz diez 3 ün payı büyük tabi
  • ya varya OLİMPİA da en yüksek lwller KOSP KOXP ve MACRO sayesinde böle hale geldiler adama bakıom lwl41 np10k
    ŞU İŞE EL ATIN YAUW
  • ya varya OLİMPİA da en yüksek lwller KOSP KOXP ve MACRO sayesinde böle hale geldiler adama bakıom lwl41 np10k
    ŞU İŞE EL ATIN YAUW
  • "agalar donanımhaber clan kurmusunuz olimphya da bizi almıyonuz yaa"
  • quote:

Orjinalden alıntı: LoveKnightsOIL

ya varya OLİMPİA da en yüksek lwller KOSP KOXP ve MACRO sayesinde böle hale geldiler adama bakıom lwl41 np10k
    ŞU İŞE EL ATIN YAUW

Kospsuzda iyi kasabilenler var .. Mesela ben 44 level Warriorum .. Neyse suan oyuna girilmiyor sanirim ?

• dsa
  • dsadasdas
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.