Şimdi Ara

Yeni Seat Leon Türkiye Seçenekleri (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
3
Favori
7.645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Homojen tork bandı için.

• Homojen tork bandı atmosferik motorda olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne zaman lansman yapılacak acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-A50721E71

hibrit motora teşvik sadece toyotanın motoruna var. 1.8l motor normalde ya % 130 yada %150 ötv varken devlet teşviki ile bir alt dilim motormuş gibi değerlendirildi. %45-%50-%80 e tabi oldu. Yani cupra 1.4l hibrit moruna herhangi bir teşvik yok. cupranın vergisiz fiyatı 130.000 tl yi geçeceği için ötv oranı %80 olur.

Alıntıları Göster

Emin misiniz ? Ben ötv dilimlerini kontrol ettim, motor hacmi 1.8’ i geçmeyen ve gücü 50 kw olan, elektrik motoruda olan ( hybrid’ den bahsediyor ) ötv oranı %45 olarak görünüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ruined One

Ne zaman lansman yapılacak acaba

Ocak 3. hafta satışta olacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Acil Stop kullanıcısına yanıt

Tamam

• quote:

Orijinalden alıntı: 207m

Emin misiniz ? Ben ötv dilimlerini kontrol ettim, motor hacmi 1.8’ i geçmeyen ve gücü 50 kw olan, elektrik motoruda olan ( hybrid’ den bahsediyor ) ötv oranı %45 olarak görünüyor.

Alıntıları Göster

Aşağıdaki ekran görüntüsündeki mavi seçili bölgeye bak. Bu 1.6 motoru geçip aynı zamanda 1.8 motoru geçmeyen ve elektrik motoruda 50kw yi geçmeyen hibrit otomobilin ötv oranları. Fark ettiysen 1.6 motor ve altı ötv oranları ile aynı. cupranın vergisiz fiyatı 135.000 tl yi geçeceği için %80 lik ötv oranına tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A50721E71 -- 5 Ocak 2021; 21:59:43 >

• i20 fiyatlarına leon istiyoruz keske olsa ama olmayacak...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-A50721E71

Aşağıdaki ekran görüntüsündeki mavi seçili bölgeye bak. Bu 1.6 motoru geçip aynı zamanda 1.8 motoru geçmeyen ve elektrik motoruda 50kw yi geçmeyen hibrit otomobilin ötv oranları. Fark ettiysen 1.6 motor ve altı ötv oranları ile aynı. cupranın vergisiz fiyatı 135.000 tl yi geçeceği için %80 lik ötv oranına tabi.

Alıntıları Göster

Evet doğru haklısınız, net fiyatı hiç hesaba katmamıştım. Bu aracın net fiyatı 135.000 TL’ yi fersah fersah geçer. Bu nedenle %80 oluyor dediğiniz gibi 👍🏻

• Alt versiyon bile gayet dolu görünüyor, eğer tüm seçenekler %50dilime girerseiyi satış rakamları yakalayabilir.

• Manuel olanı %50 vergi diliminde olacak. Otomatik olanı %80 vergi diliminde. %99.99 budur.

• Konu durmuş, araç yok ilk parti martta gelecek deniliyor. Fiyatı iyi golfe atıfta bulunuyor. Kurlarda yukarı hareket devam etmez ise alınabilir. Sarı sitedeki yakıt türü hyprid seçimlerine takıldım.

• e-TSI olarak geçiyor diye biliyorum. O nedenle mild-hybrid olarak geçiyor..

• Arkadaşlar Urban Gümüş Gri leon 2021 kedi çiziği için ince hafif çizik. Rükuş kalemi ne önerirsiniz

• derfgt D kullanıcısına yanıt
    Yeni Seat Leon Türkiye Seçenekleri

Yılbaşından fiyatlar nereden nereye gelmiş ..!

Çok yazık bu ülkemiz için :(

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.