Şimdi Ara

Yeni Seat Leon MK4 (ANA KONU) (29. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
786
Cevap
45
Favori
115.913
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ben de style plus 21 model için 6000 liraya yaptırdım kaskoyu. Geçen seneye göre sigorta ve kasko fiyatları 3 hatta 4 kat daha fazla şu sıra.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2021 leonumda sürekli çarpışma önleyici devreye giriyor durduk yerde. Boş yolsa giderken bile sistem devreye girip ani fren yapıyor aptal aptal. Var mı bu problemi yaşayan?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel olmuş

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bu aracın 1.5TSI modeli alınır mı ne dersiniz? Şu anda 650-700 arasında bulunabiliyor. Hiç otomatik görmüyorum, otomatik üretilmedi mi acaba?

Scala 1.5TSI'a kıyasla önerir misiniz?

• bayilerde leon yok. ekim kasıma doğru anca gelirmiş. yine karaborsalardayız.

• 5600 TL kasko + 470 TL sınırsız İMM + 1600 TL zorunlu ile bu yılki sigorta masrafı 7700 TL'yi buldu. Periyodik bakımı ise 3100 TL tuttu. 

• Ula nasıl bir ana konu bu böyle ayda yılda bir mesaj geliyor. Hareketlenin millet

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Merhaba, aranızda ses sisteminde sorun yaşayan var mı ? Sesi her yükseltmemde aşırı baslı veya aşırı tizli ses alıyorum hoparlörlerden ve son ses e ulaşamıyorum, sistem yüksek sesle müzik dinlemeye zaman zaman izin vermiyor. Ayarlardan gerekli kontrolleri yaptım fakat değişen bişey yok. Amfi de sorun olma ihtimali nedir? ya da neden kaynaklanır bu sorun sizce ?

• S741 S kullanıcısına yanıt

Mart 2022 de 1.0 TSI 110 HP style manuel araç için 4500 TL ye kasko yaptırmıştım.

• ysn61 kullanıcısına yanıt

Radar üzerinde bir engel, cisim vs olabilir tabi yinede yetkili serviste kontrol ettirmekte fayda var. Benim aracımda gayet düzgün bir şekilde çalışıyor gereksiz fren vs yapmadı bu güne kadar.

• Bugün ekspertiz sonucuna bağlı olarak bir tane de ben alacağım. Bu konunun canlanma vakti geldi, uyanın  

• Beyler ben de makinama kavuştum. Beyaz, Manuel bir FR. Kendisini karizmanın öz oğlu olarak tanıtıyorum

Araçta giderken tüm camları aynı anda kontrol etmenin yolu nedir bilen var mı?

• FullLink'in aktivasyonu mümkün mü? Daha önce yaptıran oldu mu?

• kültürlü cingen kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun güle güle kullanın

• İlk 1000 km'yi devirdim. Yarısından fazlası şehir dışı olmak üzere 5.4L ortalama yazıyor, güzel açıkçası

kasko yaptırdınız mı, yaptırdıysanız fiyatlar nasıl

• MrLabx M kullanıcısına yanıt
    Kasko fena

18 bin TL ödedim, Sompo Japan markası.

Hey maşallah. Ufukta muska gözüküyor desenize   

• MrLabx M kullanıcısına yanıt
    Taşıt kredisi çekmesem kasko yaptırmazdım açıkçası

• Selamlar. Ben de aranıza 2021 leon 1.5 tSi fr manuel ile katıldım.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.