Şimdi Ara

Yeni Seat Leon MK4 (ANA KONU) (28. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: Elektrikeb
1 Kayıtlı Üye ve 5 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
786
Cevap
45
Favori
115.911
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba, Full link aktifleştirme problemini bende yaşıyorum. Yetkili servis şuan bu işlemin yapılamadığını belirtti, yeni kasa araçlar için biraz beklemek gerekiyor. Ayrıca piyasada bu işlemi yapan gizli özellik vs açan yerlerle de iletişime geçtim fakat kimse bu işlemi şuan yapamıyor maalesef.

• Style paket için birebir uyumlu orta kol dayama bulabilen var mı?

• baydyn kullanıcısına yanıt

hocam bende de makyajlı ibiza var 110 hp. 110 hp leon daha mı hantal 110 hp ibizadan performans konusunda? yoksa aynı mı?

• Witchdoktor W kullanıcısına yanıt
    Star stop kapatma var direksiyondan ya da ana ekrandan direkt çıkıyor ama e tsi olduğu İçin müthiş bir stat stop hissiyatı var hiç rahatsızlık vermiyor ve yakıt tasarrufu sağlıyor

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Meticulous kullanıcısına yanıt
    Kısa bir süre makyajlı İbiza fr kullandım her açıdan leon üstün moto konusuna gelirsek etsi motor olduğu İçin daha seri bazı anlarda ufak destek veriyor ikinci akü

• aykanacr A kullanıcısına yanıt

Serviste ön kol dayama ve ön park sensörü sordum. Ön park sensörü için 6000 TL fiyat verdiler, ön kol dayama için ise ön konsolun komple işlemden geçmesi gerektiğini bunun masrafının da çok fazla olabileceğini söylediler, ben de o yüzden ön kol dayamadan şu an için vaz geçtim.

• MrLabx M kullanıcısına yanıt

ön park sensörü ekranda görünecek mi, yoksa dışarda yapılanlar gibi basit harici bir ekran mı olacak

• berkaydj kullanıcısına yanıt

O konuda net bir bilgim yok, sorup eklerim.

• Meticulous kullanıcısına yanıt
    Asagi yukari ayni hocam, etsi dan dolayi bosta giderken devir 0laniyor bir de kalkislari cok az daha iyi geldi bana onun disinda bir fark yok gibi bisey

• Merhaba, 2021 1.5tsi 130, FR leon için kasko fiyatı alan oldu mu acaba?

• S741 S kullanıcısına yanıt

Merhaba ben genelde işlemlerimi Sigortam.net üzerinden hallediyorum. Piyasaya göre uygun fiyat bulabiliyorum. Eğer aceleniz yoksa hemen sorgulama yapıp hemen sigorta işlemi yapmayın. Gün içerisinde bir kaç defa sorgulama yapın. Çünkü gün içerisinde fiyatlar değişebiliyor veya birden fazla sorgulama yapınca size ekstra indirim kampanyası sunabiliyorlar. bir de telefonla da arayıp oradan da teklif isteyin. Bazen satış temsilcilerinin elinde ekstra indirimler olabiliyor. Ben martta İMM Plus 3 milyon TL olacak şekilde 7000TL civarına yaptırdım.

• Bu arada FR aracımı dün ilk defa gece sürüsünde kullandım ama kısa farların aydınlatma mesafesi çok kısa geldi bana. Bunun bir yerde ayarı filan var mıdır? Ben bir de otomatik uzun kısa far arasında geçiş yapacaktı diye bekliyordum ama öyle bişey de yapmadı açıkcası. Acaba ben mi hatalı bir şekilde kullandım bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?

• hungrywolf kullanıcısına yanıt

Merhaba hocam, hem soru sorayım hem cevaplayayım. FR pakette sadece ışık sensörü var yani kısa farları ortam ışığına göre açıp kapar, sizin istediğiniz özellik güvenlik paketinde Uzun Far Asistanı ile geliyor.

Benim soruma gelecek olursak, görselde ön cam önünde bulunan aydınlatma bildiğim kadarıyla ek paket, fakat sonradan yaptırmak adına bu bölgede bir ön hazırlıkla geliyor mu araç.

Yeni Seat Leon MK4  (ANA KONU)

Bu ayın başında arkadaşım 2021 1.0 eTSI modeline sınırsız İMM dahil 4300 TL ödedi. Ben de Ağustos'ta yaptıracağım. Size ne kadar çıktı?

• doobeyy kullanıcısına yanıt

internetten ruhsat ile kontrol ettiğim zaman 15k çıkıyor, aracı 1 haftaya alacağım ben de. yedi bin altı olacağını zannetmiyorum.

• Fr paket için 5700 kasko teklifi aldım(1 milyon imm). Dh dan bir arkadaşa yaptıracağım.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    Sınırsız imm icin nasıl bir teklif verdiler?

Üstad benim hiç kazam yok 11 yıldır araç kullanıyorum. Bu da 2. aracım (Leon 2021 Style Plus).

Geçen ay İMM'siz teklif 10.000 en ucuz.

İMM'li (500.000) teklif 20.000 TL.

Daha Şubat ayında 2100 liraya yaptırmıştım. Siz nasıl bu kadar uygun fiyata bulabildiniz

• MrLabx M kullanıcısına yanıt

Hocam telefonunuzu bir tarafı USB-C diğer tarafı telefona uygun bir kablo ile (amazon'da vardır) araca bağlayın. Otomatik bağlanması gerek. 2021 Style Plus'ımda bu şekilde çözdüm

• 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.