Şimdi Ara

Yeni Seat Leon MK4 (ANA KONU) (20. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
786
Cevap
45
Favori
115.887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2016 otomatik yaristen yeni leona geçmeyi düşünüyorum stok bulabilirsem değer mi dersiniz? 2 kişiyiz çocuk yok.genelde şehiriçi kullanımda ayda 1 anca şehirdışı. şehir istanbul.

• quote:

Orijinalden alıntı: NEWMAN2007

Trim sesi var mı ?

Yok hocam herhangi bir ses

• Araç getirmek bu kadar zor mu . Şu an stok sorunu ilerde düzelir .Belli dönemlerde araç bulunabilirliği zor oluyor. Polo yıl sonuna doğru görmeye başlamıştık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kıngsmannnnn

Araç getirmek bu kadar zor mu . Şu an stok sorunu ilerde düzelir .Belli dönemlerde araç bulunabilirliği zor oluyor. Polo yıl sonuna doğru görmeye başlamıştık.

fabrikada sorun varmış araba gelmiyor

• cihanair kullanıcısına yanıt

Çip sorunu var deniyor bir süre daha üretimde kısıtlama var deniyor..

• quote:

Orijinalden alıntı: brkprlk35

Çip sorunu var deniyor bir süre daha üretimde kısıtlama var deniyor..

doğuşun bizi leona boğması lazım normalde

• leon fr dsg fiyatını merak ediyorum doğrusu. r-line altında olacağı kesin. Acaba doğuş %80 dilime girdiği için ilave bir donanım eklemesi yapar mı. Geri görüş kamerası veya cam tavan gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: aakuza

FR otomatik için bilgi alan var mı, ne zaman gelecekmiş? Bir de 1.0 motor kullanıcıları motor performansı hakkında bilgi verebilir mi? Yokuşta, yüklü halde nasıl çekiyor? Veya sollamalarda güven veriyor mu?

Şu an otomatik olarak 1.0etsi styleplus paket kağıt üstünde binek araçlarda aynı fiyat bandında açık ara lider. İnşallah herkes gönlüne göre bir araca sahip olur temennim..

1.6 tdi 150 hp yazilimli leondan 1.0 tsi manual leona gectim. Şehir içi suruslerde gayet tatminkar uzmuyor dizeli arattirmiyor. Performansli kullanimlarda 120 130 dan sonra cok iyi degil. Zaten en cok 140 yaptim. 1.0 motorun sesi cok hoş

• aakuza A kullanıcısına yanıt

200 torka gore cok daha iyi bir hizlanmasi var. Ilk gaza yuklendiginizde sanirim elektrik motorun da destegiyle sanki cok daha guclu bir motor var hissi uyandiriyor. Daha sonra belli bir hizlanmadan sonra ben 110 beygirim yeter diyor :)

Daha once 150 hp opel astra ve 125 hp golf kullanan biri olarak suana kadarki performansindan gayet memnunum

• quote:

Orijinalden alıntı: Dragonn_07

leon fr dsg fiyatını merak ediyorum doğrusu. r-line altında olacağı kesin. Acaba doğuş %80 dilime girdiği için ilave bir donanım eklemesi yapar mı. Geri görüş kamerası veya cam tavan gibi

Doğuş araca Cam tavan,geri görüş,kablosuz şarj,full link, çoklu ambians aydınlatma, 18 jant,kör nokta vs getirerek 1.0 ları 320-330 dan 1.5 leri 350 civarı getirebilir

1.0 eTSI DSG Fr paketler sadece Cam tavan opsiyonu ile muhtemelen 300-310 civarı satılır.

• 1.0 etsi dsg style plus sahibiyim. Eski kasa leon da kullandım bence yeni kasa yalıtım ve konfor bakımından eski kasaya göre çok iyi. Motor beklediğimden iyi, özellikle ilk kalkışta vs 1.0 olduğunu bilmesem anlamazdım diyebilirim.
    Fakat üst devirlerde biraz eksiklik hissediyorum :)
    Dış görünüş bence eskiye göre iyi,özellikle FR paket olanlar eskisinden çok daha iyi.
    Yakıt tüketimiyse ilk 400 km tamamı şehir içi olmak üzere şu anki ortalamam 6.0 litre
  • 1.0 eTsi DSG FR gelecek mi? Son durumlar hakkında bilgisi olan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Demlik_

1.0 etsi dsg style plus sahibiyim. Eski kasa leon da kullandım bence yeni kasa yalıtım ve konfor bakımından eski kasaya göre çok iyi. Motor beklediğimden iyi, özellikle ilk kalkışta vs 1.0 olduğunu bilmesem anlamazdım diyebilirim.
    Dış görünüş bence eskiye göre iyi,özellikle FR paket olanlar eskisinden çok daha iyi.
    Yakıt tüketimiyse ilk 400 km tamamı şehir içi olmak üzere şu anki ortalamam 6.0 litre

altina imza atilir yorumun

direk aynisini yazardim

ozellikle yalitim baya iyi olmus

• quote:

Orijinalden alıntı: Demlik_

1.0 etsi dsg style plus sahibiyim. Eski kasa leon da kullandım bence yeni kasa yalıtım ve konfor bakımından eski kasaya göre çok iyi. Motor beklediğimden iyi, özellikle ilk kalkışta vs 1.0 olduğunu bilmesem anlamazdım diyebilirim.

Benim bir arkadaşımda aldı aynı araçtan. 2017 model makyajlı kasa 308’ den geçti. Yalıtım ve yol tutuş olarak 308’ den zayıf diyor. O konuda baya eksiklik hissetmiş. Haricinde memnun baya. Şerit takip falan güzel çalışıyormuş mesela. Konfor ve iç mekan genişliğide 308’ e göre daha iyimiş.

• Demlik_ D kullanıcısına yanıt

Makyajsız mı makyajlı mk3 mü kullandınız acaba?

• brkprlk35 kullanıcısına yanıt
    Makyajsız hocam
  • 207m kullanıcısına yanıt
    Yol tutuş konusunda çok iyi olduğunu söyleyemem ben de. Üzerndeki lastikler 205/55/16, daha geniş tabanlı lastiklerle belki bir miktar iyileştirilebilir ama bilemiyorum.
    Yalıtım için ben bir eksiklik hissetmedim ama 308 kullanmadım hiç.
  • 2006 modelin özgün ve güzel bir tasarımı vardı şimdi başka arabalara benzettiler hiç güzel olmadı

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Doğalgaz (CNG) tüketimli Leon'lar fabrika çıkışlı üretilmeye başlamış.

İlk etapda SEAT Leon 1.5 TGI 130PS olarak üretimi başlayan araçların 100 km'de 3.9-4.3kg arası doğalgaz tükettiği, toplam 17.3kg doğalgaz depolayabilen aracın tam dolu halde 440km gidebildiği söyleniyor. Benzinli modele göre oldukça tasarruflu.

Yeni Seat Leon MK4  (ANA KONU)

Bu araçlar Türkiye'ye gelecek mi, bilgisi olan var mı?

• bulunabilirliği nedir bu arabanın ve dsg fiyatı 230dan mı aldınız?

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.